PDA

View Full Version : Плоско коремче ...



beautiful_f
12-29-2007, 19:44
Здравейте!!! От доста време се опитвам да постигна нещо такова...

http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/10/13/eb0427a4c0.jpg

но никога не успявам :cry: Моля ви помогнете ми ... дайте ми идеи какво да правя как да съчетая коремните преси и яденето така , че да се получи някакъв ефект .. Благодаря ви...


П.П. Корема ми е на няколко пласта и е ужасно .. :cry:
П.П. Убожавам сладко :oops:

slavito007
12-29-2007, 19:52
:razz:
Последното "Обожавам сладко" rlz .
Като го спреш сладкото ще видиш, че бавно, но славно коремчето ще се стопи, и за да го направиш още по-бързо може да спортуваш.

beautiful_f
12-29-2007, 19:56
:razz:
Последното "Обожавам сладко" rlz .
Като го спреш сладкото ще видиш, че бавно, но славно коремчето ще се стопи, и за да го направиш още по-бързо може да спортуваш.

Ходя на танци от 6 - 7 години :(

_BoSSy_
12-29-2007, 19:59
Сладкото не е чак толкова голям проблем.Мисля,че постоянните коремни и ходенето пеша ще свършат мн добрА работа за изваиването на пупата ти :)
За яденето мога само да ти кажа да избягваш мазнините и хляба(бял)..не да не ядеш,а само да ги намалиш :)
И мн спорт,спорт и пак спорт \:D/

beautiful_f
12-29-2007, 20:10
Както казах и малко по горе ходя на танци от около 7 години и повечко .... не използвам афтобуси само когато "закъсам" попринцип дългите растояния не са ми проблем... не ям бял хляб а само типов или пълнозърнест понеже в къщи само този се купува ... не правя коремни защото правих определено време и не видях абсолютно никакъв ефект ... може би не съм правила достатъчно дълго(може би не ги правя правилно ) или може би прекалено мн се тъпча :neutral: защото ям докато не ми стане тежко и не мога да хода :oops:

BluE_s
12-29-2007, 20:24
Веднъж попаднах на това:
(Мисля че беше в някоя от темите във форума)

Съвети за плосък корем

Коремът е най-уязвимата откъм затлъстяване част от човешкото тяло. Мускулатурата му е ленива, полуподвижна и най-малко се натоварва. Освен това е защитен с дебел кожен слой и позволява да се трупат мазнини на воля. Борбата със затлъстяването означава системно раздвижване на коремните мускули. Стопяването на мазнините става и чрез масаж, гимнастика и правилно хранене. Но и след намаляването на обема на корема много лесно отново можете да го докарате в предишната му форма. За това всички, които имат проблеми със затлъстявания по тази част на тялото, трябва системно да вземат предпазни мерки. Научете се да контролирате чувството си на глад. Преди хранене изпийте една чаша минерална вода, която ще разреди стомашните ви сокове. Яжте редовно, бавно и на малки хапки, като дъвчите продължително време. Ходете колкото е възможно повече и изкачвайте стълбите пеша. Карането на велосипед също е чудесна, а и приятна, терапия за корема. Не пренебрегвайте и дихателните упражнения, които раздвижват мускулатурата. Бавно вдишайте и бройте до три, след което издишайте и бройте до пет. От време на време ходете с "глътнат" стомах. Танцувайте винаги, когато имате възможност. И всеки ден правете по 30 коремни преси,разделени на три серии по 10. Дори денят ви може да започне с тях, преди да сте станали от леглото. След което да се отпуснете и с вдигнати във въздуха крака импровизирано да покарате колело.

