PDA

View Full Version : НемоГа да СпРА



12-29-2007, 17:01
НЕзнам хора,но теенпроблем.нет го имам като свой дом и тук споделям всичко онова което имам нужда.Преди време ви бях споделила колко много обичам едно момче.Вие ми дадохте някои съвети как да го забравя,НО немога.Сутрин ставам и си мисля за него,а вечер заспивам със сълзи на очите.Това откъм 3 месеца.Много ме боли и ... толкова много го обичам!!! На всичките ми приятели им писна да плача за него и вече маи не са със същото отношение към мен.Никой не може да ме разбере...По ДяВолиТЕ колко го Обичам... Незнам какво да правя и това с приятелите и изобщо непрекъснато се чуствам много,ама наистина много самотна и не издържам.Да не говорим , че при всеки удобен момент плача за него и на моменти чак немога да си поема дъх.Какво да правя :cry: .

kifla
12-29-2007, 17:05
И аз съм така ,и аз не спирам да плача за него,не спирам да мисля за него ,липсва ми ...когато дори и приятелски се видим аз съм най-щастливия човек,но след това като че ли нещо ме изгаря от вътре и пак рев и немога да спра :cry: Явно това е напълно нормално ,когато истински обичаш някой..просто скоро няма как да се отървеш от този начин на живот,колкото и гадно да звучи..
:cry: :cry: :cry: :cry:

F@5h!0N
12-29-2007, 17:08
ами сваляй го опитай се да бъдеш с него ако и той те оби4а ще е многого хубаво ако видш 4е нищо неможе да стане между вас по4ни да излизаш с други мом4ета защото единствения на4ин да забрави6 някои е да по4неш да излизаш с други и да има други нови и свежи свалки

12-29-2007, 17:15
Ние не си пи6ем и не се виждаме там е работата ,спряхме щото той казва , че така е по добре за мен.Защото когато си пишехме и виждахме станаха големи глупости и той за мое добро неискал да продължим ... НЕмога да спра д аго обичам.Рева и се тръшкам и немога :cry:

kifla
12-29-2007, 17:28
Ние не си пи6ем и не се виждаме там е работата ,спряхме щото той казва , че така е по добре за мен.Защото когато си пишехме и виждахме станаха големи глупости и той за мое добро неискал да продължим ... НЕмога да спра д аго обичам.Рева и се тръшкам и немога :cry:
Поплачи си ,но след като дори и не си пишете мисля ,че за него всичко е свършило или поне се опитва да сложи истинския край... :cry: Недей да оставаш сама в къщи излизай ,разхождай се дори и в този студ,намери си някакво занимание,но недей да се затваряш и да мислиш толкова много :neutral: :cry:

12-29-2007, 17:35
Разбирате ли хора имам нужда от помощ.Неискам направо да живея.... :-# :cry:

MartyParty
12-29-2007, 19:08
:( Ей спокойно де недей така.Сигурна съм,че всеки един от нас е имал такива моменти и още сме тук нали.Всичко ще бъде наред и няма смисъл да плачеш за него,защото едвали ще поправиш нещата така.Не си единствената с такива проблеми...ти си една от милионите объркани тиинейджърки по света...Ще се присъединя към мнението по горе,че ако излизаш повече с приятели или просто си намериш някакво хоби ще го забравиш. :) Поне опитай-няма какво да губиш.

Glorious
12-29-2007, 19:11
Разбирате ли хора имам нужда от помощ.Неискам направо да живея.... :-# :cry:

Разкажи на някой роднина или приятел.Когато споделиш с някой близък ще ти стане по-добре... Също така може да излезеш навън с приятели или да започнеш да се занимаваш с нещо ново! :? Толкова много варианти дано някой ти помогне!
Ако искаш може да ми разкажеш или ако просто искаш да поговориш с някой ми пиши ЛС да ти кажа скайп.Само не прави нищо необмислено.

