PDA

View Full Version : Tattoo, Спешно ми е, Хелп



honey_91
12-29-2007, 20:08
Здравейте,
Искам да ви попитам за студио или не толкова легално (ако се наложи) студио, където мога да си направя тату, но годините няма да са проблем (на 16 години съм, след 1 месец-на 17).
Плс много ми е спешно давайте идеи Crying or Very sad

LuCiFersAngeL
12-29-2007, 20:38
Абе я се осъзнай... как ще си правиш татуировка нелегално и ще се довериш на някакви хора, които могат да се окажат пълни шарлатани. Ами ако ти лепнат някаква болест... ще се радваш, че си единствената с татуировка в цялата болница ли? Това не е шега работа и не можеш просто ей така да я пренебрегваш с лека рука. Помисли добре какво правиш.

Sa6iTyYy
12-31-2007, 12:58
AbE MaI 6a boli + tfa naistina moje da ti se vazpali :-o

N0_feAR
12-31-2007, 23:24
едва ли в някое хубаво студио ще те татуират без години. Най-добре да доведеш родител или ако ваще не знаят земи някой по-голям и го представи за твой родител (въпреки че съм против лъжите) А на нелегално място, недей да рискуваш щото не се знае колко са качествени боите и въобще колко е стерилно....

IdiOtKa
01-02-2008, 09:51
прави си е прависи ....след 1 година ше си викаш .."хмм защо си я направих" и няма да можеш да си я махнешшш .... сешш се ...
но разбира се това е личен избор секи си има глава на раменете и никой не се нуждае от чужда ....
а и темата не е "дайте ми съвет дали да си праа таттус" , а къде да отиде да си го прай ...
така че моето мнение става напълно излишно ..и за да допринесе поне малко :
в Пловдив може да идеш в Арт Шота с/у НА тъмно ...

chipi_kaoo
01-02-2008, 12:59
Бе я верно слез на замята... на една моя комшийка и я направи един познат (не професионалист) и след тва 2 месеца ходи с надут крак (там и беше татоса). Имам познати които не са си ги правили при професионалисти, и им няма нищо, но рискът е много по-малък ако отидеш в студио :-P

AliceSw
01-02-2008, 14:23
в "На тъмно" не правят проблем за пиърсингите, поне в Плевен, предполагам, че и за татуировките няма да кажат нищо...но аз не бих отишла там...