PDA

View Full Version : направих ГОЛЯМА ГЛУПОСТ ХОРА ПОМОЩ!!!!!



happy end
12-30-2007, 14:07
хора искам да ви разкажа нещо ,което направих и сега мн слъжалявам и нз как да оправя нещата. :-#
аз съм едно притесниетлно момиче ,което се притясниваше да каже на едно много готино момче обичам те.и затова си направих нов скайп и с нова самоличност име и град започнах да си пиша с него.
минаха няколко седмици и той ми каза ,че мн му е хубаво когато си пише ме и ми каза обичам те .
един ден трябваше да му пратя снимка на уж момичето в ,което обича
аз му изпратих една снимка на една моя фр .
но той не повярва ,че съм аз и кажа ,че иска да дойде в моя град да се види ме и че ако го лъжа ще ми каже сбогум.
тогава разбрах ,че знае коя съм .после ме попита да дали само от скайпа се познава ме.
накрая се реших да говоря с него обясних му всичко беше ми мн трудно беше една голяма гоненица треперех през цялото време.но в даскалото се държи ме като куче и котка, а в скайпа неможех ме един без друг
мн добре се познава ме . писали сме си с часове .но сега когато му казах истината той каза ,че вече си има друа и е по-добре повече да не си пише ме ,а аз не мога да живя без него
ЗНАМ ,ЧЕ ПОСТЪПИХ МН ЛОШО ,НО КАЖЕ ТЕ МИ КАК ПОНЕ ДА ГО НАКАРАМ ДА СИ ОСТАНЕМЕ ПРИЯТЕЛИ АЗ НЕ МОГА БЕЗ НЕГО... :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: моля ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ
ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА ХОРАТА КОЙТО ЧЕТЪТ ТОВА И ВИ МОЛЯ ДАЙ ТЕ МИ СЪВЕТ ЗАЩОТО БЕЗ ТОВА МОМЧЕ НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ

missdidi
12-30-2007, 14:13
tova e interesna istoriq...mi obqsni mu 4e si go napravila zaradi nego..a pyk i ne vqrvam daima druga kazal go e,za da se otyrve!!trqbva da pogovorite da mu kaje6 4e prosto iska6 da bydete priqteli....pripomni mu hubavite migove ot skaipa.....i mu kaji,4e moje da sa hubavi i v priqtelstvoto vi.....izmisli ne6to prosto govori ...izkazvai vsi4ko,koeto ti teji....dano da ima rezultat!kysmettt!!! \:D/ \:D/

happy end
12-30-2007, 14:14
Тебе направо те съжалявам.Как мое да си толкова тъпа.Пратила си снимка на твоя фр. Жено ти ум немаш ли бре.Разбирам го пича що те е оставил. :lol:
ДА НО ТОЙ НИКОГА НЕ Я БЕШЕ ВИЖДАЛ ЗАЩОТО ТЯ ЖИВЕЕ ВЪВ ВАРНА :evil:

`Death`Whore``
12-30-2007, 14:16
Щом те обича истински, ще ти прости.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dshiznit
12-30-2007, 14:19
Тая ситуация нещо много на мода.

pi0neer
12-30-2007, 14:24
Вие Жените не сте като хората... :D

Glorious
12-30-2007, 14:27
Вие Жените не сте като хората... :D

Следователно жените не са хора ли че не те разбрах? 8-)

pi0neer
12-30-2007, 14:40
Prailno..! :)

Darkl1ng
12-30-2007, 14:48
Бе ако е некф свестен според мене дори да си има друга, това не значи че трябва да забрай че съществуваш и да те подминава ей така.. това не пречи да сте приятели... макар че това да кажеш по скайп на някой след 2 седмици, че го обичаш някак си доста трудно може да отговаря на истината... айде започвам да се влюбвам по-става, ма чак пък обичам.. докът не сте преживели нищо заедно, не ми се вярва.. тоа е некф кретен, заеби го, макар че знам , че няма да ти е лесно... :(

desoxy
12-30-2007, 14:49
Начи по темата няма да пиша само до авторката ще кажа да се понаучи малко на правопис защото пишеМЕ чатиМЕ не се пише отделно.А и е-то накрая не е правилно но повечето хора така са свикнали.