MiMcHeToOo
12-29-2007, 19:23
ооо слънчице.. виж сега искаш ли да направим така.. когато имаш с кой да споделиш е по-леко.. на лично ми напиши скайпа си.. винаги ще те изслушвам когато имаш нужда.. успокой се моля ти се.. знам, че ти звучи невъзможно, но ще има и други момчета и мъже в твоя живот.. 3 месеца не са много когато си обичал.. изисква се време.. знам какво ти е, напълно добре те разбирам.. айде чакам те да си напишеш скайпа на лично :smt008

fuckface
12-29-2007, 20:08
кат си толко филмирана не се занимавай с приятели, ами се занимай малко с пича вместо само да плачеш...

sasha_90
12-29-2007, 20:13
И аз бях така.Отне ми доста време да го забравя(около 2 години)сега вече е само спомен.Пожелавам ти и ти да успееш да го забравиш и да продължиш живота си,също както и аз направих.

unicorn_f
12-29-2007, 20:57
Ах олекна ми че поне не само аз съм така :-D И аз обичам едно момче,но от 3 год! И аз така понякога като слушам някоя мн тъжна песен или гледам тъжен филм и постоянно рева за него.Ето например аз понеже съм си срамежливичка :oops: и 2 год с него не си говорехме и мин год като влязох в неговата гимназия ( 8) ) и мн ме беше срам да го заговоря се пак 2 год не сме си говорили макар че сме се засичали по кафета насам натам с различни компании ест :) и казах това на една от моя клас дето го познава и веднъж савсем случайно когато те се поздравиха и аз го поздравих :neutral: направо нз откаде ми излязоха думите от устата супер мн се спеках като си чух гласа да казва ЗДРАВЕЙ :oops: :D и така де от тогава редовно си казваме ЗДР като се видим,но сме само на ЗДР :cry: и тъй де когато си казваме Здр съм щастлива ама когато се прави че не ме познава с-р мн рева в къщи :oops: :cry: :-k апак за СКАЙП няма да ви говоря колко рев съм ревала и там като видя на профила му да пише нещо за някое момиче или нещо подобно :cry: ЕСТ той незнае че го харесвам и веднъж по няква случайност се засякохме в една дискотека и той отначало не ме видя като дойде и само като се приближи до дансинга и едно момиче като го грабна,като почна да го целува по бузите и го хвана и кат почнаха да танцуват :-x ](*,) нз побърках са!!!!! само си седя на диванчето и треперя ама треперя от ЯД! направо исках оная да я .. :smt070 :smt068 :smt067 :smt066 :smt065 :smt064 :smt071 :smt075 :smt072 :smt073 :smt074 :smt077 :smt097 :smt096 :smt027 :smt021
и така както и да е :) избита я той отиде при някви момчета и след 5 мин го гледам с др момиче за което зн че са се зарибявали и тя го награби почнаха да танцуват направо нз откачих :smt119 :smt095 :smt087 :smt103 :smt104 :smt107 :smt108 :smt115 :smt101 :-s :-#
ест прибрах се рев цяла нощ и така... обаче аз нещо мн май писах за мене а не трябаше :D ама нищо .. :P
така виж за твоя проблем опитай се да не мислиш толкова мн за него зарибявай др момчета и тъй :) се някога ще ти мине аз вече уж не мисля за него не ми пука мн мн за него вече се пак 3 год умръзна ми 8-) и така де тая сутрин се събъждам и си мисля че вече не го харесвам и лежа така и си го мисля тва ама вече съм сигурна и цял ден не съм мислила за него или поне не много :razz: и ко стана ... ми той ми писа в скайп :grin: и естествено веднага една оигромна усмивка на лицето кат побъркана 8-) и една студена пот от радост :D просто с-р нз и сега естествено пак си го харесвам ко да напрая :D и тай за тебе нали ти казах мкисли по малко за него,зарибявай др :wink:

