PDA

View Full Version : мими



sho6olina
12-30-2007, 08:01
здравейте...
не знам как да започна, защото отдавна съм загубила способността наистина да споделям нещо лично :(
чувствам се наистина сама..., което е нормално, защото всичките ми най-близки приятели заминаха нанякъде..., момчето, с което искам да съм си има приятелка и не иска да е с мен..., а най-добрата ми приятелка замина за чужбина..., а това момиче беше единственото пред, което можех да съм наистина аз... да не ми пука от нищо и да се държа така както ми харесва, можех да и кажа абсолиютно всичко и да почувствам, че ме разбират... но сега я няма... и доста рядко се чуваме... наистина ми липсва подкрепана на някой ( ей сега взех че се разплаках хаха) повтарям си, че е нормално да оставаш сам в някакъв етап от живота си, за да се изградиш и за да се научиш да се справяш сам, но в следващия момент осъзнавам, че никак даже не искам да се чувствам празна и унила всеки ден,... едва ли това начинът, за да изтастнеш... :( тъпо ми е ... може да прозвучи глупаво, но дори сънувам някакви гадни сънища, в които ми се случват лоши неща и аз пак съм си сама и няма кой даже да ми подаде ръка... :( не знам... това не е депресия, а някакво състояние, което имам чувството, че никога няма да се промени... повтарям си единствено, че искам нещо хубаво... просто чувство което да те накара да се смееш наистина от сърце ситуация, която малко да ме събуди... никога не съм била такава... по принцип съм супер весел човек и не ми пука от нищо, а в момента всичко и всеки ме подтиска... не знам ... искам си предишното аз .... :(

sho6olina
12-30-2007, 08:03
оф бе какво име съм дала ](*,)

sho6olina
12-30-2007, 08:36
аз не съм се спряла ... наистина излизам всяка вечер и наистина се оглеждам както се казва за нещо ... някой весел индивид :) но не знам всичко си остава по същия начин.... не съм се затваряла вкъщи да роня сълзи... ходя си на работа... но ми е гадно... не знам как да го обясня... :(

sho6olina
12-30-2007, 08:47
тъпото е, че аз никога не казвам какво ми е ... трябва да ми ври и кипи за да го излея... не е хубаво знам ... споделям... но не обичам да натоварвам хора, които си имат мн по-големи проблеми... ясно ми е че и аз съм човек и аз имам нижда от внимание... но... рядко мога да кажа какво ми е... тежи ми липсата на това момиче, защото тя е уникален човек и те отпуска... и с нея трудно споделям... а какво остава за някой който не познавам или с хора, които виждам, че не им е до моито глупости... затова пиша тука... ема не знам страшна ли ви се вижда темата и тук хич здравей не ми правите... :-k

Glorious
12-30-2007, 09:05
тъпото е, че аз никога не казвам какво ми е ... трябва да ми ври и кипи за да го излея... не е хубаво знам ... споделям... но не обичам да натоварвам хора, които си имат мн по-големи проблеми... ясно ми е че и аз съм човек и аз имам нижда от внимание... но... рядко мога да кажа какво ми е... тежи ми липсата на това момиче, защото тя е уникален човек и те отпуска... и с нея трудно споделям... а какво остава за някой който не познавам или с хора, които виждам, че не им е до моито глупости... затова пиша тука... ема не знам страшна ли ви се вижда темата и тук хич здравей не ми правите... :-k

Знам какво ти е!Двамата ми близки хора заминаха и аз останах сам без хора с които да споделя след като скъсах с гаджето и тогава както ме посъветваха започнах да си търся нови приятели и занимания!Особено ми помогна един пич с който блъскаме във фитнеса често и пийваме! :) Не споделям с него но ме подкрепя и ме разсейва!А и не съм свикнал да показвам чувства, така са ме учили тъйче си избивам яда със спорт.С времето всичко минава само намери да споделиш или започни да се занимаваш с нещо или пък намери връзка с твойта приятелка в чужбина: skype icq email mirc а в краен случай и писмо!

sho6olina
12-30-2007, 09:09
:D не знам защо, но ме зарадва факта че има светлинка в тунела... мерси много :) хахаха хихих

Glorious
12-30-2007, 09:18
:D не знам защо, но ме зарадва факта че има светлинка в тунела... мерси много :) хахаха хихих

Обещавам ти всичко ще се оправи само започни да правиш нещо заедно с някой приятел дори и без да му споделяш пак ще ти стане по- добре а ако искаш да споделиш нещо пиши ми на лс! :)

kifla
12-30-2007, 10:02
тва май го четох и в на някой друг поста :-x

Glorious
12-30-2007, 10:09
тва май го четох и в на някой друг поста :-x

Да има 2! :)