PDA

View Full Version : Помогнете ми!



nikolai_n
12-29-2007, 21:36
Zdraveite na vsichki!S edno momiche hodihme godina i polovina no predi nqkolko meseca tq skusa s men Az adski mnogo q obicham , ne moga da q zabravq a i obstoqtelstvata sa takiva che se vijdame chesto Ne znaq kak da se otursq ot musulta za neq Ako nqkoi e prejivqval podobno neshto pishete molq vi naistina nz kak da postupq !

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

firstlove
12-29-2007, 21:52
ei,q gore glavata nqma da se ot4aiva6! ;) az mislq 4e trqbva da izliza6 s razni drygi momi4eta ,da izliza6 s priqteli ,da prekarva6 pove4e vreme s tqx , da ... se interesyva6 ot novi hora,temi na razgovor.. zapulvai si ejednevieto taka 4e da ne ti ostav vreme da se samojalqva6 za tova 4e te e zarqzala.. prosto ne si zaslyjava 6tom go e napravila zna4i imalo osnovatelna pri4ina sled tolkova mnogo vreme ;ne produljavai da se tormozi6 za tova! :!: :)

babity
12-29-2007, 21:53
еми първо евала! ей тва е прмера за тва кви теми тряа да има в тоя раздел. човека си е казал всичко в 3 изречения... сега по темата: еми опитай се да си втълпиш, че тя не те интересува, започни да излизаш повече и си забой някой друга... ва се сещам сега...

JivaRana
12-29-2007, 21:58
Трудно се забравя човек,който обичаш :? Аз преди изживях подобно нещо,неможех да забравя един човек,а всички ми казваха "времето лекува",но аз не бях съгласна..но след време се примирих с мисълта,че няма да съм с него.На теб ще ти е по-трудно,заради това,че се виждате често,но опитай да не мислиш за нея,излез с друго момиче и така може би ще откриеш следващата си любов :)

DekoDenev
12-29-2007, 22:54
spored men prosto si i omruznal i tia e subrala sili da ti go kaje no ne se otchaivai

ZaI4I
12-29-2007, 23:33
spored men prosto si i omruznal i tia e subrala sili da ti go kaje no ne se otchaivai

Момчето не пита каква е вероятната причина да се разделят...иска съвети как да я забрави :-D

koalka
12-30-2007, 06:26
Изчакай известно време...ти веднага, след като сте скъсали ли искаш да си я забравил?Няма как да стане.
Гледай да я виждаш и да се сещаш за нея, колкото се може по-рядко, за да ти е по-лесно да превъзмогнеш всичко.

nikolai_n
12-30-2007, 08:34
ami problemat e che skusahme predi 4 meseca a vse oshte ne moga da q zabravq a i prosto nqma nachin da ne q vijdam chesto

`Death`Whore``
12-30-2007, 08:36
Могат да ти помогнат единствено приятелите и семейството. Но не препоръчвам да се виждаш с тях и постоянно да ревеш и да се оплакваш. Виждай се с близките си хора и ако не ти стане по-добре, се замисли дали въобще са ти близки.

Glorious
12-30-2007, 08:49
Имах същия проблем а и още го имам!Като видя една бивша с която бяхме няколко години ставам като пън без мозъчна дейност, седя и мълча (все едно безмозъчен охранител пред столична дискотека)!Не мога да ти помогна приположение че сам не мога да си помогна! :D

{GoLd_GiRl}}
12-30-2007, 09:08
По добре първо я забрави и тогава си хвани някое друго момиче.Защото когато човек се хвърли веднага в друга връзка и то с цел да забравя предната може да го заболи много повече!А как да я забравиш?!Смятам , че всичко ще си дойде с времето...

gPa3HuTeJl
12-30-2007, 09:13
По добре първо я забрави и тогава си хвани някое друго момиче.Защото когато човек се хвърли веднага в друга връзка и то с цел да забравя предната може да го заболи много повече!А как да я забравиш?!Смятам , че всичко ще си дойде с времето...

Защо ли си мисля, че момчето пита как да я забрави... а Не да си фане ли гадже веднага... #-o

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 14:48
Emi moje bi vseki e prejivqval takova ne6ty...no gledai napred tq za tebe ve4e 6te byde minalo..6te sre6ne6 dryga i 6te zabravi6 starata :)