PDA

View Full Version : Как разбирате..



Момиченце
12-29-2007, 12:48
.. кога наближава краят на връзките ви ?

От близо месец имам гадно усещане, че връзката ми ще приключи, но не мога да си обясня какво толкова става с мен, приятелят ми и взаимоотношенията ни..

princesa_viki
12-29-2007, 12:57
ами специално аз разбирам по това че всичко става по-хладно,по-безразлично,всичко се променя коренно.няма как да не забележиш.зависи също и къде е проблема.

princesa_viki
12-29-2007, 12:59
a относно твоята връзка-поговори с твоя приятел,защото може само да си втълпяваш.аз например преди време ходех с едно момче и се бях привързала към него,беше ме страх да не го загубя и започнах да си втълпявам че ще се разделиме.а то не стана така :) най-добре му кажи за какво се притесняваш.така поне ще ти олекне :) :-)

Insatiable
12-29-2007, 14:10
Честно казано имало е такива моменти и в моята връзка.. разделяли сме се за малко и после пак сме се събирали, защото не можем един без друг. Когато си омръзнете, когато охладнеете един към друг, когато се дразните от всичко, което прави или говори другия ... тогава май е края :-k

ice_f90
12-29-2007, 14:45
ami razbira se koga idva kraq na edna vraska oba4e tova pak moje i da e vremenno sastoqnie v teb i samo taka da ti se struva prosto ostani sama s mislite si i re6i dali si struva da se razdelite ili da ste zaedno i pogovori i s nego uspeh

Момиченце
12-29-2007, 15:26
Опитах да говоря за това с него, но.. не се получи. Аз постоянно плачех, а той ми беше ядосан.. Общо взето аз само мрънках и хлипах, като от време на време се опитвах да му обясня какво ме побърква и как очаквам всеки един момент да скъсаме, но той... прие го толкова студено и хладно. Каза ми, че ако скъсаме животът си продължавал, той щял да го превъзмогне, а вероятно и аз с времето...
Това беше преди седмица някъде. После пак се опитвах да му обясня..., пак не стана.
Не знам как да остана спокойна и да му кажа нещата без да плача.... И без да ме разбере погрешно. Защото аз за нищо на света не искам да късаме. Само имам такова предчувствие..