PDA

View Full Version : И сега какво?



TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 09:15
Ами незнам какво да правя от 2 дни съм откачил момичето което обичах много зне бях се влюбвал от доста време не влагах чувства в нито 1 връзка всичко беше забавление но дойде това момиче невероятно красива и си мислех че е така пак седмица две най-много но стана нещо друго аз се влюбих и то мноГоО не спирах да мисля за нея обичам я с цялото си сърце но тя ме прееба каза ми Иво ти какво очакваше да продължаваш да си играеш с чувствата на момичетата и да си отиваш безнаказан ами тоя път няма да стане каза ми че никога не ме е обичала че никога не и е пукало за мене тези 4 месеца са били една лъжа всичко е било да ме накара да се влюба и накрая да ми разбие сърцето и всичко това ми го причини на Коледа .. каза ми миличък ето на Коледа стават чудеса .. твой ред е да те боли .. незнам какво да правя и как да се съвзема обичам я много :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: не ми се ходи никъде не ми се излиза просто съм съсипан тотално психически :cry: :cry:

dshiznit
12-30-2007, 09:21
Еми Иво каквото си дробил такова ще сърбаш :lol: :lol:

lqlqlqlq
12-30-2007, 09:27
:razz: :razz: :razz: манее,чудя се как позволяваш да те разиграват така :razz: :razz: .Иначе прав е човека преди мене,квото си надробил такова ще сърбаш :lol:

Glorious
12-30-2007, 09:28
Еми Иво каквото си дробил такова ще сърбаш :lol: :lol:

Ами сорка ама си е точно така.Като се правиш на пич сега са ти го "напичили". :razz: :-P

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 09:35
Da no az q obi4am i to mnogo :cry: :cry: :cry: I neznam kavko da pravq boli me :smt007 ;( :cry:

Glorious
12-30-2007, 09:42
Da no az q obi4am i to mnogo :cry: :cry: :cry: I neznam kavko da pravq boli me :smt007 ;( :cry:

Само ми е интересно колко момичета мина преди това? :lol: :razz:

kifla
12-30-2007, 09:44
Ами незнам какво да правя от 2 дни съм откачил момичето което обичах много зне бях се влюбвал от доста време не влагах чувства в нито 1 връзка всичко беше забавление но дойде това момиче невероятно красива и си мислех че е така пак седмица две най-много но стана нещо друго аз се влюбих и то мноГоО не спирах да мисля за нея обичам я с цялото си сърце но тя ме прееба каза ми Иво ти какво очакваше да продължаваш да си играеш с чувствата на момичетата и да си отиваш безнаказан ами тоя път няма да стане каза ми че никога не ме е обичала че никога не и е пукало за мене тези 4 месеца са били една лъжа всичко е било да ме накара да се влюба и накрая да ми разбие сърцето и всичко това ми го причини на Коледа .. каза ми миличък ето на Коледа стават чудеса .. твой ред е да те боли .. незнам какво да правя и как да се съвзема обичам я много :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: не ми се ходи никъде не ми се излиза просто съм съсипан тотално психически :cry: :cry:

Момичето явно те е сложило на мястото ти!Ти си се влюбил и сега те боли!Разбра ли сега какво е болката ,която носи любовта....и ти ще страдаш както тези,които си наранил.
Да ти кажа от една страна я подкрепям за това,което е направила.От друга обаче ,като знам колко е гадно да си влюбен в човек ,който няма да бъде повече с теб... :cry: Съжалявам те и мога само да ти кажа: като не ти се излиза НЕДЕЙ ,като ти се седи у вас да ревеш или нещо си там ..ми СТОЙ :cry: Гадно е ама точно в този момент едва ли някой от форума може да ти помогне...просто си сгафил и ще си носиш последствията :neutral:

vikipf
12-30-2007, 09:48
Ох и аз си мислех, ч емомчетата като теб заслужават това... Но това не е решението...
И да се тръшкаш и да не се.. и да я обичаш.. и не... Нищо не може да промени нещата... но се съмнявам и това да ти влее мозък в "кратуната"... Ще си кажеш , че всички са такива... И само ще искат да те наранят.. не е така... Но това момиче е достойно за уважение... Щом е искала да те вкара в правият път.. Данп е успяла.. Дано се разкайваш за преди.. ;-)

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 09:49
kude e mqstoto mi zaradi neq se promenih i tq go vidq praveh kakvo li ne za da i dokaja kolko mnogo q obi4am za6toto tq otna4alo ne mi vqrva6e 4e imam seriozni namereniq kym neq no posle si4ko se promeni bqhme zaedno tfa sa 4 meseca i az q obi4am mnogo v4era i kaza milo pro6tavam ti vsi4ko tova vsi4kite ti luji no molq te budi s men obi4am te i tq sedi i po4nda se smee i vika stava6 jaluk :cry: :cry: :cry: :cry: ](*,) iskam da sum s neq obi4am q !!