Bibsito
12-29-2007, 23:53
така мила... аз не разбрах нещо...значи ти си ходила с т'ва момче...?сваляла си се с него...или?мисля че знам какво...точно става.....!след една седмица навършвам 16...но преди 3 години...едно момче ''от големите'' в моето даскало беше ''попълярен'' (щото беше пред изключване) та той доста време ме гонеше...а досега никой не се беше държал толкова насериозно с мен имам предвит той вече беше ''убучен'' и ме ''омайваше'' но...проблема беше че дотогава не бях имала..наистина качествена връзка...смисал не бях се целувала...и т.н :) та за това го отблъснах...глупаво нали? ;) изпитвах страх от непознатото...страхувах се да не си помисли нещо да ме сметне за ''тъпа'' ии сещатете се... детски глупости :) но понеже бях ''малка'' ии ''глупавичка'' ... смисал дотогава не бях изпитвала чурвства към някой ии мислех че го обичам ''истински''...?:)
#-o :neutral: :?: #-o #-o :neutral: #-o таа през тва време се измъчвах плачех...мисля че не мога без него...помнех всяка секунда с него всеки негов поглед...бях откачила или по точно ''вманиачила'' в любовта..и нуждата да я изпитвам....толкова филми ии книги за тая истинска любов....как няма да ти набият комплекс когато не я притежаваш,карат те да се хвърлиш като удавник за сламка...на първият със сини очи ии обърнал ти внимание...особенно ако все още не си почнала със кафетата ии гаджетата.. :) та да карам по накратко че се оляах....след време той ме целуна ''тръгнахме'' ии се оказа лайнар....нещатата които си представях ии измислената любов нямаше нищо общо аз бях влюбена в измислен образ.. :) нз при теб мила как е...дали си влюбена в момчето което си измислила сама или в момчето което те е уважавало ии те е карало да умираш само като те погледне...може случаят който показах заа пример да няма нищо общо,но в едно съм сигорна..ако това момче умираше за тебе,правеше всичко за тебе...казваше ти всичко и т.н. да щеше да си щастлива,но е нормално когато един човек се тътри след друг да му става досадно ии някак сигорно...скучно може би...аа и ми е интересно щом си влюбена в него...в какво точно се влюби? а възможно ли е според теб ако ''лубовта'' си отиде....защото ако един огън се поддържа само от вестници аа няма дърва...то логично е че ще изгасне..та ако умре...възможно ли е да се окаже че ''идеалният '' е един кретен...ии се чудиш за какво толкова рев заа..един ...който господ го е наказал като го е създал:) щото на мене ми се е случвало....влюбена в очите в гласа...в миризмата в движенията...а всъщност нито едно от тези не е по особенноо не е впечатляващо ии дори е дразнещо ...та стига толкова от мен мн целувки ии успех дано намериш душевен мир...ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО! ")

Iv4eTy
12-30-2007, 09:09
За съжаление няма рецепта как да спреш да мислиш за него. Просто търпение... дано времето позаличи малко спомена за него, освен да си с приятели и да се опитваш да не мислиш за него... друго немога да ти кажа. Не е лесно, но трябва да си силна.

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 14:45
Abe momi4eta ne si zaslujava da se izmu4vate non stop zaradi nqkoe mom4e deto neznae kakvo iska...mnogo dobre vi razbiram i az go prejivqh vsi4ko tova i to suvsem skoro.Po cql den revqh no nakraq osuznah 4e i da reva ni6ty nqma da postigna i zapo4nah da gledam napred ,za6toto znam 4e posle toi 6te sujelqva mnogo...Tai 4e samo edno 6te vi kaja za mom4e ne pla4ete te ne zaslujavat,ako zaslyjavaha nqmashe da ni razplakvat

happy end
12-30-2007, 14:52
и аз съм така по цял ден си мисля за момчето ,което обичам до болка,
а той сега вобще не ме разбира .напрекъснато плача за него на приятелите ми им омръзна да ме виждат тъжна нз КАКВО ДА ПРАВЯ ??
СЕГА ИСКАМ САМО ДА СМЕ ПРИЯТЕЛИ ,НО ТОЙ НЕ ИСКА.