PDA

View Full Version : Тя дойде и там, където бях сам..



Fallen`Angel
12-29-2007, 15:58
Толкоз време мина в опити да я забравя и накрая като че ли успявам, но не знам какво стана. Казват, че съня е мястото, където се таят най съкровенните желания и страхове. Е, тя започна от няколко дни насам, всяка вечер да е в съня ми..тя дойде там, където бях сам и не ми трябваше никой друг. С какво толкова съм го заслужил това, че я обичах до полуда.. (даже мога да кажа чесно, че винаги ще я обичам..). Ето, събудих се преди малко от сън и я сънувах пак, вечерта пак.. Често се питаме когато трябва да изберем правилния път към щастието - разума или сърцето? Е, аз избрах разума за да я забравя и самия аз искам да я забравя, но нещо все ме спира..спира ме, защото ако наистина го направя тя ще разбере какво е изгубила, а трябва ли наистина да ме изгуби, че да се осъзнае? Трябва ли се питам аз..защо трябва да е толкова сложно всичко? :( А веднъж оставя ли я..нищо няма да може повече да ме върне при нея, а не искам, защото се познавам.. :neutral: Вие какво правите в такива ситуации?

gPa3HuTeJl
12-29-2007, 16:01
Cамия аз искам да я забравя, но нещо все ме спира..спира ме, защото ако наистина го направя тя ще разбере какво е изгубила, а трябва ли наистина да ме изгуби, че да се осъзнае

+1

Еми...то и аз с1м така....

ThePainIsReaL
12-29-2007, 16:26
Знам какво е .. и колко много боли.
Преди 8 месеца и аз бях така. Сърцето ми се раздираше от болка, не можех да престана дори за минута да мисля за него, той беше завладял целия ми свят - дните и нощите, като нощите бяха най-коварни. Сутрин ставах убеждавайки се, че няма да мисля за него повече, вечер лягах в сълзи, сърцето ми не спираше дори за миг да бие силно, бузите ми не оставаха сухи, а мислите не се отделяха от него и миналото, по което аз страдах. Миналото и спомените бяха животът ми. Каквото и да правех в настоящето, с когото и да бях.. в сърцето ми винаги имаше болка, винаги бях нащрек, очите ми и всичките ми сетива винаги бяха до такава степен обострени, че го търсиха и на най-невъзможните места..

Болка е.. мъчение е.. но и аз като теб, не исках го забравя! Нямах и намерението. Ако не го имам, поне спомена да имам, си казвах.. В някои дни го мразех, в другите болката ме надвиваше.. но всъщност така и не се отказах. Бяхме скъсали 5-6 месеца. Кошмарно време за мен..
Но.. ето ни сега пак заедно.Любовта никога не си беше отивала, просто не можехме да я видим.. :/

Пожелавам ти да се случи и на теб, и не се предавай лесно, ако наистина това е човекът, който те прави щастлив, ако си сигурен в желанията си.Бъди готов на болка и страдание.. Стоицизъм му се вика.. Но всяко мъчение се заплаща..
Успех!

kifla
12-29-2007, 16:52
Колко до болка познато ми звучи всичко ,което си написал.. :cry: Толкова е несправедливо всичко :cry:
Много добре те разбирам,не че не можеш да я забравиш, а просто подсъзнателно неискаш да я пуснеш да си тръгне от живота ,мислите от всичко ...Ето това наистина се нарича чиста и истинска любов.
И аз като теб ,колкото и да се опитвам просто неискам да забравям човека ,които завладя сърцето ми до полуда :cry: Просто така се случва неискаме да загубим любимите си хора и това е :cry:
За някои хора от страни това изглежда като мазохизъм или самосъжаление ,но изобщо не е така.Тя се е появила дори и в сънищата ти просто защото ти си я пуснал да се докосне и до това място от теб...до твоя свят! :smt007 Обичая я дори да те боли !Такава любов е рядкост! =P~

koalka
12-29-2007, 17:04
Единия вариант е да се бориш за любовта, която изпитваш към нея, а другият - да се откажеш.И в двата случая ще положиш доста усилия, но пък при първия може да си заслужава, при втория - да е за добро...
Хубаво е, ако разбере какво е загубила и какво е можела да има, но ако това не стане?Ще останеш отново сам и ще мислиш по цял ден и цяла нощ за нея.Може никога да не разбере това, все пак не може всички да изпитват чувства към нас, както ни се иска.Виж как ще се развият нещата, опитай се да спечелиш сърцето й, но не бъди нахален и може би успехът няма да закъснее.Ако видиш, че нищо не става - просто се откажи, вече си изхабил достатъчно усилия.
И все пак според мен, да казваш, че винаги ще обичаш някой е малко пресилено...сега мислиш така, но след време, дали?

fuckface
12-29-2007, 20:06
На стил на писане почти докарваш Вазов...кат не я щеш недей да спиш...зареждаш 2-3 кани кафе и си готов...

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-29-2007, 20:11
ае лек тап ли си е тва е 1 момиче е умрел си има мно живот пред тебе паааа ако толкова ти е гадно зима6 1 трион и режеш вениии :-D

Fallen`Angel
12-29-2007, 20:33
Не знам като кой го докарвам на стила на писане :? опитвам се да си бъда себе си и се радвам, че успявам. Не ме и интересуват другите момичета - имал съм възможност да бъда с няколко други, които бяха готови за мен на всичко, но не намирах нищо интересно в техния живот.

sLaY - пожелавам ти да заобичаш някое момиче истински :-D Дано разбереш това скоро и ще разбереш какво ти казвам с тая тема.