BluE_s
12-29-2007, 20:26
... ям докато не ми стане тежко и не мога да хода :oops:
Именно това НЕ ТРЯБВА да правиш ;)

beautiful_f
12-29-2007, 20:36
Навик :-|

*SwEeTy_KiTtY*
12-30-2007, 19:54
Навик :-|

Промени си навиците,миличка!Или поне тези...вредните! =D> =D> =D> =D>

menta_loverka
12-30-2007, 21:11
Така от сладкото яж само шоколад ..какъвто и да е (без бял за него нз) прави по няколко серии с коремни, но комбинирани с тичане с високо вдигнати крака (да опират до торса ти) и наклони напред назад и на страни. Всички газирани напитки трябва да останат в миналото. За спорт най-добре плувай най-леко и приятно е ... успех

Master_88
12-30-2007, 22:10
Спри сладкото,тичай,прави коремни преси

beautiful_f
01-01-2008, 19:56
Така от сладкото яж само шоколад ..какъвто и да е (без бял за него нз) прави по няколко серии с коремни, но комбинирани с тичане с високо вдигнати крака (да опират до торса ти) и наклони напред назад и на страни. Всички газирани напитки трябва да останат в миналото. За спорт най-добре плувай най-леко и приятно е ... успех


Благодаря .. ще се постарая да испалня каквото ми е по силите :smt038 :smt038 :)

`Death`Whore``
01-01-2008, 20:47
А искаш ли да нямаш ханш като тази на снимката? :D

mechtaq_za_teb
01-02-2008, 11:15
Спри или поне намали сладкото и с повечко упражнения ще постигнеш някакъв резултат.

kudravoto
01-02-2008, 11:53
koremni presi :)

KiCi`
01-02-2008, 15:09
TreNIraaiiii NQkYf SPOrt KAkTO TRQBVA!!!!!!!!!! ToVA e pYtq kym XyaVoto TQLO aPyk DoKOlkoto Za Dieti NE Q6 TESTOO!!!!! i gledai primerno da qde6 do 6-7-8 NAi KYsno SLed tfa NI6ty.. ;] ii qko koremni i tfa e !!! 1000% 6a ima efect ;] dano da dostigne6 reZyltatite koito iska6 ;] :wink:

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-02-2008, 18:11
без да се хфаля ама и няма кво да се хфаля моето корем4е е съ6тото а аз се мъ4а да напълнея :cry: :cry: малко поне тренирай и пак тренирай :-P

Axel_f
01-02-2008, 20:26
А искаш ли да нямаш ханш като тази на снимката? :D

Че тя си има ханш...просто не е колкото на слон задницата :P

abvgdejzi
01-02-2008, 20:48
Pravq po 100 koremni presi vsqka ve4er ve4e ot 2 godini i to4no za tova ot li4en opit ti kazvam 4e bez podhodq6t hranitelen rejim NAMA DA STANE.
NAISTINA JALKO NO TOVA E GOLATA ISTINA. #-o

beautiful_f
01-04-2008, 20:16
Pravq po 100 koremni presi vsqka ve4er ve4e ot 2 godini i to4no za tova ot li4en opit ti kazvam 4e bez podhodq6t hranitelen rejim NAMA DA STANE.
NAISTINA JALKO NO TOVA E GOLATA ISTINA. #-o

явно наистина е така и аз преди време правих коремни преси, но явно ако не се яде здравословно и не се спазва някакъв режим .. не се получават нещатата :neutral:

nikaksi
01-05-2008, 11:27
ako iska6 ska4ai na vuje ima super efekt!

teenage_drama_queen
01-05-2008, 14:44
прави такива коремни преси http://vbox7.com/play:a6a7a871
не гледаи че е показан мъжки корем, мн помагат и мн стягат, аз точно тези ги правя някъде месец има ефект ;-) (по добри са от обикновените) и работата е да намалиш яденето .. колкото и сложно да звучи .. :!:

LovePoisoned
01-05-2008, 17:13
Коремните преси са полезни и за заздравяването на кръста. Прави ги и настрани, като от кръста нагоре се извъртиш на една страна.
Можеш също така и да опиташ това: застани пред огледалото и започни да правиш осморки като за "ориенталски танц". Много добро упражнение е за стесняване откъм страни. Ходи изпъчена, глътвай корема и ще забележиш резултат.

И все пак не забравяй - какъвто и корем да имаш, го носи гордо, не се подчинявай на никакви идеали, стане ли ти навик да правиш упражненията за удоволствие, всичко ще е наред.

Успех! ;-) :smt006

(S) AINT
01-07-2008, 17:26
Коремните преси най-помагат. =;