helppls
12-30-2007, 14:51
...

bebeto0o
12-30-2007, 14:52
o0o0o0 milata :-# mi 6tom kazva6 4e po skype si pi6ete kaji mu tam 4e iska6 da govirte ... ako ne moje6 lice v lice kaju mu po skype :(

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 14:53
MI zaebi go izglejda toi se pravi na golqmata rabota...100 puti sum kazvala i pak 6te kaja ima mnogo drygi mom4eta po sveta ii 6te sre6ne6 nqkoi koito naistina da ti kazva vseki den Obi4am te :)

happy end
12-30-2007, 14:55
o0o0o0 milata :-# mi 6tom kazva6 4e po skype si pi6ete kaji mu tam 4e iska6 da govirte ... ako ne moje6 lice v lice kaju mu po skype :(
ПО СКАЙПА ВЕЧЕ НЕ ИСКА ДА МИ ПИШЕ :cry: :cry: :cry:

menta_loverka
12-30-2007, 19:37
Една приятелка беше като теб и накрая щот му беше пратила мои снимки и той тръгна с мен ............. но тък е различно просто му кажи да не се държи като идиот и му кажи какво чувсташ ако не се трогне ....накарай някои твой приятел да му влее акъл

happy end
12-31-2007, 11:28
той се беше влюбил в момичето с което си пишеше,а не в онази от снимката ,а сега обича друга и в скайпа НЕ МИ ПИШЕ .
ПИШЕ МИ САМО "ИМАМ ГОСТИ БАБА ОТ НЗ КЪДЕ ДОШЛА "ИЛИ СЕГА СЪМ ТУКА С 5 МОМИЧЕТА НЕ МОГА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБЕ..." :-#
ХОРА МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ??? :cry: :cry: :cry: :cry:

can_you_touch_me
12-31-2007, 13:35
Ми мацка аз ще те посъветвам да го забравиш и да му покажеш,че не ти пука за него....знам,че не е лесно,но според мен това е най-правилното решение....щом ти е писал,че е с 5момичета в тях значи иска да те дразни и да те нарани. Направи му на пук и го зае*и ;-)
Горе главата :-)

IAmMe
01-04-2008, 19:46
Забрави че ще се получи нещо между вас сега.Повече никога ама никога не подхождай по такъв начин,защото така единствено показваш несигурност в себе си,и още повече липса на самочувствие.Разчитай на себе си повече,ама наистина повече,на собственото си аз,което както виждаме донякъде се е появило.Той е харесал душата ти,но задето си го излъгала с тея снимки се е прецакало всичко,аз поне не виждам как ще потръгнат нещата.Но съм сигурна,че можеш също толкова лесно да хлътнеш и по някой др,този го забравяй вече:),иии наистина най-важното ще е да бъдеш много по-сигурна в себе си!Харесай себе си,и тогава теб ще те харесат!

punkrock
01-04-2008, 20:08
Ти вече си изпуснала шанса си. Не е трябвало да го лъжеш...

TheNewReligion
01-04-2008, 20:28
oo du6i4ke nedei da se pritesnqva6 v tozi slu4ai mnogo prili4a6 na men no kakto i da e . po-dobre mu pi6i po istinskiq ti skype i mu obqsni 4uvstvata si i 4e iska6 da si ostanete fr . a ako toi ne pojelae go uprekni ..vse pak nqma smisul da se stiga do krainosti osobenno kogato stava duma za lubov.

Invisible'Paladin
01-04-2008, 20:34
Ти вече си изпуснала шанса си. Не е трябвало да го лъжеш...

