PDA

View Full Version : .....Имам няколко въпроса.....



DoThat
12-29-2007, 19:10
Здрасти, начи както се досещате вече... имам няколко въпроса.
Такааа

1.Така наболелия въпрос за разнообразието в една връзка.Какво по дяволите да направя, че да ни е по-интересно..да знам зависи от човека, но тука където живея аз има 5 кафенета и сичко квото е интересно сме го пребродили и край тва е.Ето един пример, аз сега да речеме се сетих като ходиме на кафе и като няма за кво да си говориме, играеме на бинго, на градове и секви такива, само и само да е по-яко.Дайте и вие некви идеи, ако имате, ако не, здраве да е :-D

2.Какво правите, когато имате трудни моменти във връзката ви с любимия човек.И сега да питам по-специално момичетата, ако сте се скарали за нещо с момчето, какво предпочитате, да ви се обади или да ви остави на мира.... да обмислите нещата

3.Когато се колебаете дали нещо ще се хареса на вашето гадже, какво правите, примерно говорите за това, питате приятели или рискувате.Не говора за подаръци, примерно се чудите дали на нея ще и хареса да я целунете по по-особен начин или не...нещо такова.

4.Обичате ли да ви казва "Обичам те", дори и да ти се натрапва, постоянно да го повтаря...или пък някви обяснения от сорта "ти си единствена за мен" и т.н. в смисъл, постоянно да ви казва как той е нищо без вас, че вие сте неговия въздух. и т.н...И за вас лигаво ли е ако каже "Обожавам те, миличко, много си те обичам" (към момичетата по специално :-P )

5.Обичате ли да ви прекъсва докъто говорите и да ви казва обичам те обичам те обичам те.. :D пак към момичетата.

Съжалявам за многото въпроси,някои от които тъпи хахах, просто сега съм в такъв момент, ще се радвам и на много отговори :grin:


Благодарско :smt006 :smt008

babity
12-29-2007, 19:25
емии...сега да започна и аз с отговорите...
1. еми нямам особем опит относно внасянето на разнообразие във връзката, защото обикновено това го прехвърлям като негово задължение :D ама като ни стане скучно почвам да го човъркам да ми разказва някакви неща или аз на него... примерно за бифшите ми или за неговите бифши и така...

2.Еми в трудните моменти на връзката ни или по - точно като се скараме се опитвам преди всичко да се изясним напълно за да се види кой крив и кой прав. аз съм си много ината по природа, ама ако виждам, че съм в грешка се извинявам и вземам от дума. ама ако той е направил нещо или аз съм го разбрала погрешно и реша, че е направил нещо... предпочитам просто да ми каже, че ме обича за да ми мине всичко...

3.когато се колебая дали нещо би му харесало или не се обръщам направо към него, все пак е малко вероятно моите приятели да знаят на него какво ще се хареса, но не пропускам да черпам инфо от приятели когато осъвършенствам собствените си техники, независимо в коя точно любовна област

4. обожавам да ми казва, че ме обича!!! най - малкото така ме кара да се чуствам сигурна и ме стимулира аз да му го казвам. когато ми каже, че ме обича се чуствам...отвъд седмото небе... това е върховното щастие за мен!

5.обичам да ме прекъсва докато се обеснявам за незначителни неща или когато изяснявам очеизвадни неща....или когато му крещя, тогава просто забравям за какво съм се ядосала...

sLaDkA_GrEsHkA
12-29-2007, 19:27
yha az sum purva :grin:

1. purvoto koeto mi doide na um... daje i da e tupo.... a puk ponqkoga predpo4itam da se poskarame malko shtoto posle se chuvstvame po gotino kato se sdobrim :::
2.da mi se obadi i da pogovorim
3.riskuvam nqma vinagi drugite da reshavat vmesto men... i razbira se sled kato sum riskuvala zapo4vam da razpitvam si4ko jivo :oops:
4.dam mnogo se radvam i da mi kaje che me obojava,.... m ne ne e ligavo daje mi se vijda super sladursko
5. obi4am da mi kazva che me obi4a oba4e mnogo mrazq da me prekusvat... ne e neshto super spe6no ili da ne go znam 4e da mi prekusva razgovora [-X
::: tva e ot menn :smt006

babity
12-29-2007, 19:31
yha az sum purva :grin:

не сиииии!!! [-( [-( [-(

DoThat
12-29-2007, 19:47
mersiiiii :) :-) 8)

lubencet0o
12-29-2007, 19:56
xmm dosta mislih ii eto i syvet4etata mii...
1.iskash raznoobrazie???idete na razhodka v nqkoi park ili ne6to podobno dori ako trqbva da vzemete avtobisa /daje taka moje da q i poiznanada6 ako me razbira6=]]/ emm otivate razhojdate see p1k i nqma kak da nqma i edin po-golqm hrast ili malka zak1tana gori4ka k1deto da se porazgore6tite malko =]]/ako si ot vn ti prepor14vam tazi do panteona/

2.tva e za vsqka razli4no...az naprimer ne trqbva da mi se obajdat prez sledva6tite 12 4asa ot skarvaneto za6toto mn mu nabiram na 4oveka i obiknoveno k1same i to kofti taka 4e razpitai q predi da ste se skarali i takaa 6te znae6 kakvo da pravi6 =]]

3.celuvki,sex...viinagi pitai dali da pravite tova ili onova.zashtoto tq moje da ne ti kaje 4e ne i haresva a da si go d1rji za sebe si koeto vodi do traini povredi v sqlata shema na vr1zkata vi...ne se doverqvai dori na priqtelkite i..tq moje da im kazva nqkoi ne6ta no ne vsi4ko..taka 4e po-dobre ne riskuvai

4.vinagi e hubavo da i kazva6 4e q obi4a6 dori i tova da sa onezi ligavi ne6ta ot sorta na milo zaha4e i tn.e stiga da ne e prekaleno rano za6toto tq 6te se upla6i a i trqbva naistina da go 4uvstva6...tva e nai-vajnoto!

5.moje6 da q prek1sva6 no ne vinagi...imam predvid ako tq naistina iska da 4ye6 tova koeto govori napravi go - podkrepqi mnenieto i no ne zabravqi i svoeto - tq 6te iska da 4ue kakvo misli6 a i tova 6te i podskaje 4e naistina q slu6a6.noi kogato govori samo i samo za da zap1lni vremeto togava se pribliji k1m neq i i pod6u6ni tova 4e q obi4a6 i 4e tq e vs za teb ii tn =]]

emm nadqvam se da ti e bili polezno tova koeto kazah ii uspeh :P

DoThat
12-29-2007, 20:02
Mn mn mn mersiiii :)
mn mi pomogna :smt008

fuckface
12-29-2007, 20:12
толкова ли не си сигурен бе? прави си квот си решиш, па ако и хареса...ич да ти не е

just_smil3_f
12-29-2007, 20:32
Zdr :P 6te ti kaja kakvo mislq po tvoite vuprosi:

1.Mii i na nas kato ni stane sku4no po4vam da go razpitvam za biv6ite mu- kak sa trugnali,koq e haresval nai-mn,kak sa skusali e takiva ne6ta.
2.Kato se skarame az vinagi ostavqm toi da me potursi 6toto sum inat.No kogato sum vinovna se izvinqvam.
3.Riskuvam.Ne moga da popitam negovite priqteli dali 6te mu haresa ako go celuna taka ili ne.. po reakciqta mu 6te razbera i ako ne nqma da go pravq pove4e.
4.Da mn obi4am da mi kazva 4e me obi4a dori po 100 puti.Ne e ligavo ako go kaje daje e super sladko i az mn se radvam kato mi go kazva.
5.Da mn ako ne govorq ne6to naistina vajno

Bye :)