PDA

View Full Version : За най-добрия му приятел



fire_lovka
12-29-2007, 22:23
Трудно ми е да започна, но направо минавам на въпроса: случайно в един сайт за запознанства попаднах на симпатично момче и доста време си пишехме, но се оказва, че това е най-добрия приятел на момче, с което преди бяхме много "близки". Сега той се чувства наранен и го разбирам, но и аз съм била в правото си да си пиша с когото и да, защото той така и не прие отношенията ни на сериозно, не ми предлойи, дори ме избягваше понякога (сякаш се срамуваше), а сега дори отказва да ми пише (по стечение на обстоятелствата не можем да се вийдаме в момента) :? Толкова ли ужасно съм постъпила? :-k наистина съжалявам, а той не ми дава повод да ми се извиня, дори не мисля, че ще приеме извиненията ми. Моля Жи кажете как да се справя? Не изпитвам нищо към приятеля му (така наранявам и него), а момчето, явно не е искало да имаме връзка, щом не ми каза нищо подобно... ](*,)

JivaRana
12-29-2007, 22:55
Не мисля,че ти трябва да се обвиняваш.Той си е виновен!Щом казваш,че не е приел отношенията ви на сериозно,грешката е в него.А и ти не си знаела,че това е неговия приятел,но който и да е той няма право да се сърди,защото нали сте били близки преди,не и в момента..Просто той е пропуснал шанса си и няма за какво да му се извиняваш.А има и такъв вариант-това момче,с което сте били близки да е накарало приятеля си да ти пише,но нз с каква цел.. :neutral: Но мисля,че е малко вероятно..

fire_lovka
12-29-2007, 22:58
Страшно много ти благодаря, много ме успокояваш ;-) наистина те трябва да се унижавам, да го преследвам, да се извинявам... ](*,)

BluE_s
12-29-2007, 23:42
...Толкова ли ужасно съм постъпила?...
НЕ ;)

ubuntu
12-30-2007, 01:42
В любовта няма приятелства .... и нито единия нито другия има право да се ядосва че не си го избрала ... тва си твое решение така си преценила така си направила... А след като вече сте разделени не мисля че той има право да ти държи сметка с кого ще се срещаш .....

koalka
12-30-2007, 06:31
По време на чатовете ли си ходила с това момче, с което сте били близки?
Не можеш да кажеш дали е приемал нещата на сериозно или не, освен ако той не ти е казвал нещо такова, не може да си сигурна.А и зависи какво сте си писали.Ако е било някакви по-лични неща си е помислил, че го харесваш, а всъщност ходиш с онзи.Това са мои теории, разбира се.
Иначе не, не си постъпила толкова гадно, сега, ако не иска да ти пише - негова си работа.

fire_lovka
12-30-2007, 15:58
Нее, с това момче бяхме приключили всякакви отношения (не се бяхме виждали доста време) но един ден бил на гости в приятеля си и разбрал, че си пишем, после каза и на мен... :-k