PDA

View Full Version : как да му кажа



Buhtaaa
12-29-2007, 11:58
значииии ебахти тъпите проблеми дето имам чак аз се чудя на себе си ... харесвам си едно момче от бащо даксалу още от миналата година той сега е 12 а аз 9 и тая година се престраших и го намерих в IRC а след това продължихме и в скайп да си пишем ... постояно е не баш посотояно но доста често и доста дълго ... та аз си го харесвам и смея да кажа че не малко от негова страна също намирам някакъв интерес но не мога да бъда сигурна .... ще ви моля за съвет как да му кажа/покажа ще го лайк ама без да е директно ..... ще съм ви благодарна ;)

Buhtaaa
12-29-2007, 12:13
ама аз попинцип не съм такава че да казвам недиректно щото става ли въпрос за харесване и от тоя сорт си го казам направо ама с тоя е некво по различно ... и искам да бъде по дисктресно признаването не пряко ама туй за кафето малко трдуно да намеря сили аз да го поканя няма да стане ....

sexa_na_kompleksa
12-29-2007, 13:02
Абе дете, мани се с тая скайп любов ! Ако не излезете, нещата ще си останат само до тук - в скайп пространството! А мисля, че не искаш това ?! Няма от какво да се притесняваш, дори и да те отреже - еби му майката, не е последния ! Можеш да го попиташ направо дали иска да излезете или пък да му кажеш нещо от сорта на "Много ми е скучно ... искам да изляза някъде... всичките ми приятели са заети ..." , той предполагам ще се усети за какво става на впъорс и ако има желание, ще те покани.
НО! В никакъв случай не му признавай по скайпа, че изпитваш някакви чувства към него!

Vilsy
12-29-2007, 14:42
По скайпа няма да стане нищо,освен един голям провал.Не бързай да му казваш нищо.Ако може да стане нещо,то ще си покаже.Ама е доста трудно да разбереш кога едно момче изпитва нещо към теб,защото те не могат да го покажат нормално.Или ще те бута,ще е агресивен с теб,или ще те обижда........

Raderfort
12-29-2007, 23:05
ще ви моля за съвет как да му кажа/покажа ще го лайк ама без да е директно ..... ще съм ви благодарна ;)
:-D emi nz kak da mu kaje6 4e go laika6 :lol:
ina4e toi ako naistina te haresva do sega da ti go be6e kazal i da te be6e pokanil na kafe. p1k i othv1rlqm varianta da e sramejliv 67o7o vse pak e 12 klas no ti si znae6 nai dobre
NAI DOBRE ZAREJI TOQ SKYPE #-o

just_smil3_f
12-30-2007, 09:04
Mii nedei da mu go kazva6 direktno :) Budi zagadu4na, zaka4liva, moje6 da mu kaje6 4e e sladuk... vij reakciqta mu ili kakvo 6te ti otgovori i 6te razbere6 dali i toi ima 4uvstva kum teb. No v nikakuv slu4ai nedei da mu kazva6 ne6to takova: "Mn te haresvam, iska6 li da trugnem" mom4eto 6te se upla6i :P

kifla
12-30-2007, 10:05
Ти си едва на 9.Изобщо едва ли тука става дума за нещо повече от целувчици по кафетата ...за това покани го на кафе :smt006

MoHuTo
12-30-2007, 11:12
Ти си на 9 :shock: И вече мислиш за гаджета :shock: Или още спя или не мога да чета правилно :shock: По-добре си играй с куклите - имаш време за гаджета :wink:

Anf3tamin4o
12-30-2007, 11:20
Аз разбрах 9-ти клас

kifla
12-30-2007, 13:21
я най-добре кажи на колко си ,че верно се обърках... :-|

Glorious
12-30-2007, 13:48
я най-добре кажи на колко си ,че верно се обърках... :-|

Според мен е 9 клас! :)

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:12
emi zapo4ni da mu govorish za 4yvstvata si ama ne to4no da iztykne6 az te haresvam,ami pravi mu komplimenti ,pokani go na kafe i se zabavlqvaite i naistina ako i toi izpitva ne6ty kum teb moje da sam purvi da ti spodeli 4yvstvata si :)Uspeh

sweet15
01-04-2008, 13:40
Понеже имах подобен проблем-аз му казах по скайп,за да може вече следващата крачка(Да излезете някъде) да я направи той.И като казваш на един човек,че го харесваш няма нищо срамно или смешно :wink:

h0t_bAbE
01-04-2008, 14:09
Абе дете, мани се с тая скайп любов ! Ако не излезете, нещата ще си останат само до тук - в скайп пространството! А мисля, че не искаш това ?! Няма от какво да се притесняваш, дори и да те отреже - е** му майката, не е последния ! Можеш да го попиташ направо дали иска да излезете или пък да му кажеш нещо от сорта на "Много ми е скучно ... искам да изляза някъде... всичките ми приятели са заети ..." , той предполагам ще се усети за какво става на впъорс и ако има желание, ще те покани.
НО! В никакъв случай не му признавай по скайпа, че изпитваш някакви чувства към него!
\:D/ \:D/ \:D/ =D> nqmam kakfo da dobavq - evala =D>
Otnosny vazrastta,az razbrah 9-ti klas,sa6ty :P 8)

koalka
01-04-2008, 14:12
Най-добре се вижте на живо и тогава му кажи, а не по скайп и т.н.Глупаво е, а и ще се изгуби ефекта на казаното, ако ме разбираш.Най-добре ще е и той да има някакви симпатии, да те харесва, тогава най-вероятно всичко ще е наред. :wink: