PDA

View Full Version : Имам нужда от спешни съвети..



zarituuu
12-30-2007, 13:14
Току що ме боядисаха с боя ,която се водеше "Светло Кестеняво" а стана черно.. наистина черно.. гадно черно.. Моля ви дайте ми съвет как да се отърва от този свят.. моля ви ;(

chipi_kaoo
12-30-2007, 13:18
Ми... взимаш си обезцветите (там некав син прах беше).. мажеш се , ставаш руса.. или некво светла... след тва си зимаш боя не от 2лв, а някоя по-известна маркя, и се боядисваш... успех и следвашият път уманата... ако не русата :-P

lubencet0o
12-30-2007, 13:21
Моля ви дайте ми съвет как да се отърва от този свят.. моля ви ;(

ot tozi svqt lesno moje da se ot1rve6 =] samoubiistvoto stava nali??
ina4e za cveta na kosata - idi na frizior da te oprai zashtoto v domashni usloviq moje da stane po-zle.verno 6te pr1sne6 10tina leva ama pone posle nqma da s1jalqva6.s kakva kosa si??za6toto za da stana taka ili cvetovete ne sa si pasnali ili boqta e skapana.sledva6tiq p1t idi na frizior da ti opravi kosata i pitai kak moje6 sama da se boqdisva6 pravilno uspehh =]

`Death`Whore``
12-30-2007, 13:21
И до година половината ти коса няма да е на главата, а другата половина ще прилича на слама.

lubencet0o
12-30-2007, 13:24
aa chipi_kaoo znai6 li kvo 6te stane na boqdisana v 4erni kosa ako i sloji6 blondor/tva e siniq prah/...6te stane oranjeva!!taka 4e ne kazvam 4e ne moje i taka da stane no spored men prof grija e nai-dobrata dori i za vedn1j..pone 6te se nau4i6 kak e pravilno =]

chipi_kaoo
12-30-2007, 13:27
И до година половината ти коса няма да е на главата, а другата половина ще прилича на слама.
бла..бла...бла... не е така, как от черно ще стане светло кестеняво.. без да се обезцвети??? Тва ще го направи само сега... а посля... ще си слага направо кестенява боя..... ти кво си мислиш... че от черно ще си го направиш каво цвят искашш... е не стаа. от русо се праи кав цвят искаш... така че аре чупката на крастевичар крастевици не продавай :P

Kisses_P
12-30-2007, 13:28
Оставои я така и не я пипай поне за малко.препдолагам боята малко ще падне след няколко измивания и няма да е чак черна.Немислимо е да я третираш по какъвто и да е начин слд като си я боядисала.Ще я съсипеш.

`Death`Whore``
12-30-2007, 13:30
Бла-бла е, да...боядисването през ден, и то с перхидрол, е безобидно за косата.

zarituuu
12-30-2007, 13:34
аз сега пак я измих и се вижда че пада малко по-малко боя.. ако сега изчакам да изсъхне и по напосле пак я измия..? и утре пак 1-2-3 пъти да я измия.. дали ще стане поне тъмно кафяво.. само не искам да е черно ;( А за боядисване,не ми се иска да я боядисвам веднага защото 2бои на веднъж и косата ще иде на боклука.
Благодаря наистина за съветите и отзоваването ви .. обаче само не ми се иска да я боядисвам пак .. но ако няма друг начин ще направя това (ще отида на фрозиор този път) .. но моля ви ако се сещате за друг начин.. моля споделте.. побърквам се като се погледна в огедалото;(

DivoTo_KoTe
12-30-2007, 13:48
За това ходи на фризьор който да ти каже цвета който би се хванал на косата ти.Аз така исках червени връхчета,пробвах в домашни условия и не се хвана на моя цвят и стана някакво гадно.