PDA

View Full Version : защо все се караме :(



buba_strelec
12-29-2007, 09:44
ходя с едно момиче от почти 2 месеца,много я обичам и тя мене,прекарваме си супер,забавно ни е,обаче винаги се караме и то за други момчета(ревнив съм,но понякога е заслужено) и незнаем как да решим проблема :) тей че ако може малко помощ 8-[

anSsito
12-29-2007, 09:47
Емипоговорете си без да се карате.. там обяснете си всичко.. :)
Иначе ти гледай да ревнуваш по-малко.. Или поне прикривай ревността,защото някой да те ревнува адски много е ужасно - задушаващо е.. И една ревност може да е и причина за раздяла..

`Death`Whore``
12-29-2007, 09:47
И ние се караме предимно заради ревността ми...но при нас тъпото е, че той ми натяква за други, за да ме накара да разбера колко глупава е ревността ми...и аз няколко пъти съм му казвала, че така постига само обратния ефект...та на въпроса. Ако тя се задява с други, имаш право да ревнуваш...но ако са само приятелски отношения, спокойно. Виж се с нея и с приятелите И мъже - личи си кога отношенията са безопасни.

ice_f90
12-29-2007, 09:57
spri da pokazva6 tolkova mn revnosta si kolkoto i da e trudno za6toto ponqkoga tova ubiva lubovta i tova nee hubavo da vqrno 4e mojebi ima6 pri4ina no pak traisi a pak kato ostane6 sam ako 6te ti olekne sh4upi ne6to no v nikakv slu4ai ne q gubi zaradi tapata revnost ta tq te obi4a ina4e nqma da sa e s teb

Sweet__Dream
12-29-2007, 09:57
Nemoje da nqma pone malko revnost.Pri vseki 4ovek q ima,no ne prekalqvai,za6toto po tozi na4in moje da q zagubi6.Uspokoi se i se radvai na lubovta si..Uspeh.. :wink: :)

Insatiable
12-29-2007, 14:14
Както казаха по горе - поговорете сериозно и без караници. Във всяка една връзка има такива моменти, всичко се преодолява. А ти намали ревността малко, защото тя е един от главните фактори, които съсипват връзката :)

tuzaro
12-29-2007, 14:22
кат си толкова ревнив, я оставяш и си намираш друга, ама всяко момиче обича да флиртува с други момчета, даже някои го правят за да дразнят приятелите си....

`Death`Whore``
12-29-2007, 14:24
Ако е курветина или има нужда да И се натискат, за да има самочувствие, да, нормално е да флиртува с други.

just_smil3_f
12-30-2007, 09:24
I az se karam mn 4esto s moq priqtel ... Nie hodim ot godina i polovina i ve4e mn se obi4ame no i mn se revnuvame. Kato trugna na diskoteka vinagi se karame ... :( No burzo se sdobrqvame. "Polza ot skandalite vinagi ima - posle si mi po - lubim, a ti po lubima" :P Opitai se da ne q revnuva6 mn za6toto 6te q nakara6 da ti izneveri za da ima za kakvo da q obvinqva6 a ne naprazno ;)

kifla
12-30-2007, 10:01
Недей да бъдеш чак толкова ревнив :-|

MoHuTo
12-30-2007, 11:07
Седнете и поговорете като нормалните хора... без да се карате, изяснете си всичко, кажи и какво те притеснява, помъчете се да оправите нещата, щото ако вие не можете няма кой друг да го направи :)

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:17
Dam Dam i nie predi s edno mom4e postoqnno se karahme i to za gluposti i za mom4eta 6toto i toi e mnogo revniv no vinagi si pro6tavah me...e tfa be6e predi xaxax :-D

sexy_dizzy
12-31-2007, 06:45
Моят приятел също е адски ревнив.И това наистина задушава.Затова внимавай и гледай да не прекаляваш с тази ревност, за да не отдалечиш от себе си любимия човек.

LovePoisoned
03-02-2008, 12:20
Ако е курветина или има нужда да И се натискат, за да има самочувствие, да, нормално е да флиртува с други.
+ 1

PepiDesigns
03-02-2008, 12:22
Сам си отговори на въпроса - ревнив си , явно всеки поглед от друг по нея те провокира ..

Иначе .. сетих се , че ако се карате , имате някакви различия .. а противоположностите се привличат ..

Поговорете по въпроса все пак , дано няма проблеми за напред.