Място, както казаха по горе, където не трябва да има никой друг освен мен, се намеси и тя. Опитвам се да гледам напред и както koalka каза - имам 2 вариянта. Може би ще се опитам лека полека да завладея отново мислите й, както преди успях, но ще си имам 1 наум за да не остана разочарован отново. :-D

gPa3HuTeJl
12-29-2007, 20:52
ае лек тап ли си е тва е 1 момиче е умрел си има мно живот пред тебе паааа ако толкова ти е гадно зима6 1 трион и режеш вениии :-D

Защо ли си мисля, че беше бр1снарско ножче, а не трион... :-o

blablableh
12-29-2007, 21:41
ае лекo тъп съм ......... паааа ако толкова ти е гадно зима6 1 трион и режеш вениии :-D
fixed

AliceSw
12-29-2007, 21:51
всъщност всичко отминава с времето...не се заблуждавай, тя е в съня ти, защото искаш да е там....просто понякога се получава така...аз бих оставила нещата така, както са, без да се опитвам да променям каквото и да било, но трябва да умееш да чакаш и да вярваш, че хората се променят и може би тя ще те погледне с други очи...но това съсипва най-силно в момента, в който си мислиш, че вече не я искаш, а случайно съзираш знака, който си търсил години наред...знакът, че иска да е с теб, но той се оказва лъжовен

съжалявам за несвързаната мисъл...и все пак най-добре просто да почакаш...не мисли, че като се отделиш от нея, ще събудиш чувства...може само да я отдалечиш още повече от себе си

Fallen`Angel
12-29-2007, 22:13
Аз не съм казал, че ще се отдръпна от нея :) Даже напротив, ще си бъда близо до нея, както тя е до мен в момента :wink: На някой друг нещо подобно да му се е случвало?

Raderfort
12-29-2007, 23:32
:-o za67o 67e sledva6 razuma ?! sledvai s1rceto si nikoga nqma da te podvete(pone dosega men ne me e predalo :) )

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:41
I az sum kato tebe kogato zabravq nqkoi dori na kolena da mi padne vtori put nemoga da buda s nego,za6toto znam 4e tozi 4ovek ve4e me e naranil edin put ,a za vtori put ne iskam i da 4yvam.Pri mene mnogo 4esto se e slu4valo v sunq mi da idva mom4eto koeto naistina mnogo obi4ah...i toi 6te idva vinagi makar 4e ve4e vsi4ko svyr6i....Tai 4e nameri si dryga koqto da te obi4a mnogo,za6toto znai tazi 6te sujelqva mnogo 4e te e izpusnala no 6te bude kusno :)

paranoia
01-23-2008, 21:57
razuma ni kazva da pravim kakvoto trqbva
no ne vinagi tova koeto trqbva da napravim ni pravi shtastlivi
sledvai tova koeto shte te napravi shtastliv!
tova koeto ti iskash,ne tova koeto trqbva!
jelaesh neq,jelaesh da si blizo do neq,da si s neq...
opitai se dori i da ne uspeesh..znai che si dal vsichko ot sebe si
v imeto na tova da budesh istinski shtastliv!
lubovta e neshto koeto moje da ni vuzvurne jivota
i neshto koeto moje da ni go otneme.....
nachina po koito govorish za neq,sqkash vijdash samo neq kudeto i da se zadledash,sqkash chuvash samo neiniq glas,smqh.......
tova koeto si napisal me prosulzi.....naistina
zashtoto znam kakvo e da obichash taka nqkoi......
nadqvam se vsichko da bude nared,i ti se vuzhishtavam za tova che spodelqsh na vsichki nas ne samo problema ti,ami i tova kolko mn q obichash! :smt007

BeboP
01-24-2008, 06:28
Сърцето има доводи, които разумът не познава!! ;-)

slun4evo
01-24-2008, 07:17
И аз съм имала такива моменти те са нормални при истинсакта любов.Ще ти трябва време и много сила.Знам, че боли, но няма как.Продължавай да се бориш. Излизай с друго хора, мисли за други неща и се старая да я отблъснеш от себе си и от живота ти. Надявам се сънищата да спрат. Но понякога съдбата по-този начин ни подсказва, че има надежда.Успех! :)

Fallen`Angel
01-24-2008, 17:31
Всички сте прави. Има някой неща, където разума не ги разбира и действа, така както смята за добре. Много боли да не можеш, а да искаш да обичаш. Да даряваш любовта си, да показваш на някого какво значи за теб, а всъщност да не може. Сега разбрах и смисъла на изречението - ' Толкова е близо, а всъщност толкова далеч.. '. Мина много време от когато и на двамата ни беше готино, после послдваха месеци на разочарование и тъга, но няма да забравя това, което ми се случи - а то беше да обикна истински някого..

AleXxandErR
01-24-2008, 17:34
ае лек тап ли си е тва е 1 момиче е умрел си има мно живот пред тебе паааа ако толкова ти е гадно зима6 1 трион и режеш вениии :-D
... и китки ... :D

JiMiTo
01-25-2008, 08:22
и аз съм така... месеци след като тя поиска приятелство остаах до нея въпреки всичко, въореки че се държеше гадно с мен понякога, въпреки че не ми обръщаше кой знае колко внимание, въпреки това че ме отбягваше. Появи се момент в който се зближихме доста, но отново беше за кратко и след него всичко рухна наново.
Сега тя броди из сънищата ми, преследва ме и на яве, но не искам нещата да продължават така. Няма смисъл, има само болка. И аз съм човек и имам право на щастие. Явно тя не е моето щастие, макар да ми се иска много. Опитвам се да я изкореня от живота си. Няма да оспея да го направя напълно. Просто се надявам на малко помощ от времето и съдбата. Винаги ще боли независими кога и къде и какво.... просто трябва да вярваш в себе си, защото ако ти не вярвяш никои няма да ти повярва.