PDA

View Full Version : Kojata na anusa mi se e razporila



pink_baby_
12-29-2007, 08:58
zna4i bqh pravila analen sex za prav pat predi 3 meseca nqkade i togava ne6to mi stana i 4ak v4era razbrah kakvo e.prez tezi meseci me bole6e kato hodeh po nujda 6tipe6e mi ne sam pravila pove4e analen sex .vzeh edno ogledalce i zabelqzah 4e savsem v na4aloto na anusa kojata se e skasala i imam ne6to kato rani4ka maja go s edin krem koito mi be6e predmisala ginkolojkata predi ,no ne6to ne pomaga :cry: nqkoi moje li da mi pomogne po nqkakav na4in za6toto bolkite sa adski pri hodene po nujda molqvi HELLLPPPP

dshiznit
12-29-2007, 09:21
:D Иди да ти зашият раната. Щом толказ време не е зараснала.

prettyIdeath
12-29-2007, 11:12
:shock: :-&

batkodoki
12-29-2007, 11:39
хайде сега, няма защо да громите момичето. :)

това е рагада и е много болезнено състояние! перианалната област е богато снабдена с нервни окончания и болката от рагадата е остра, режеща и непоносима. чудно ми е как си търпяла толкова време?!

бтв рагадите в тази област са по-характерни за момчета и далеч не винаги е свързано със секс!

освен болката проблем при рагадите е че те са отворена входна врата за различни инфекции и могат да доведат до тежки усложнения.

пиши на ЛС като укажеш и възраст! ще ти кажа какво да направиш, не е редно в "ефир" да се предписват медикаменти.

ThePainIsReaL
12-29-2007, 13:45
Писах ти и в другата тема.. мисля, че трябва да посетиш лекар, незабавно!

Moonwalker85
01-02-2008, 03:41
хайде сега, няма защо да громите момичето. :)

това е рагада и е много болезнено състояние! перианалната област е богато снабдена с нервни окончания и болката от рагадата е остра, режеща и непоносима. чудно ми е как си търпяла толкова време?!

бтв рагадите в тази област са по-характерни за момчета и далеч не винаги е свързано със секс!

освен болката проблем при рагадите е че те са отворена входна врата за различни инфекции и могат да доведат до тежки усложнения.

пиши на ЛС като укажеш и възраст! ще ти кажа какво да направиш, не е редно в "ефир" да се предписват медикаменти.

Да ти кажа аз съм момче (не съм гей и не са ме шибали в затвора за тея които искат да знаят!) и ми се е случвало да имам рагада и наистина е много гадно.Болката е гадна