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 09:52
Ох и аз си мислех, ч емомчетата като теб заслужават това... Но това не е решението...
И да се тръшкаш и да не се.. и да я обичаш.. и не... Нищо не може да промени нещата... но се съмнявам и това да ти влее мозък в "кратуната"... Ще си кажеш , че всички са такива... И само ще искат да те наранят.. не е така... Но това момиче е достойно за уважение... Щом е искала да те вкара в правият път.. Данп е успяла.. Дано се разкайваш за преди.. ;-)


Ami ne ne se razkaivam za6toto az se zabavlqvah ne sum obe6taval ni6to po seriozno na nqkoe momi4e !! Zabavlqvahme se ne sum i kazval 6te sme zaedno pff vinagi ili t.n obi4am te ili ne6to takova lugal sum da 4e uj sum vliuben ama tfa e drugo ne sum si igral s nqkoe momi4e 4 meseca samo i samo da q naranq,No mai trqbva da naprava to4no taka da preeba nqkoq ama e taka uj seriozno ne6to nqkolko meseca i da q boli kakto men sega !!

kifla
12-30-2007, 09:52
.. v4era i kaza milo pro6tavam ti vsi4ko tova vsi4kite ti luji no molq te budi s men obi4am te i tq sedi i po4nda se smee i vika stava6 jaluk :cry: :cry: :cry: :cry: ](*,) iskam da sum s neq obi4am q !!
Какво си и казал.1е и прощаваш като тя нищо не е направила ??Просто ти е показала какъв си ти! :lol: Всяко момиче би се изсмяло на такъв като теб и да ти каже ,че си жалък! 8-)

vikipf
12-30-2007, 09:55
Ох и аз си мислех, ч емомчетата като теб заслужават това... Но това не е решението...
И да се тръшкаш и да не се.. и да я обичаш.. и не... Нищо не може да промени нещата... но се съмнявам и това да ти влее мозък в "кратуната"... Ще си кажеш , че всички са такива... И само ще искат да те наранят.. не е така... Но това момиче е достойно за уважение... Щом е искала да те вкара в правият път.. Данп е успяла.. Дано се разкайваш за преди.. ;-)


Ami ne ne se razkaivam za6toto az se zabavlqvah ne sum obe6taval ni6to po seriozno na nqkoe momi4e !! Zabavlqvahme se ne sum i kazval 6te sme zaedno pff vinagi ili t.n obi4am te ili ne6to takova lugal sum da 4e uj sum vliuben ama tfa e drugo ne sum si igral s nqkoe momi4e 4 meseca samo i samo da q naranq,No mai trqbva da naprava to4no taka da preeba nqkoq ama e taka uj seriozno ne6to nqkolko meseca i da q boli kakto men sega !!
Обикновено така се получава... Злобата на хората е ненадмината...! Както те боли теб... ТАКа ще я боли и момичето.. И защо.. Та тя дори не е виновна... А просто ще търси малко любов... Не бъди лош човек... По добре не се занимавай с момичета докато не ти мине злобата... Няма да е пшо-добре като си"отмъстиш"...

Glorious
12-30-2007, 09:55
kude e mqstoto mi zaradi neq se promenih i tq go vidq praveh kakvo li ne za da i dokaja kolko mnogo q obi4am za6toto tq otna4alo ne mi vqrva6e 4e imam seriozni namereniq kym neq no posle si4ko se promeni bqhme zaedno tfa sa 4 meseca i az q obi4am mnogo v4era i kaza milo pro6tavam ti vsi4ko tova vsi4kite ti luji no molq te budi s men obi4am te i tq sedi i po4nda se smee i vika stava6 jaluk :cry: :cry: :cry: :cry: ](*,) iskam da sum s neq obi4am q !!

Нека позная... "з****л" си някоя нейна приятелка?Може дори да те е харесала докато ти отмъщава, може и още да те харесва но защо трябва да ти вярва и е права(мъжкото ми мнение)!

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 10:04
nee nito edna neina fr ne sum zarqzval ili ne6to takova Tfa momi4e go obi4am pove4e ot vsi4ko be iskam da sum s neq pak i pff kak ni6to da ne e napravila razbi mi surceto za ediniq maitap .. ami ok vikityy kazva6 ne si zaslujava da preebvam drugo momi4e ami men 6to me preebaha po su6tiq na4in .. vuzmojno li e tfa be 4 meseca nenene po dobre da umra otkolkoto da jiveq sus vsi4ko tfa

kifla
12-30-2007, 10:08
nee nito edna neina fr ne sum zarqzval ili ne6to takova Tfa momi4e go obi4am pove4e ot vsi4ko be iskam da sum s neq pak i pff kak ni6to da ne e napravila razbi mi surceto za ediniq maitap .. ami ok vikityy kazva6 ne si zaslujava da preebvam drugo momi4e ami men 6to me preebaha po su6tiq na4in .. vuzmojno li e tfa be 4 meseca nenene po dobre da umra otkolkoto da jiveq sus vsi4ko tfa
еи на колко си ???Аз тва ..аз онова...Я се замисли на момичетата дето уж не си си играл с тях ..те да не са били от камък!И ти ще страдаш малко ...пък ако мацката те харесва още може би ще ти го каже ако прецени ,че си се променил и че си искрен към нея..за сега обаче си мисля ,че никъв друг изход няма за теб освен да се мъчиш да и показваш ,че си друг човек и не би постъпил повече така с момиче !!! :x

Glorious
12-30-2007, 10:08
nee nito edna neina fr ne sum zarqzval ili ne6to takova Tfa momi4e go obi4am pove4e ot vsi4ko be iskam da sum s neq pak i pff kak ni6to da ne e napravila razbi mi surceto za ediniq maitap .. ami ok vikityy kazva6 ne si zaslujava da preebvam drugo momi4e ami men 6to me preebaha po su6tiq na4in .. vuzmojno li e tfa be 4 meseca nenene po dobre da umra otkolkoto da jiveq sus vsi4ko tfa

Ако някой не беше те спрял щеше да продължиш да се държиш лошо с момичетата!

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 10:16
ami na 17 sym ... ami az i vqrvah 4e me obi4a i 4e si4ko e real se pak 4 meseca ne vqrvam da se e prestruvala dokato me e celuvala i vsi4ko .. dori neiskah sex ot neq tfa sa 4 meseca vse pak i az ni6to nikoga ne sum i kazal za6toto iskah s neq da e razli4no za6toto go 4uvstvah 4e tq e momi4eto za men i s koeto ne trqbva da preebvam ne6tata.. :cry: :cry: :cry: :cry:

`Death`Whore``
12-30-2007, 10:17
Всичко се връща. Помисли сега как са се чувствали всички момичета, които си лъгал и заебавал.

