PDA

View Full Version : Фитнес



zlato
12-30-2007, 00:40
Имам 2 въпроса

Първият ми е следният Ходя на фитнес и във същото време искам да направя една диета :) Дали ще стане
Всмисъл дали ще мога да ги съчетая и двете и дали ще издържа
Диетата е с продължителност 2 седмици
И въобще полезно ли е така Фитнес И Диета едновременно :-o

И Другият ми въпрос е следният трябва ли задължително да пия някакви добавки за да направя "мускули" :) Защото ми казват че бе аминокиселини не може

shadow4o
12-30-2007, 00:53
Имам 2 въпроса

Първият ми е следният Ходя на фитнес и във същото време искам да направя една диета :) Дали ще стане
Всмисъл дали ще мога да ги съчетая и двете и дали ще издържа
Диетата е с продължителност 2 седмици
И въобще полезно ли е така Фитнес И Диета едновременно :-o

И Другият ми въпрос е следният трябва ли задължително да пия някакви добавки за да направя "мускули" :) Защото ми казват че бе аминокиселини не може
емм попринцип с диета по барзо 6е постигне6 ефекта които иска6 какавто и да било другото ем никои не може да ти каже дали 6е издаржи6 или не... тва си зависи от теб а за последното ем може и да не зима6 някви добавки и тн. оба4е по бавно 6те постигне6 ефекта които иска6 аре касмет \:D/ :smt006

ubuntu
12-30-2007, 02:39
Ми от 2 години и нещо се занимавам със фитнес и не казвам че знам много но поназнайвам някои неща ... за постигане на по бърз ефект .. диетата е задължителна ама е малко сложно не се прави само 2 седмици а през цялото време чдеж опеделени храни в определен час ... а за добавките и сериозните препарати трябва да тренираш поне една година за да направиш някакъф мускол който да го развият тези добавки ... и за да има по голям резултат за по кратко време .... А след тва има и друго ако си по пълен и искаш да направиш мусколи първо трябва да свалиш и после отново да започнеш да качваш ... но не мазнини , а мусколи... и като се понапомпаш ти естествено няма да си релефен... за да направиш релефа пак трябва да сваляш или както му казват да чистиш... но за всеки си е еиндивидуално ако искаш нещо сериозно хвани един инструктор плати му и той ще те светне точно кво трябва да правиш ще ти направи и програмата и диетата и ефекта ще е доста по бърз ... .... и общо взето във фитнеса се иска постоянство .....

zlato
12-30-2007, 09:47
е то значи може да се пият аминокиселини но пак трябва време тоест около 1 година
И за диетата значи аз сам по пълен и за тва искам да я направя обаче така ще стана ли по-релефен :) или не

RoyTheReaper
12-30-2007, 09:59
Сериозният фитнес обикновено върви и с диета. Ако е подходящо направена, няма да имаш проблеми с издържането, защото ще ядеш такива храни, които все пак дават енергия за тренировка. И не, диетата не означава да гладуваш, а да приемаш определени храни, през определен час и да приемаш по-малко храна, но при 5-7 яденета дневно.

zlato
12-30-2007, 10:45
еми бихте ли ми дали някакви идеи за диета свъчетана със фитнес

RoyTheReaper
12-30-2007, 10:47
http://www.bb-team.org/forums

Разгледай и евентуално попитай тук.

Master_88
12-30-2007, 12:17
НВД + фитнес + кардио - това ти трябва на теб

zlato
12-30-2007, 12:32
НВД + фитнес + кардио - това ти трябва на теб

Кво е тва НВД :) и кардио :)

amadeuskb
12-30-2007, 14:59
fitnes-bg.com също много добър сайт на фитнес тематика.

Master_88
12-30-2007, 15:07
Ниско въглехидратна диета и кардио дейност (напр.бягане,велоаргуметър, скачане на въже и т.н)

zlato
01-01-2008, 15:11
еми като карам дадена диета и ходя на фитнес има ли опасност да загубя мусколна маса ? Щото ако е така май нема смисъл :(

koman
01-01-2008, 18:44
Не освен ако не е КЕТО ама там не съм запознат много много :-o