PDA

View Full Version : Момичетата мастурбират повече???



ResidentEvil
12-29-2007, 19:56
Момичетата мастурбират повече???
Така ли е наистина Дами.
Нека на въпроса да отговарят само Момичетата.
Колко често мастурбирате ако не правите СЕКС, моята Приятелка казва че ако не правим СЕКС мастурбира до 2 пъти.
Мъжете мислят зя СЕКС през 99% от времето, ами жените...?
Ваш ред е Дами и моля само за чесни отговори.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Моля не пишете "просташки" изрази и глупости. :!:
И по вазможнаст пишете на кирилица. :!:
Благодаря.

olive_oil
12-29-2007, 20:06
просто момичетата не говорят за това. Четох дори че момичетата почват да мастурбират по-рано от момчетата, но тъй като не говорим за това нито с момчета нито с други момичета то следва че всяка от нас се чуди за какво иде реч. Правилно или грешно е да го правим или да не го правим?!?!

SilverAngel
12-29-2007, 20:07
Ами аз имам приятел и водим полов живот. Правим секс ... А мастурбирам 3-4 пъти седмично... не повече :)

_BoSSy_
12-29-2007, 20:10
Грешка..момчетата са мн по-активни в мастурбирането..(според мен де)
Пък и секса почти никога не им е достатъчен,ако могат по 10 тека на ден ще правят....
Ако искаите вярваите,ама аз не мастурбирам...правила съм го веднъж и толкова.. :-|

ghostwisper
12-29-2007, 20:13
аз пък не намирам мастурбирането за нещо толкова приятно.. :-o попринцип не говоря за това,но тъй като никой не ме познава ще си кажа,че го правя най-много 1-2 пъти месечно.. :---) нз сиг е странно,но факт .. :neutral:

ResidentEvil
12-29-2007, 20:24
Никой не казва че е лошо да се мастурбира, напротив полезно е.
А за тези Момичета които го провят по-рядко може би просто изпитват вина че го правят, или просто оценяват удоволствието от истинският СЕКС.

toni_boni
12-29-2007, 22:25
Разбира се, че мастурбирам :twisted: Все пак приятелят ми живее в друг град и не ми е "под ръка", когато го поискам :( В такива моменти съм склонна да си доставям удоволствие и сама, не виждам нищо срамно или гнусно в това. Обичам секса и да си призная... напоследък така са ме обхванали хормоните, че във всяко нещо виждам секс :P Но е и истина, че жените не говорим по тази тема... не знам какви предразсъдъци ни спират, но съм обменяла опит само с една приятелка по тази тема и пак се получи леко неловко :oops:

`Death`Whore``
12-29-2007, 22:27
Благодаря, че дойде във форума. Нямаше нито една тема за мастурбацията, както и за сексуалните пози и места за правене на секс. Поклон.

ResidentEvil
12-31-2007, 14:21
Благодаря, че дойде във форума. Нямаше нито една тема за мастурбацията, както и за сексуалните пози и места за правене на секс. Поклон.

Благодаря, все някой трябва да говори за това.

besnicataa
12-31-2007, 14:25
няма съ6тества които да мастурбират ое4е от мажете

DevilWish
12-31-2007, 14:29
Еми аз по4нах още на 11 години сигурно ако не и по-малка.От както правя секс с приятеля си не съм го правила.Ина4е ми се ще горе долу всеки ден ;-)

SeXy_KoTe_F
12-31-2007, 17:54
ми аз мастурбирам до 3-4 пъти на ден, зависи дали се видя с гаджето, пък и той рядко е съгласен да правим секс :-x

ResidentEvil
12-31-2007, 19:00
ми аз мастурбирам до 3-4 пъти на ден, зависи дали се видя с гаджето, пък и той рядко е съгласен да правим секс :-x

:grin:

01-01-2008, 01:12
ми аз мастурбирам до 3-4 пъти на ден, зависи дали се видя с гаджето, пък и той рядко е съгласен да правим секс :-x

:grin:

Евалааа. :D 8-)

SpeeD_FreaK
01-01-2008, 02:54
Момичетата мастурбират повече???
Така ли е наистина Дами.
Нека на въпроса да отговарят само Момичетата.
Колко често мастурбирате ако не правите СЕКС, моята Приятелка казва че ако не правим СЕКС мастурбира до 2 пъти.
Мъжете мислят зя СЕКС през 99% от времето, ами жените...?
Ваш ред е Дами и моля само за чесни отговори.

Моля не пишете "просташки" изрази и глупости. :!:
И по вазможнаст пишете на кирилица. :!:
Благодаря.
Е брато шапкЪ ти свалям!!!Най-накрая един свестен потребител който да изка най-важното
Истината и само истината
Кирилица!!! :smt006 Извинявай, но не можах да се сдЪржа, да не го кажа :oops:

Charlotte_the_Harlot
01-01-2008, 04:36
Случва се отвреме-навреме. Може би няколко пъти в седмицата, когато си нямам гадже. След усилена умствена дейност или ако съм била под напрежение, също. Отпуска.