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 10:27
А бе кво ме изкарвате мене виновен тя е виновна че се е подиграла с мене

`Death`Whore``
12-30-2007, 10:29
Това е така, но ти си го правил много пъти.

Glorious
12-30-2007, 10:30
Това е така, но ти си го правил много пъти.

+1
Дръж се с другите както ти искаш да се държат с теб!

poltergais
12-30-2007, 10:33
Хехе пич кофти тръпка а с твоите камани по твойта тиква заслужаваш си го и на теб са ти показали колко е яко да те зарежат еи така :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 10:34
нЕ е така защото аз се промених заради нея показах и че мога да съм и друг не само да мисля за момичета и за тфа как изглежда и за футбол показах и че не съм егоист промених се коренно заради това момиче никога не съм я обидил или наранил държал съм се с нея много добре даже се учудвах от себе си но я обичам и това не е лъжа и ме боли за това което тя направи но аз не и се сърдя просто искам пак да бъда с нея

Glorious
12-30-2007, 10:37
А всички момичета които си наранил преди това? :(

MoHuTo
12-30-2007, 10:37
Абе я не се прави на светец. Ти си преебавал момичета не 1 път, не 2...така че си го заслужаваш и дано ти е за урок да не го правиш повече...ама като те гледам никва поука не си си взел, прекалено голям егоист си и гледаш само себе се, за да се замислиш за това, което си причинил на другите :-x

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 10:44
ами ок съжалявам за тези момичета просто не са попаднали на точното момче не съм искал да става правил съм го несъзнателно ок може да съм виновен и да съм се подигравал с доста момичета но сега съм лудо влюбен и не бих оставил тази любов и исках просто да ми помогнете да си я върна а не да ме обвинявате какъв съм кво мислите си че не го знам ли и че ми е мн приятно да наранявам момичетата ли ? Ами не не ми е но просто го правя .. и не ми казвайте недей го прави ами това съм аз немога да се променя Сега аз искам това момиче обичам я и искам да ми помогнете да си я върна !!

mechtaq_za_teb
12-30-2007, 10:49
Няма да те обвинявам в нищо.Само се надявам наистина да си се променил и да си осъзнал какво си причинявал досега на другите момичета.
Искаш да си с нея?Да си върнеш любовта й?Ако тя няма чувства към теб няма как да я накараш да бъде с теб.Ако наистина през тези 4 месеца се е държала с теб добре само и само ,за да се влюбиш в нея,няма начин да си я върнеш.Просто си вземи поука от ситуацията и се замисли,че всеки има чувства и със действията си можеш да нараниш човека отсреща.

Glorious
12-30-2007, 10:53
ами ок съжалявам за тези момичета просто не са попаднали на точното момче не съм искал да става правил съм го несъзнателно ок може да съм виновен и да съм се подигравал с доста момичета но сега съм лудо влюбен и не бих оставил тази любов и исках просто да ми помогнете да си я върна а не да ме обвинявате какъв съм кво мислите си че не го знам ли и че ми е мн приятно да наранявам момичетата ли ? Ами не не ми е но просто го правя .. и не ми казвайте недей го прави ами това съм аз немога да се променя Сега аз искам това момиче обичам я и искам да ми помогнете да си я върна !!

Добре чуй ме сега много ама много внимателно!
1.Извиняваш се на момичетата които си наранил, тя би трябвало да разбере затова защото отмъщава за някоя позната!
2.Разбрала неразбрала и казваш, че си е извинил на всички които си наранил и си ги помолил да ти простят! Любовта ти към нея те е променила и ако има или е имала някакви чуства към теб да ти каже и че ти си готов на всичко да я спечелиш!Но ако просто го е правила през цялото време за да ти отмъсти ти продължи напред и не наранявай хората около теб повече!

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 10:55
ами как може някой да го измисли това да си играе с чувствата на някое момче пфф тфа леле незнам неиздържам по цял ден съм толкова здухан пфф аз дори ревах за тфа момиче когато ми го каза сичко това аз седа и я гледам и викам мило стига не се шегувай и тя не се шегувам всичко беше за ебавка и е така 2 сълзи паднаха.. и тя само се усмихна и ми каза чао скъпи беше ми мн забавно и аз седа и викам добре защо сега точно реши да го направиш и да ми кажеш всичко и тя вика еми защото почна да ми пука май за тебе а неискам да си го причиня това а и също защото е Коледа и да получиш своя подарък от тогава искам единствено да умра няма да издържа така още няколко дни

Glorious
12-30-2007, 11:01
Направи това което ти казах ако наистина я харесваш.Дори и да ти откаже ще можеш да продължиш напред!

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 11:03
хаха КВо как ще се извиня на всички бе хаха аз мн знам те къде са пфф ти луд ли си бе как да ги намеря :shock:

Glorious
12-30-2007, 11:18
Хх тогава честно казано си си заслужил болката като дори незнаеш колко момичета си "п*****л"!И евалата на това момиче че те е сложила на мястотот ти и се чудя как още някой не те е набил! :lol:

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 11:24
е кфо трябва да се извиня на всички момичета с които съм ходил ли еми аз дори незнам къде да ги намеря пфф това е невъзможно бе .. ами аз мисля да продължа да го търся това момиче :D докато я убедя че трябва да е с мене

`Death`Whore``
12-30-2007, 11:26
Очевидно си и тъп. Тя ти се надсмива, а ти ще я караш да осъзнаеш, че те обича.

Glorious
12-30-2007, 11:28
Очевидно си и тъп. Тя ти се надсмива, а ти ще я караш да осъзнаеш, че те обича.

+9999...

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 11:29
АМИ ОБИчАМ Я БЕ НЕМОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ДА БЪДА БЕЗ НЕЯ СУТРИН ДА НЕ Я ВИЖДАМ И ДА И КАЗВАМ СКЪПА ДОБРО УТРО ОБИчАМ ТЕ и всичко което имахме това са 4 месеца нека ми се надсмива бих направил всичко за да бъде пак с мен може да съм тъп и всякакъв но съм много влюбен и ако тя не бъде с мен аз ше се килна !!

`Death`Whore``
12-30-2007, 11:34
4 месеца. Преживях раздяла след връзка, продължила почти 4 пъти по толкова - 4 месеца не са като да си бил цял живот с нея. И честно казано, не вярвам да си се будил сутрин до нея. :wink:

Glorious
12-30-2007, 11:36
Аз имам раздяла след 2 години... :lol:

`Death`Whore``
12-30-2007, 11:38
Какво знаеш ти - той всяка сутрин от първия ден И е казвал, че я обича. 8-)

gPa3HuTeJl
12-30-2007, 11:38
Иво ако се е правил на големия играч.... женкар... те това е положението... са седи у вас и реви с крокодилски с1лзи...да си мислил... :-P

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 11:44
4 месеца. Преживях раздяла след връзка, продължила почти 4 пъти по толкова - 4 месеца не са като да си бил цял живот с нея. И честно казано, не вярвам да си се будил сутрин до нея. :wink:

не съм се будил до нея а ходех до нейната спирка щот аз преди сутрин си хващах едно такси и на училище а сега заради нея ходех с автобуса ходех да я взимам да патувам с нея до някъде и тогава на училище по цял ден бях с нея и никога не сме се карали добре бе тя така се държеше с мен така ме целуваше възможно ли е всичко това да е било игра и нищо повече немога да го преживея това .. Ами ок ама на мен това ми е най-дългата и сериозна връзка и аз вярвах че това е момичето за мен до сега най много 2 месеца и то беше хаха секи си праи кот иска а сега.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

`Death`Whore``
12-30-2007, 11:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 11:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

абе на теб може да ти е смешно ама на мен не :cry: :cry: :cry: искам да я чуя пак тя ми пише по скайп чат пат вика как си и аз зле и тя еее още ли вика ще ти мине след седмица и аз няма обичам те и тя да добре и нищо ..

`Death`Whore``
12-30-2007, 11:49
На мен ми стана смешно заради друго. И въобще не ме интересуват драмите ти.

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 11:52
за ко ти стана сме6но?

`Death`Whore``
12-30-2007, 11:55
Че принципно цоцаш на мама и тати парите за такси, а заради нея си направил невероятната жертва да ходиш с автобус. :razz: :razz: :razz:

Интересни са ми 2 неща:
1. На колко години си?
2. За каква любов говориш, след като не си желаел да правиш секс с нея? Като мъъъничко по-голяма мога да ти кажа, че любов без интимна близост или поне огромно желание за такава няма.

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 11:58
ами мн ясно че ще зиам на мама и тате парите ако не аз кой ?
Ми да жертва си е това но бих направил всичко заради нея На 17 съм ами хаха дали не съм го искал толкова мн пъти съм го искал хмм но тя е дествена и аз неисках да я пришпорвам трябваше уж на Нова Година ама явно и това е било поредната и лъжа..

`Death`Whore``
12-30-2007, 11:59
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 12:02
ми сигурно е смешно сега мисля да и се обадя да влезе в скайп и хмм ще исмисля нещо за да я убедя да е с мен некфи савети ко да и кажа :cry: плс помогнете щот ми е мн зле death whore ок нП сигурно ти е мн смешно каза че си по голяма ами ок помогни ми тогава как да си я върна

`Death`Whore``
12-30-2007, 12:04
Не можеш да си я върнеш. Момичето дори да е имало чувства към теб, е осъзнало какъв си и щом се държи по този начин, няма да те погледне повече. И да влезе в Скайп, и да И се обясниш в любов, какво ще стане? Научи нещо - опитай веднъж, опитай два пъти, но ако положителна реакция няма, се откажи.

mechtaq_za_teb
12-30-2007, 12:08
Това,че всичко рано или късно се връща излезе доста вярно...

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 12:11
aham az ve4e si pi6a s neq v skype i tq mi vika ivo stiga molq te neiskam da si tolkova tujno 6ot i men me boli v slu4aq i az i vikam mi moje6 da go promeni6 i tq vika kak i az emi budi s men i tq vika neiskam strah me e da ne me narani6 az i vikam 4e ne sum q naranil 4 meseca a sega 6te q naranq :cry: :cry: :cry: :cry: i mi vika haide az otivam na kafe i :cry: :cry: :cry: :cry:

Glorious
12-30-2007, 12:14
Това,че всичко рано или късно се връща излезе доста вярно...

Абсолютно... всичко се връща! :lol:
Има Бог... стана ми по - добре.Сега ако можеше да накаже и бившата! :lol:

mechtaq_za_teb
12-30-2007, 12:14
aham az ve4e si pi6a s neq v skype i tq mi vika ivo stiga molq te neiskam da si tolkova tujno 6ot i men me boli v slu4aq i az i vikam mi moje6 da go promeni6 i tq vika kak i az emi budi s men i tq vika neiskam strah me e da ne me narani6 az i vikam 4e ne sum q naranil 4 meseca a sega 6te q naranq :cry: :cry: :cry: :cry: i mi vika haide az otivam na kafe i :cry: :cry: :cry: :cry:Виж сега,моя бившия приятел беше точно като теб.Наранявал...наранявал.. и накрая аз съм го била променила.Да,обаче се оказа,че не е така.
Хората не се променят ей така за някакви си 4 месеца.Разбирам момичето.Страх я е,защото знае какво я чака,ако я нараниш.Ако ти си напълно сигурен,че няма да го направиш,добре.Продължавай да се бориш за нея...но следващия път мисли и за човека срещу теб,а не само за себе си.

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 12:20
ami ne sum napulno siguren 4e nqma da q naranq za6toto ... pff neznam obi4am q a i tq e tolkova krasiva i mi vika sled kafe sum na trenirovki tui 4e ne mi zvuni hmm stranno dneska sme nedelq ne vqrvam da rabotat tam teq s baleta pff samo me luje :cry: :cry: :cry: ima6e predi period ot 2 3 dni
ne se bqhme vijdali i tq samo sms-i mi pra6ta6e zvune6e mi lipsva6 mi bla bla obi4am te i sega kato mi kaza 4e vsi4ko e bilo luja nemoga da go priema vse o6te a kolko dni minaha

`Death`Whore``
12-30-2007, 12:22
Разбрахме, че я обичаш, защото е красива. Спри да дуднеш.

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 12:29
Ok de :cry:

sasha_90
12-30-2007, 12:38
Както обичам да казвам:"Всичко се връща",а в твоя случай даже и факти има.Бил си лош,държал си се зле с момичетата-използвал си ги,сега и на теб ти се върна.Е,хубаво ли е да ти разбият сърцето?-Не мисля.

Big bada boom
12-30-2007, 12:56
Я оставете мом4ето намире.Замислете се след като е бил такъв гадняр вси4ките тия защо са се влюбвали в него.Да я ми отговорето на този въпрос защо не са се влюбвали в някое добро мом4е,а в кварталния playboy?Да това му дава пълно право да наранява"защото може",а не се ли питате тези моми4ета на колко добри мом4ета са отказали и наранили за да бъдат с него а?Е аз съм от тези добри мом4ета които са им отказали 1000 пъти е как ще ме убедите да не стана и аз гадняр а?Как ще кажете на някой като самите вие го правите."Ми бившия ми беше такъв"защо ли е съм 4увал скоро някоя пикла да се влюби в някое нормално мом4е.Разбирате ли когато за пореден път любимото моми4е ми каже "сори ма те харесвам само като приятел" и отиде при "лошото мом4е" тогава си задавам въпроса "защо и аз да не стана гадняр" е отговорете ми на този въпрос "Защо не и аз?"

`Death`Whore``
12-30-2007, 13:02
Я оставете мом4ето намире.Замислете се след като е бил такъв гадняр вси4ките тия защо са се влюбвали в него.Да я ми отговорето на този въпрос защо не са се влюбвали в някое добро мом4е,а в кварталния playboy?Да това му дава пълно право да наранява"защото може",а не се ли питате тези моми4ета на колко добри мом4ета са отказали и наранили за да бъдат с него а?Е аз съм от тези добри мом4ета които са им отказали 1000 пъти е как ще ме убедите да не стана и аз гадняр а?Как ще кажете на някой като самите вие го правите."Ми бившия ми беше такъв"защо ли е съм 4увал скоро някоя пикла да се влюби в някое нормално мом4е.Разбирате ли когато за пореден път любимото моми4е ми каже "сори ма те харесвам само като приятел" и отиде при "лошото мом4е" тогава си задавам въпроса "защо и аз да не стана гадняр" е отговорете ми на този въпрос "Защо не и аз?"
Има огромна разлика между това да отрежеш някого, защото не го харесваш, и да бъдеш с някого без чувства, да го лъжеш като циганин и накрая да го заебеш, защото си получил душката.


Каквито и извинения да си измисляте за това, че лъжете хората и се гаврите с тях, това не променя факта, че просто сте отвратителни хора. И сте курви всъщност. Да, мъжки курви. Как някои хора биват наранявани и след това не се гаврят с другите? Не че на мен ми пука, аз мъж си имам, просто не се възгордявайте от това, че се гаврите с другите.

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 13:08
:grin: :grin: :grin: :grin: OBaDIII mi se Da Se VIdIM !!

Big bada boom
12-30-2007, 13:14
Защо викаш "вие наранявате" аз никой не съм наранил,мен са ме наранявали много пъти е ми сега задавам 1 логи4ен въпрос който всеки нормален 4овек си е задавал "Защо след като мен ме нараняват и отблъскват заради гадняри да не стана и аз гадняр?"

kifla
12-30-2007, 13:16
Я вземи се извини на всички момичета ,които си наранил... :P

`Death`Whore``
12-30-2007, 13:18
Но ще станеш гадняр рано или късно, личи си.

И спри да се самосъжаляваш. Може просто да не са те харесвали, 'баси, толкова ли е странно? Мен до 18 годишна възраст никой не ме харесваше. И мен са ме наранявали...например съученикът, който научих от друг човек, че уж ме харесвал, но щяло да го бъде срам да го виждат с мен и затова не желаел да ходи с мен. Гадно, а? Но не съм мислела да се гавря с хората.

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 13:28
kifla i kato se izvinq kakvo 6e stane?

Big bada boom
12-30-2007, 13:31
Доста хора около мен са такива и успяват и да комплексиран съм и иманно заради това се питам "те нямат комплекси защото са харесвани,защо и аз да не стана такъв?"Защо и аз да е не се по4увствам добре макар и на гърбът на другите като вси4ко живо около мен го прави?"Трябва да сътм глупак за да не го правя,да не държа пове4е на себе си,да не бъда егоист.

