PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед, проклятие или късмет ...?



frikomiko
12-29-2007, 19:39
Историята е следната ...
Аз и един приятел отиваме в едно кафе и виждам една много симпатична,хубава и готина сервитйорка на околко 16 17 години с 1-2 години по-голяма от мен :), на пръв поглед много я харесах адски сладка и има много готина усмивка .... :oops:
Заговарях я доста пъти смисал там за менюто няколко пъти нещо я базикахме тя се разсмя ае готина е незнам просто много я харесвам някак си откачам :smt007 но като знам че е по-голяма и незнам как да я сваля щото иам опит долу горе но с по-големите е малко по-трудно
смисъл да ми върже ](*,)
Между другото ходя там почти всеки ден в тва кафе заради нея :)
някой път е на смяна и мноу ме кефи като си говоря с нея там :)
Незнам просто как да я сваля или нещо такова , не мога да кажа че я обичам защото дори и името и незнам, но наистина много я харесвам :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 :)
Ако някой има идеи как мога да се запозная с нея щот ме е малко срам смисъл ще изляза някъф пропаднал тип зарибява .... знаете дайте идеи моля ви :) ПЛС ](*,) 8-[ 8-[ 8-[
БЛагоаря Предварително :-({|=

MiMcHeToOo
12-29-2007, 19:44
Начи хем си говорите, хем не я познаваш? Нещо не разбрах... Та така.. Покани я на среща ;)

KpuCuTo0o
12-29-2007, 19:51
Има разлика от Земята до Небето между харесвам и обичам.. Да се влюбиш, повярвай, не е като да харесваш някого..

Konfucii
12-29-2007, 20:01
Bratle spored men 6ansa ti e 1 na 99999999999 miliona :)
ako e po golqma mnogo e trudno ne sam dostaty4no kompetenten za da ti go obqsnq nau4no no 6te se probvam :
1vo vinagi q gledai v o4ite ako q vidi6 pak nqkoga
2ro kogato tq govori myl4i ;]
3to kogato neznae6 kakvo da kaje6 prosto se usmihni i q gledai v o4ite
4to zada ti varje trqbva ne6to pove4e ot tova da si govorite za meniuto
naprimer :
Kakvo 6te pravi6 tazi ve4er? :)
Svobodna li si utre?
ei are da se zapoznaem :P , mnogo si mi simpati4na
neznam brato izmisli si ne6to originalno
Za da sabere6 smelost neznam kak da ti pomogna samiqt az ne sam mnogo po teq ne6ta prosto veroqtnosta da te otreji e ogromna i to ima hilqdi varianti smqtai ako ima priqtel moje da te kovne mn zdravo neznam brato az ne bih riskuval bih zapazil hubaviq spomen za qkata servitiorka ot kafeto i 6tqh da iskam nqkoi den da se zapoznaq s neq v byde6te kogato godinite nqma da sa vajni sled puberteta :) are USPEH
i da kaja pak po dobre spomen za gotinoto momi4e ot kolkoto male kak me udrqza edna mn qka servitiorka pone si probval :) az bih probval ako naistina q haresva6 probvai ... da ne ti puka za drugite trqa se po4ne ot nqkade ;D

Konfucii
12-29-2007, 20:06
mislq 4e se pak temata ima nujda i ot jensko mnenie neznam to4no i az
predstavete si edin pi4 na 15 i edna macka na 16 17 godini ;]
dali 6te mu varje ?
hmm 6ans batka a we kot naprai6 ai pi6i posle 4e mi stana int =D>

Konfucii
12-29-2007, 20:07
mislq 4e se pak temata ima nujda i ot jensko mnenie neznam to4no i az
predstavete si edin pi4 na 15 i edna macka na 16 17 godini ;]
dali 6te mu varje ?
hmm 6ans batka a we kot naprai6 ai pi6i posle 4e mi stana int =D> :smt003

frikomiko
12-29-2007, 20:19
stefako imam edin vapros otnosno telefonniq nomer
na4i
da q pitam
Izvinqvai utre svobodna li si edna 6iroka usmivka :-|
ako kaje da ili ne
q si kaji telefonniq nomer :)
vadq moq zapisvam go i i kazvam are az 6te tragvam ;-)
6te ti se obadq 4ao
ili ako kaje ne i me pogledne stra6no da spra do tam i mi stava qsno ve4e :)
ili ako kaje ne za6to ?
i az da kaja ami neznam pitam :)
i tq dobre ili da q pitam
svobodna li si utre ili za nomera ae kak da q pitam tei4e da izglejda po qko ne nqkvo skyr6eno kaji si nomera kat nqkaf 6ef brato uspeh da mi vyrje uf pls kaji :)

kifla
12-29-2007, 20:25
Просто другия път като си говорите я питай дали би излязла с теб на кафе \:D/

frikomiko
12-29-2007, 20:30
am nz az malko se pritesnqvam dali me haresva 6tot ne sam ot nai krasivite i si go znam no vse pak sam sportna natura hodq na fitnes qk samm takyv :) neznam dali me haresva mislq 4e e mnogo sladka neznam hora pls kajete mi za gornoto deto napisah stefkoto kaji pls are e ;]

koalka
12-29-2007, 20:44
Не мисля, че това е любов от пръв поглед.Може би харесване, да.
Покани я да излезете на среща, тя явно разбира, че я харесваш.

zaicheee
12-29-2007, 22:28
Offfff ... na tfa li vikash da obichash nqkogo :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: sry pich ama tuka nqma mqsto za liubov... a za da q svalish ne govori s neq za meniutoo...i prosto q pokani na sreshta.. kuf dr nachin tarsish ? ama i vie ste edni takiva.....a zaglavieto na temata e tolkova daleche ot tfoqta istoriika... chak se qdosah ..

frikomiko
12-29-2007, 22:32
pi4 mersi mn ;]
zarad tebe 6te q testvat
:))
to i men me e malko sram smisal
ne tolkova da q pitam a ot tva ddz 4e moje da me odreje ama ne me ebe :)
Kat q vidq 6te q zaka4am smisal 6te q svalqm ot tuk ot tam :) dokato ne q sableka i posle ve4e e lesno smqtai 4e e moq ;D btw ako mi varje 4esno bih si ostanal s neq zavinagi :)

frikomiko
12-29-2007, 22:41
vij kakvo neznam za teb kakvo zna4i liubov ot pryv pogled
Za men zna4i kato vidq nqkoe momi4e koeto do takava stepen sam haresal 4e 4ak se vlibvam v neq ne govorq samo za pretisnenieto ot otkaz ot drugata strana prosto v tozi forum 4ovek moje da si izbie kompleksite i da se otpusne da stane po pekan ako nqkoi mu kaje kak . Are misli malko predi da pi6i6 gluposti ne sam znael kvo sam pisal az ako ne znam ti li znae6? uha umnik govorq za toq posledniq/poslednata zaicheeeee det pisa
za vsi4ki ostanali edno golqma BLAGODARQ spec stefkoto ;DDD haha dano varje are gays :)

`Death`Whore``
12-29-2007, 22:43
Знаеш ли, че нарече хората хомосексуалисти? :-|

gPa3HuTeJl
12-30-2007, 09:20
1vo vinagi q gledai v o4ite ako q vidi6 pak nqkoga
2ro kogato tq govori myl4i ;]
3to kogato neznae6 kakvo da kaje6 prosto se usmihni i q gledai v o4ite
4to zada ti varje trqbva ne6to pove4e ot tova da si govorite za meniuto

Е тоя ме сцепи от смеХ... :lol: :lol: