PDA

View Full Version : Много ми е трудно, защото обичам най-добрата си приятелка!



-----boy----
12-30-2007, 10:40
Здравейте! Имам един доста сложен проблем и не мога да се справя, и ако може, да Ви помоля за съвет?! От доста време с едно момиче сме много добри приятели. Мога да кажа, че тя ми е по-добра приятелка от приятелите ми - момчета. Предполагам, че се досещате, че изпитвам някакви чувства към нея. Да, така е, но не точно това е проблема... Един път, реших, че трябва да и кажа за това и го направих. Тя се изуми малко, но каза, че е предполагала, че има нещо такова. Обаче ми каза, че тя не изпитва същото към мен, а ме приема само за приятел. Много се разтрой от факта, че не може да ми отговори на чувствата. По това разбрах, че тя наистина държи на мен като приятел. Разбрахме се това да не ни променя приятелството и да си останем най-добри приятели... Така и стана - и в момента тя ми е най-близкия човек, с който мога да си споделя всичко и да говоря за всичко! Проблема е, че с времето мойте чувства към нея се усилват - това, че се разбрахме да си останем приятели не ми прекрати чувствата... Ние се виждаме много често - почти всеки ден. Ако не се видим, си говорим или пишем по скайп... Абсолютно всеки ден имам контакт с нея и това ми е много приятно от една страна, но от друга не е, защото аз искам нещо повече! Просто като я видя ведна ми се иска да я гушна или да я целуна... Никога не бих нарушил думата си, че ще сме само приятели, но на мен ми е много тежко! Тя си има гадже и като говори за него вътрешно усещам как ми става гадно - предполагам, че това е някаква скрита ревност... Аз си нямам гадже - откакто сме много добри приятели с нея е така. Имам чувството, че нито едно друго момиче не може да ми хареса...... Виждам хубави и свестни момичета около мен, но усещам, че дори и малка симпатия не мога да създам към тях. Все едно не искам да си имам гадже... Единственото, което искам да съм с моята най-добра приятелка! Напоследък ми става все по-тежко!!! Само за това мисля, и чесно казано, не мога да се съсредоточа върху нищо... Вече мина почти година, откакто и бях признал, а пък чувствата се усилват. Не знам какво да правя - по никакъв начин не искам да си развалям отношенията с нея или пък се отдалечим като приятели, защото освен, че изпитвам чувства към нея, я уважавам и ценя много като човек! Ще съм Ви много благодарен ако може да изкажете някое мнение и някой съвет!!! Благодаря предварително!!!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

Glorious
12-30-2007, 10:45
Не може да я забравиш ако не спреш да я виждаш, нямам никаква идея какво може да направиш съжалявам! :neutral: :-k

Sweet__Dream
12-30-2007, 10:48
Naistina tova e mnogo nepriqtna situaciq.No nemoje6 da q nakara6 da te obikne nasila.Moje bi s vremeto bolkata i jelanieto da si s neq 6te namaleqt ili ne...Budi silen,ne se predavai.Moje puk jivota da ti podnese iznenada(i to mnogo priqtna)..Jelaq ti uspeh... :) \:D/

The Tiger
12-30-2007, 11:05
Съвет не мога да ти дам. За съжаление аз от много отдавна съм в същото положиние, а мисля че има и много други. На 26 съм, а минаха почти 5 години откакто ми се случи това и през всичкото това време нищо не се е променило .....