PDA

View Full Version : Не искам да прекарам и Нова Година в тъга...



pala4inkata
12-29-2007, 18:18
muja :cry: v koito sum vlubena si ima priqtelka , ne mi obru6ta absoliutno nikakvo vnimanie , ne sme govorili ot pove4e ot mesec dori po - malkiq mu brat mi prilaga nqkakuv ignor , rqdko mi otgovarq v skaip , a kogato go napravi e da ne mu pi6a . Gubq vsqkakva vruzka s lubovta si , znam 4e ne trqbva da se izmu4vam zaradi tova , no dr na4in nqma , prosto 4akam da skusa s priqtelkata si i ne moga da di6am ot bolka mn sum natujena , dori koledata ne mi opravi nastroenieto :cry: mn sum tujna . Predi toi mi obru6ta6e mmn vnimanie , no nevolnoi se skarahme a sled kato se sdobrihme ne6tata ne bqha su6tite.... neznam molq vi pomognete mi , no nqmam sila da go zabravq tova nee vuzmojno , kajete mi kakvo moga da napravi , za6toto se 4uvstvam ujasno...ne iskam da prekaram i nova godina v tuga

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Blab
12-29-2007, 18:25
2008 ще има 366 дни, не се притеснявай!
Ако наистина го обичаш, не желаеш ли той да бъде щастлив, макар и не "твой"?
Помисли си.
Нова година, нов късмет!
Искрено ти го желая!

IzPePeLeNa
12-29-2007, 18:36
Тъй като по проблема ти незнам как мога да ти помогна искам да ти пожелая през Новата година да намериш сила да го забравиш, да намериш човек за който повече ще заслужава да си с нещо =P~ и само хубави моменти през новата година =P~

razbivacha
12-29-2007, 18:56
Напий се и му тегли една пичка лелина толкова ли е сложно да не е само той... :grin: :smt006

mariela_es
12-29-2007, 18:58
Браво be_true напълно те подкрепям!

моля?
12-29-2007, 19:01
Виж какво ще ти кажа,тъпа,малка пикло!
Такива като тебе изобщо не трябва да получават отговори на лигавите си,преувеличени и драматизирани истории.
И го казвам,защото ти наистина си такава.Харесва ти да се чувстваш така нали,харесва ти да си нахална и да тормозиш даже брата на момчето само и само да се добереш до него...И той има приятелка,а ти "ЧАКАШ ДА СКЪСА С НЕЯ"!Как не те е срам да го кажеш?
И ако това наричаш любов значи си най-заблудената малка и злобна тапачка
Щом не искаш той да е щастлив и се надяваш да скъса с нея,значи си недорасла малоумница.И няма да се извинявам за думите си,защото ова е единствения начин да се замислите поне малко...Всички вие малки смотли,които сте като нея
!
Точка.

nestle
12-29-2007, 19:09
времето лекува :wink: и аз ти желая много успех и късмет през новата 2008 година и най вече здраве

pala4inkata
12-29-2007, 19:19
nai - lo6oto e . 4e моля? e prav . takava sum-malka tupa pikla , koqto 4aka toi da skusa s priqtelkata si! Makar da ne dosajdam na brat mu s cel da se dobera do mom4eto , no e prav. Iluziite v koito jiveq mi se otrazqvat mn bolezneno , no nai pravilno e da lsqza na zemqta !!! Ili da se borq za nego bez da se jalvam ili da go zabravq !!!!
Blagodarq ti моля? makar grubo ti mi pomogna i to mn! no blagodarq i na vs tezi koito me podkrepiha , mersi i za pojelaniqta :)

zaicheee
12-29-2007, 19:20
abeeeee q da ne ti puka be NOVA GODINA e
Nova godina-Novo gadje :D:D:D:D nakraq toi sh sajelqva :D:D:D gore glavata i nedei samo zaradi nego da si provqlash praznicitee :P znam che e trudno i go obichash .. no shte mine.. shte doide dr .. i za nego sh plachesh i nakraq sh doide nqkoi za koito nqma da se nalaga da placheshhhhh USPEH :P :P :P :P :P

Sunrisee
12-29-2007, 19:21
Pone sa poznavate .. 8-) Az toq det go aresvam ne go poznavam lichno..samo otstrani si go nabliudavam i tainichko si go obichkam:) Spoko;] Opitai da go zabravish :) Ne misli tolkova chesto za nego.Vsichko zavisi ot teb!

w0sh
12-29-2007, 19:24
Виж какво ще ти кажа,тъпа,малка пикло!
Такива като тебе изобщо не трябва да получават отговори на лигавите си,преувеличени и драматизирани истории.
И го казвам,защото ти наистина си такава.Харесва ти да се чувстваш така нали,харесва ти да си нахална и да тормозиш даже брата на момчето само и само да се добереш до него...И той има приятелка,а ти "ЧАКАШ ДА СКЪСА С НЕЯ"!Как не те е срам да го кажеш?
И ако това наричаш любов значи си най-заблудената малка и злобна тапачка
Щом не искаш той да е щастлив и се надяваш да скъса с нея,значи си недорасла малоумница.И няма да се извинявам за думите си,защото ова е единствения начин да се замислите поне малко...Всички вие малки смотли,които сте като нея
!
Точка.

Наййссс

Apostola
12-29-2007, 19:30
Виж какво ще ти кажа,тъпа,малка пикло!
Такива като тебе изобщо не трябва да получават отговори на лигавите си,преувеличени и драматизирани истории.
И го казвам,защото ти наистина си такава.Харесва ти да се чувстваш така нали,харесва ти да си нахална и да тормозиш даже брата на момчето само и само да се добереш до него...И той има приятелка,а ти "ЧАКАШ ДА СКЪСА С НЕЯ"!Как не те е срам да го кажеш?
И ако това наричаш любов значи си най-заблудената малка и злобна тапачка
Щом не искаш той да е щастлив и се надяваш да скъса с нея,значи си недорасла малоумница.И няма да се извинявам за думите си,защото ова е единствения начин да се замислите поне малко...Всички вие малки смотли,които сте като нея
!
Точка.

:smt006 :smt006 евала

koalka
12-29-2007, 20:03
Разбирам, че го обичаш, но направи опит да го забравиш.Знам, че сега си мислиш, че е невъзможно, но не е така.Просто хабиш адски много нерви и се ядосваш, съжаляваш, а няма за какво.Явно така е трябвало да стане..
Поне не посрещай Нова Година тъжна...усмихни се, колкото и да ти е тъжно и разбери, че няма смисъл.Както казаха - бъди щастлива, че той е щастлив и продължи живота си.

Raderfort
12-29-2007, 23:19
muja :cry: v koito sum vlubena si ima priqtelka , prosto 4akam da skusa s priqtelkata si
:-& porednata kurva :-x

just_smil3_f
12-30-2007, 08:56
Vij 6tom toi ne iska da ste zaedno nqma na4in da go nakara6. Prestani da go tursi6 i nedei da pi6e6 i na brat mu. Kolkoto i da ti e trudno ZABRAVI GO toi ne e za teb. Sled kato toi si ima priqtelka za6to i ti ne si hvane6 nqkoi :P Pokaji mu 4e moje6 da si 6tastliva i bez nego :) Uspeh

princesa_viki
12-30-2007, 10:15
разбирам какво ти е,обаче мисля че ние не можем да ти помогнем с нищо.всичко зависи от теб самата.естествено ще те боли като живееш в миналото.опитай да се разнообразяваш,излизай.Кат о мислиш и плачеш за него да не мислиш че ще ти мине.както казах-всичко само от теб зависи