`Death`Whore``
12-30-2007, 13:35
Смешен си, осъзнай го. Обясняваш колко обичащ човек си, а после искаш да живееш без чувства.

Glorious
12-30-2007, 13:52
Я вземи се извини на всички момичета ,които си наранил... :P

Кифло не четеш ли? :-D Това вече го предложих и този идивид каза къде да ги търсел! :D

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:06
ami koi kfoto si nadrobi tfa 6te surba..puk i koito zlo pravi zlo polu4ava..taka 4e 6te tyrpi6

Obsession
12-30-2007, 15:59
Oф, ужас! Сам си признаваш как отвратително се държиш по принцип момичетата, а сега с цялата си наглост искаш да бъдеш щастлив на фона на всичките си наранени "завоевания". Какво си очаквал - че ти си защитен от невидимия щит на "Mr. Playboy", който има безвъзмездното право да лъже до безбожие и да разбива сърца наляво-надясно? Ами, не, че искам да съм гадна, ама, добро утро, не е така! Показваш си простотията и малодушието пред всички.
Освен това, ако тя не те иска дори и дворци да и построиш с прословутите парички на мама и тати, то няма да те върже!

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 16:14
mi imah takuv 6tit ama re6ih da go mahna uj edno momi4e da vidi 4e sum po dobur hmm a tq kvo napravi razbi mi surceto ami ni6to tq pak 6te me poiska rano ili kusno .. a puk ako ne na toq svqt vsi4ko se kupuva tui 4e ..

Obsession
12-30-2007, 16:22
mi imah takuv 6tit ama re6ih da go mahna uj edno momi4e da vidi 4e sum po dobur hmm a tq kvo napravi razbi mi surceto ami ni6to tq pak 6te me poiska rano ili kusno .. a puk ako ne na toq svqt vsi4ko se kupuva tui 4e ..

Уааау, колко си сигурен! И какво те кара да мислиш, че ще те иска? О, да, забравих, на тоя свят всички момичета/жени сме матариалистки и е съвсем лесно да купиш любов! Как ли го пропуснах? А, нима искаш да бъдеш залъгван? Стига вече! И как го казваш, че ти е разбила сърцето, сякаш е нещо, което ти никога, ама никога не ти е минавало през ум да направиш! Просто си си получил заслуженото, защо го отричаш...

ПС: Много неграмотно пишеш!

lovetanya
12-30-2007, 16:33
Ммм то малко като мексикански сериал :-D Ми кво да ти кажа...ти си наранявал и сега те нараняват!!! Гадно е ама такъв е живота :)

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 16:35
Mi da siguren sum za6toto edna neina fr mi kaza po skype 4e iveto izpitva 4uvstva kum men i me obi4a tui 4e tova 4e q e strah da ne q preeba .. hmm nqma Mi da za6to ne ami da vsi4ki momi4eta sa materialistki osven teq deto si imat parite haha Mi otri4am go za6toto ne e pravilno kvo vseki trqbva da go preebat 6ot toi e preebal li emi tfa e tupo !!

`Death`Whore``
12-30-2007, 16:38
Нали щяхте да се виждате? :lol:

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 16:40
Нали щяхте да се виждате? :lol:

YTRE !! :grin: :grin: :grin:

sasha_90
12-30-2007, 16:40
kifla i kato se izvinq kakvo 6e stane?
Може да се почувстваш по-добре,например.

koalka
12-30-2007, 16:42
Не знам какво си правил преди това, но всичко се връща в този живот, колкото и изтъркано да звучи.Опитай се да я забравиш, вярвам, че с времето ще го постигнеш.Разбирам, че в такива моменти човек иска да е сам, но пък така си сам с мислите си, които са за нея.най-добре не стой сам, за да се опиташ да се разсееш.

Obsession
12-30-2007, 16:50
q e strah da ne q preeba .. hmm nqma
Да, бе, защо ли да я е страх, ти, че пък си го правил толкова пъти...

vsi4ki momi4eta sa materialistki osven teq deto si imat parite haha
Обаче, не всички се продават!

kvo vseki trqbva da go preebat 6ot toi e preebal li emi tfa e tupo
Страшен философ си ти! Всичко се връща (казваме ти го за 75627501 път тук)

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 17:10
haha emi filosof sym tfa onova haha A be az pak 6te sum s neq dneska go mislih nqma pri4ina da ne bude s men

`Death`Whore``
12-30-2007, 17:11
И ще ти харчи парите, нали :) Или и тя е адски богата, т.е. родителите И?

Obsession
12-30-2007, 17:20
Занеш ли, ти си ужасно безхаберен! Утре да не кажеш пак, че страдаш и, че не иска да сте заедно :-# :-# И пак да се чудиш какво става, защото просто няма причина да не сте заедно...

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 17:29
haha death whore negovora koi ima pari i koi nqma i dali e za tfa s mene ili ne prosto uh obi4am q i znam 4e trqbva da bude s neq i se opitvam da se samonaviq na tfa za6toto neiskam da prejiveq si4ko tfa deto prejivqh teq dni.. nikoga ne sum bil tolkova tujen i naranen..

Lekov
12-30-2007, 17:39
А бе кво ме изкарвате мене виновен тя е виновна че се е подиграла с мене


Пич без да се засягаш ама си ми мн смешен как момичето ше ти е виновно ве само едно ше ти кажа мисли преди да вършиш нещо и преди всичко помни че КАКТО ТИ СЕ ОТНАСЯШ С ОКОЛНИТЕ ТАКА И ТЕ ЩЕ СЕ ОТНАСЯТ С ТЕБЕ !!!!

П.П.: С риск да предам мъжеството напълно подкрепям момичето което те е преебало както ти казжаш защото е била истински права

TvOeTo_mOmcHe
12-30-2007, 18:29
off oK az sym vinoven za vsi4ko daa dobre sujalqvam 4e sum naranil tolkova momi4e sujalqvam 4e ne sum se zamislql predi da go napravq sujalqvam za tqh prosto taka se slu4i Shtom ima baluci 6te ima i tarikati.. vseki si izbira kude i kakvo da pravi v toq jivot i kak horata da go priemat emi men me prieha po toq na4in mom4eto deto nikoga ne se vliubva da no se vliubih predi 4 meseca i o6te sum vliuben i 6te napravq vsi4ko vuzmojno da buda tova momi4e jivota bih si dal za neq !!

menta_loverka
12-30-2007, 18:52
Миличак тя просто е искала да те накаже и да ти покаже какво им е на мацките когато ги зарязваш така и е права... няма какво да направиш просто трябва да се пребориш с мъката

TvOeTo_mOmcHe
12-31-2007, 07:44
Миличак тя просто е искала да те накаже и да ти покаже какво им е на мацките когато ги зарязваш така и е права... няма какво да направиш просто трябва да се пребориш с мъката

:cry: :cry: :cry: ne ne nqma nemoga bez neq ..

sladku_bebzi
12-31-2007, 07:54
Еми Иво каквото си дробил такова ще сърбаш :lol: :lol:

Точно!
И все пак не се затваряй в себе си и във вас.Излизай с приятелите си.Не мисли постоянно за нея!

TvOeTo_mOmcHe
12-31-2007, 09:13
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kvo ne se zatvarqi tolko mi e zle 4e nqma nakude pove4e tfa momi4e produljava da si igrae s men a az i se vruzvam.. kaje mi ne6to hubavo az se kefa sled edin 4as mi kaji haha mn si zle nikoga ne sum te obi4ala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nemoga taka dove4era pff nikude nqma da hoda 6e si seda sami4uk i se nadqvam da umra ..

Obsession
12-31-2007, 09:20
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kvo ne se zatvarqi tolko mi e zle 4e nqma nakude pove4e tfa momi4e produljava da si igrae s men a az i se vruzvam.. kaje mi ne6to hubavo az se kefa sled edin 4as mi kaji haha mn si zle nikoga ne sum te obi4ala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nemoga taka dove4era pff nikude nqma da hoda 6e si seda sami4uk i se nadqvam da umra ..

Ами момичетата, с които си се подиграл и те са се чувствали по съвсем същия начин! Ама са си още живи, нищо, че си ги заебал така брутално! Айде, решавай къде ще си довечера! Поне бъди мъж... (въпреки, че истнските мъже не постъпват така).

TvOeTo_mOmcHe
12-31-2007, 09:27
pFf nikude nqma da hodq Ami sujalqvam za momi4etata s koito sum se podigraval i tezi koito mojah da namerq v skype i teq deto im imam o6te gsm-ite im se obadih i im se izvinih pove4eto me napsuvaha.. no vse pak se izvinih.. i ako na tqh im e bilo taka kakto na men pff zaklevam se pove4e na momi4e bolka ne bih pri4inil.. sutrinta sum stanal v 5 a si legnah v 3 .. i izlqzoh navunka i sum obikalql ulicite kato nekuf idiot.. i si misleh za tova momi4e i za vsi4ko koeto mi pri4ini i pff neznam kakvo da pravq sega.. I qvno taka 6te mi zapo4ne godinata sus sulzi.. za momi4eto koeto obi4am..

Obsession
12-31-2007, 09:38
pFf nikude nqma da hodq Ami sujalqvam za momi4etata s koito sum se podigraval i tezi koito mojah da namerq v skype i teq deto im imam o6te gsm-ite im se obadih i im se izvinih pove4eto me napsuvaha.. no vse pak se izvinih.. i ako na tqh im e bilo taka kakto na men pff zaklevam se pove4e na momi4e bolka ne bih pri4inil.. sutrinta sum stanal v 5 a si legnah v 3 .. i izlqzoh navunka i sum obikalql ulicite kato nekuf idiot.. i si misleh za tova momi4e i za vsi4ko koeto mi pri4ini i pff neznam kakvo da pravq sega.. I qvno taka 6te mi zapo4ne godinata sus sulzi.. za momi4eto koeto obi4am..

Доброто начало на годината е, че все пак си осъзнал какви глупости си правил и си се извинил, браво!

TvOeTo_mOmcHe
12-31-2007, 09:43
ami dobro za koi ? Za tezi momi4eta emi da znam 4e sum postupval zle .. NO e fakt i se opitvam da promenq vsi4ko tova pone za v bude6te .. znam kakuf 4ovek bqh predi i kato se oburna nazad ne haresvam tova mom4e .. no ot 4 meseca sum korenno razli4en i ne za6titavam tova koeto bqh predi a tova koeto sum seGA !! A to e prosto edno mom4e koeto prekaleno mnogo se vliubi v edna luja.. prosto iskam pak da buda s neq tolkova li e mnogo .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lekov
12-31-2007, 09:45
pFf nikude nqma da hodq Ami sujalqvam za momi4etata s koito sum se podigraval i tezi koito mojah da namerq v skype i teq deto im imam o6te gsm-ite im se obadih i im se izvinih pove4eto me napsuvaha.. no vse pak se izvinih.. i ako na tqh im e bilo taka kakto na men pff zaklevam se pove4e na momi4e bolka ne bih pri4inil.. sutrinta sum stanal v 5 a si legnah v 3 .. i izlqzoh navunka i sum obikalql ulicite kato nekuf idiot.. i si misleh za tova momi4e i za vsi4ko koeto mi pri4ini i pff neznam kakvo da pravq sega.. I qvno taka 6te mi zapo4ne godinata sus sulzi.. za momi4eto koeto obi4am..


Евала ти правя че си се извинил сега мога да ти предлойа отиди при твойта любима и и кажи че истински се разкайваш за това което си направил с др момичета кажи и че я обичаш повече от себе си ако се налага падни и на колене смачкаи малко своята гордост и ще видиш че тя ще ти прости

TvOeTo_mOmcHe
12-31-2007, 10:04
misli6 li 4e ne sum go pravil vsi4ko vuzmojno napravih vseki den hodeh cvetq i noseh kazvah i kolko q obi4ma unijavam se dostatu4no.. no ne mi puka prosto iskam da sum 6tastliv s neq .. :cry: :cry: :cry: :cry:

love_enrique
12-31-2007, 11:44
хахаха ето ,че и playboy4etata които се мислят за много велики рано или късно си го получават ,а...Има справедливост на тоя свят :D :lol: Е добре де разбираме,че ти е гадно и то според мене най-вече за тва,че не си получил каквото искаш,ама сега ще си понесеш последствията и тва е,нищо друго не можеш да направиш,освен следващия път да се замислиш преди да нараняваш хората :-|

TvOeTo_mOmcHe
12-31-2007, 13:28
tq mi kaza pove4e da ne q tursq i da ne i se obajdam i sekfi takiva kaza 4e me mrazi 4e i e bilo nepriqtno da me celuva i da bude s men .. i nz kak ama go prieh si4ko tfa .. Qvno vseki si namira maistora .. :cry: :cry: :cry: ami pff trqbva da go priema tova a i predi malko mi se obadi edno momi4e s koeto hodeh predi 2 godini i tq mi be6e first love ama me preeba haha i bqhme samo prqitel4eta isega mi se obadi da hodim zaedno tam na edin kupon i hmm mislq da priema

boy toy
01-01-2008, 13:26
:D :D :-D :-D :-D Bray be pi4 haha am gadno te e preebalo momi4eto sori .. mi produljavai napred i pri4inqvai bolka haha Ai KusMEt !

ZaI4I
01-01-2008, 14:01
Всичко в тоя живот се връща рано или късно.... :( трябва последствията да се приемат :(

TvOeTo_mOmcHe
01-02-2008, 10:54
:smt002 :smt002 :smt002 yEE sI4ko sE opraVi haHA tq ME jeLAEe HaHAH i MI go KAzaAa paK sme zaEdno I mE ObicHaA :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P

Lekov
01-02-2008, 11:13
:smt002 :smt002 :smt002 yEE sI4ko sE opraVi haHA tq ME jeLAEe HaHAH i MI go KAzaAa paK sme zaEdno I mE ObicHaA :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P


Браво радваме се за теб и си имай едно на ум повече да не нараняваш другите защото видя всичко се връща.

П.П.:Успехи с момичето и много любов ви желая през новата 2008 и да посрещнете и 2009 заедно :) :)

TvOeTo_mOmcHe
01-02-2008, 11:24
daAA nqmAa мНОГо сЪм щАсТливВ а пъК и нА новА гоДиНа СпаХ с неЯ :grin: :grin: :grin: :grin: аХхаха VE4e MOje da KusAME haHA se MI e taQ puahhphjxahxahpaxhp :-D :-D :-D :D :D

mechtaq_za_teb
01-02-2008, 11:27
daAA nqmAa мНОГо сЪм щАсТливВ а пъК и нА новА гоДиНа СпаХ с неЯ :grin: :grin: :grin: :grin: аХхаха VE4e MOje da KusAME haHA se MI e taQ puahhphjxahxahpaxhp :-D :-D :-D :D :DЯвно не си взе поука?!Е следващия път ще ти се върне двойно. :x

Lekov
01-02-2008, 11:28
daAA nqmAa мНОГо сЪм щАсТливВ а пъК и нА новА гоДиНа СпаХ с неЯ :grin: :grin: :grin: :grin: аХхаха VE4e MOje da KusAME haHA se MI e taQ puahhphjxahxahpaxhp :-D :-D :-D :D :D

Ти си опасен честно и ти ли гониш бройката бре а се поусети малко до преди 2 дни пишеше че я обичаш пък ся :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DiabolicAngel
01-02-2008, 11:50
Тоя свят никога няма да се оправи! #-o
Вземи върви на лекар,не си добре! :!:

TvOeTo_mOmcHe
01-02-2008, 11:52
haha sHeguvam se be kak 6te q ostavq tolkova revah za neq haha i sa da q ostava pf Nikoga .. sega nqkolko dni nqma da q ima :cry: zaminava s baleta nqkude :cry: :cry: i ytre 6te hoda da q izprata obiCHam q ne bih q ostavil za ni6to na sveTaA i tfa 4e se izvinih na mn momi4eta mai e pomognalo dosta hah 6ot tq mi vika a be IVo ko stava izvinil si se na desi na veronika .. i az da ti otkude znae6 i tq haha az si4ko znam :grin: :grin: :grin: :grin: Tnx hoRaA sHe vi 4erpa :-) :-P :-P :-P :smt006 :smt006

Lekov
01-02-2008, 12:46
важното е че сме помогнали пък за почерпошката ако се видим тогава :D :D :D

Harum_Scarum
01-02-2008, 15:03
Разбирам я Ице :D и аз бих постапила с теб така особено ако си наранил някоя моя приятелка