PDA

View Full Version : новите гаджета на родителите



strange
12-29-2007, 20:35
моите родители са разделени,баща ми живее в друг град! те наистина не се разбираха и по-добре,че не са заедно сега и двамата имат нови гаджета и ми е много гадно #-o разберете!приятеля на майка ми живее в друга държава!не се разбирам много с него!страх ме е да остана сама с него!не знам,някой път си мисля,че харесва мен,но това не е възможно!и може да заминем за друга държава и не знам какво да правя с живота си!аз не съм щастлива с тях и не знам дали някога ще бъда!искам си стария живот,но той няма да се върне!помощ!кажете вие как се разбирате с гаджетата на родителите си!иначе и мама и тати твърдят,че ме обичат и ще са до мен,но колко да вярвам!освен това се страхувам да не би гаджето на майка ми да ни раздели?

Sunrisee
12-29-2007, 20:40
Kofti istoriq..Za jalost ne moga da ti vlqza v polojenieto;[ Zashto ne otidesh pri bashta si?

EvilBrunette
12-29-2007, 20:52
Може би трябва да поговориш за това с майка си... :neutral: Ако смяташ, че отношението на гаджето й към теб е ненормално... Или ако смяташ, че тя ще е пристрастна, защото го обича или нещо такова, поговори с баща си по въпроса. Не трябва да си мълчиш и да трупаш притеснение в себе си.

blqqqqqqqqqqqq
12-29-2007, 20:58
I moite roditeli sa radeleni az jiveq pri maika mi..i gadjeto i jivee v nas :x
mnoo mu se draznq MRAZQ GO!!! imam 4uvstvo 4e na maika mi i puka pove4e za nego ot kolkoto za men... #-o za teb ne znam.Nemojesh li da jiveesh pri ba6ta si? :neutral:

trg_ahmed
12-29-2007, 21:19
ахм...това е моя болна тема донякъде..
Така и моите родители са разделени,живея с майка и тя си има приятел вече 4та година..
Всъщност живея при баба ми ,там си ми е компа и дрехи и всичко,но мама ме издържа,така допреди 2 години мама и приятеля и работеха в чужбина върнаха се купиха апартамент стегнаха го купиха ми комп и така нататак ...да не влизам в подробности...
Мисълта ми е,че може ти да останеш при баба или там някой си в краен случай с баща си,пък и майка ти би трябвало да те пита дали ти си съгласна да живееш с него,повярвай ми тя не ходи с него за друго ами точно за това с надеждата да ти даде по хубав живот,защото сама трудно ще те издържа пък камоли да си позволява друго... ;-)
не знам дано съм помогнал някакси с моята история :neutral:

VampireGirl666
12-29-2007, 22:08
Напълно съм съгласна с мнението на trg_ahmed че тя е с него,за да може да те гледа.Аз живея само с майка си и за моя радост няма някакво сериозно гадже.Ще те посъветвам да поговориш с майка ти за него и да й кажеш,че не ти е приятно това което става,защото не би искала да делиш един покрив с него.Може да излезе нещо.Ако не стане,по-добре отиди при баща си,колкото и да ти е мъчно за майка ти.Тогава тя ще види,че е сгрешила.Успех!

strange
12-30-2007, 09:12
mersi mnogo za savetite,6te vidq kakvo 6te pravq,6te obmislq ne6tata.Ne znam kak 6te se razviqt ne6tata.Blagodarq za savetite ;-)