PDA

View Full Version : честно, наистина ми е трудно!!!



sho6olina
12-30-2007, 09:07
здравейте...
не знам как да започна, защото отдавна съм загубила способността наистина да споделям нещо лично
чувствам се наистина сама..., което е нормално, защото всичките ми най-близки приятели заминаха нанякъде..., момчето, с което искам да съм си има приятелка и не иска да е с мен..., а най-добрата ми приятелка замина за чужбина..., а това момиче беше единственото пред, което можех да съм наистина аз... да не ми пука от нищо и да се държа така както ми харесва, можех да и кажа абсолиютно всичко и да почувствам, че ме разбират... но сега я няма... и доста рядко се чуваме... наистина ми липсва подкрепана на някой ( ей сега взех че се разплаках хаха) повтарям си, че е нормално да оставаш сам в някакъв етап от живота си, за да се изградиш и за да се научиш да се справяш сам, но в следващия момент осъзнавам, че никак даже не искам да се чувствам празна и унила всеки ден,... едва ли това начинът, за да изтастнеш... тъпо ми е ... може да прозвучи глупаво, но дори сънувам някакви гадни сънища, в които ми се случват лоши неща и аз пак съм си сама и няма кой даже да ми подаде ръка... не знам... това не е депресия, а някакво състояние, което имам чувството, че никога няма да се промени... повтарям си единствено, че искам нещо хубаво... просто чувство което да те накара да се смееш наистина от сърце ситуация, която малко да ме събуди... никога не съм била такава... по принцип съм супер весел човек и не ми пука от нищо, а в момента всичко и всеки ме подтиска... не знам ... искам си предишното аз ....

JuS7^YourS
12-30-2007, 09:10
нали знаеш, всичко ще се оправи. Не е ясно кога и как, благодарение на кого, но просто това е закон. Животът е радост и тъга все пак :)

Kpacu7o
12-30-2007, 09:29
...predi 4 godini se otdelih ot nashite...otidoh da ucha v drug grad,kadeto ne poznavah absoliutno nikoi!!!razdelih se sus vsichkite mi priqteli ...vijdahme se vednaj na dve sedmici.parvite 2-3 meseca bqha nai ujasnite migove ot jivota mi...sama v golqm grad...bez priqteli,bez roditeli,bez nikakva podkrepa.zapochnahme da se sabirame sas sauchenici i malko po malko si namerih golqma kompaniika ,i vsichkite vse shturi glavi:)diskoteki,kuponi,gadjeta,alohol,ala bala vsqka vecher...LUDNICATA!kvartrata stana na "bardak" ...ama ei go na sled 4 godini sas seriozen priqtel...jiveem zaedno i t.n i t.n. taka che vzemi go tova za primer i ne se otchaivai...vsichko shte se opravi .zavurzvai zapoznanstva po Skype...Aha.bg nqma znachenie zavarji tam nqkakvo priqtelstvo s nqkoi ot tvoq grad...i vsichko shte se promeni :))) \:D/

vikipf
12-30-2007, 09:44
В твоите думи откривам себе си.. Само че моите най-добри приятелки, които се "сбиваха", коя ще получио повече внимание от мен.. Които ме разбираха и споделяха всичко.. Които винаги бяха до мен ме оставиха... Отидох в училище, в което според тях "всички там са надути.. Нали имат пари... Знаеш ли как друсат.. И ти ще видиш на кво ще заприличаш след няколко месеца"... А аз нямаше как да не им възразявам, защото познавам хората там.. Не всички са такива... ЗА 3 месеца намерих някои приятели, за които знам, ч евинаги ще са до мен...
Момчето... И при него е малко по различно.. Е да вече не сме заедно... Какво да кажа.. толкова съм изговорила и изписала за него... И накрая мислех че ще е като по филнмите и накрая ще сме заедно.. Ама не.
И аз съм весел човек... Всеки мога да накарам да се смее от сърце.. Но от месеци се чувствам като теб... Заобградена съм от толкова много хора, които наистина ме ценят.. и пак.. Пак съм сама... Не мога да допусна никой до себе си напълно...
Не знам какъв е лекът.. Още не съм го намерила... Но все се надявам, че след нова година ще съм нов човек... Ще съм се оттърсила от старото... Надявам се и ти поне не си загубила оптимизма на един весел човек... Хъъъгиии :)

`Death`Whore``
12-30-2007, 09:46
Дечица, аз се виждам с приятелите си веднъж на 2-3 месеца. Вие ги чувате по веднъж на ден и вече ще се самоубивате.

kifla
12-30-2007, 09:50
Всяко нещо с времето си ;-) \:D/

Big bada boom
12-30-2007, 09:51
В същото положение.От както влезнах в гимназията имам 3-4 добри приятели,но само толкова никакви купони или диско.Надявам се като влезна в университета нещата да се променят де. :)

[krisЭty]`
12-30-2007, 10:06
Mislq 4e e sywsem normalno vseki da premine pre takyw period w koito se 4uwstwa samoten.. :( No ran0 ili kysn0 t0wa 6te se promeni ne se pritesnqwai vseki m0m3nt m0j3 da srte6tne6 istinskata liubov.. :smt008 A k0lk0t0 d0 priqtelkata ti t0wa naistina e lo6o-da zagybi6 skyp 4owek i prqtel,n0 mislq 4e imash wreme za mn0g0 prqtelstva i sht3 namerish 40veka,s k0it0 da sp0delqsh nai-g0lemite si taini i na-hubavit3 momenti... ne se tr3vojii :-D A sega da ima mn0g0 kup0ni i da se zabawlqwash!..izlizai zap0znavai se s h0ra ne se zatwarqi w kusti i ne prwalqi jiwota si! H0di p0 kup0ni,Disk0t3ki :grin: I taka...

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:21
Ami moje bi vseki e prejivqval takava depresiq i az ponqkoga sum se 4yvstvala sama na sveta kogato mi e bilo mnogo gadny i tyjno,makar 4e pokarai men e imalo verni priqteli...Samo moga da ti kaja 4e tazi depresiq rano ili kusno 6te otmine i otnova 6te se 4yvstvash mnogo 6astliva,za6toto i sega ima nqkoi koito mnogo dyrji na tebe no ti prosto ne iskash da go vidish