PDA

View Full Version : Презентация по...???



lilit_666
12-29-2007, 14:24
Та имаме за домашно през ваканцията да правим презентация по биокогоя "Замърсяване и опазване на педосферата",обаче нямам в момента записвачка и не мога да го правя на диск.Даскалката каза,че може и на картон,обче си нямам на представа кокво трябва да представлява презентация ЗА 6-ТИЦА ,понеже е много взискателна.Може ли малко помощ...рисунки ли,картинки ли,текст ли,какво трябва да слагам???
пп
Знам,че е тъпо да не знам такива неща,ама
в/у кадастрнон си нямам представа какво трябва да представлява... :cry:
(мога да рисувам,ако е от полза)
МЕРСИ

Devilkin:)
12-29-2007, 14:53
Направи си презентацията на компа, намери от някъде мp3 player с usb, ако ти нямаш, или пък флаш памет също е вариант. Можеш да вземеш на заем от някого...работата е за един ден.

EJI4eTy
12-29-2007, 15:34
направи си презентацията , след това я запамети в абв пощата ти и в училище я записваш там на компа и това е :grin: аз винаги така правя :D да не съм луда да давам пари за дискове илии за дискетии илииии там квото и да е няма значение :-P

lilit_666
12-29-2007, 15:52
мислила съм ,ама няма да стане-в кабинетите ни по информатика се влиза трудно и т н-трудно е за обяснение...

Та наистинаа-какво се очаква от презентация на кадастрон за отлична оценка ???

ThunderGoddess
12-31-2007, 10:12
Нещо интересно, с много картинки, които да са свързани с темата. Намери някакви в интернет и ги прересувай - нали каза, че можеш да рисуваш. Имай предивд, обаче, че доста ще си играеш - по-добре да помолиш някой фр да ти го хвърли на диск, като преди това си си го направила у вас и си му го пратила на мейла. Трябва да се съсредоточиш според мен върху различни и интересни материали ... :neutral: И все пак трябва да е и много съдържателно ;-) Смисъл ткф да кажеш много неща с малко думи ;)

vovi
11-23-2008, 10:04
zna4i
az 6te spazq otgovora si kam vaporsa ti
momi4eto pita kak na karton
zna4i pravila sam i ot dvete prezentacii
vzima6 edin golqm karton
vliza6 v internet i pi6e6 temata namira6 nqkoe tekst4e
i go prepisva6 mn krasivo
otdolu primerno v ediniq agal risuva6 prirodata s dim darveta s okapali lista jalta izgorqla treva
a v drugiq krai darveta s lista zelena terva krasivi cvetq
po serdata teksta
v ediniq krai mrasna priroda
v drugiq 4ista
i si gotova
;)
:-) :-) :-D