Шанса да си го върнеш.........минимален... :(
.....но какво да ти кажа ти сама си си виновна... #-o

Има подобна активна тема ''играчка-плачка'' на същата история...

dIdiTy_bE
01-04-2008, 20:49
той се беше влюбил в момичето с което си пишеше,а не в онази от снимката ,а сега обича друга и в скайпа НЕ МИ ПИШЕ .
ПИШЕ МИ САМО "ИМАМ ГОСТИ БАБА ОТ НЗ КЪДЕ ДОШЛА "ИЛИ СЕГА СЪМ ТУКА С 5 МОМИЧЕТА НЕ МОГА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБЕ..." :-#
ХОРА МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ??? :cry: :cry: :cry: :cry:
Този с извинение е тъпак...с 5 момичета хахах както и да е ...няма смисъл...недей да му пишеш повече...така ти се нараняваш,а той се забавлява бъди сигурна...след време ще ти отмине болката...

elsy
01-04-2008, 21:06
Ми предполагам, че си му обяснила, че всичко, което си направила и лъжите са били, защото наистина го харесваш и че много съжаляваш! А той, ако наистина държи на теб и "обича момичето, с което си пише" или е бил "влюбен в момичето от чата" значи сам ще те потърси. :-# А иначе с това, което ти пише, че бил с 5 момичета е ясно, че иска да те дразни и наранява след като вижда, че успява, затова не му доставяй това удоволствие и не му пиши! Ми, какво друго да кажа :-# Успех \:D/

ivetoOo
01-04-2008, 23:49
Аз съм в същото положение ами да ти кажа няма кво да направиш бориш се за него до едно ниво след това просто се унижаваш а той не е единствения ще срещнеш друг ;-)

svetlidim
01-05-2008, 00:01
Абеее..тия връзки по скайп иии чата са бахти бозите брат!Ай пораснете вече!Или има любов , или няма! Кво е тва "обичам те " на 2рата седмица... :? "влюбил се в момичето от чата"... абе няма такива филми!Както и да е ще пораснеш,ще се осъзнаеш.Вярно е ,че и аз трябваше да мина през това , за да го осъзная!...Full ShiT!!!
И по скайп всеки се прави на такъв какъвто иска , а не какъвто е! Ето например днес ще ти пише "обичам те" , утре ще ти каже "баба ми от Каспичан дойде..сори"...

Mushher
01-05-2008, 00:25
O________O
К'во става тука е?!
К'ва любов к'ви пет ле'а?Айде осъзнаейте се и се одлепете малко от тоя монитор,кажете си нещо в очите.Не те е обичал.Никога не те е обичал.Такава есктра като скайп-лов,НЯМА!
Най-вероятно те е оставил щото не те е харесал на истинската снимка ;)

.:БаЛъК:.
01-05-2008, 07:51
хубава историйка доста прилича на латино сериал :D най- хубо го зарежи \:D/

Harum_Scarum
01-05-2008, 09:23
Тая ситуация нещо много на мода.
Мани,мани......

MoHuTo
01-05-2008, 10:13
Сама си си виновна, за какво го лъжеш?! Нали знаеш, че рано или късно лъжата излиза наяве. Сега шанса да се оправят нещата е минимален, да не кажа нулев... по-добре не му пиши повече - безсмислено е :neutral:

poli_pei4eva
01-05-2008, 13:43
pff mn lo6o si postupila trea6e napravo da mu kaje6 4e go obi4a6 i az trugnah da prava su6toto ama predi 2 godini i se otkazah nqma6e smisal kazah mu napravo 4e go obi4am :cry: s misulta 4e toi 6e me otbqgva i 6e me obijda ama ne stana taka postoqnno se zaka4a6e s mene i me gleda6e :P :mrgreen: :smt007 abe ako toq e svesten 6e ti kaje 4e te obi4a i ne6tata 6e priklu4at ako ne 6e ostane samo edno TOI ZA TEBE E VSI4KO I NE MOJE6 BEZ NEGO i az bqx taka spokoino 6e go prejivee6 !! stiga da ne go vijda6 tolko 4esto :!: \:D/ :smt001

MiLI4k@t@
01-05-2008, 13:52
:cry: :cry: мн гадно постъпва и аз бях така с едно мом4е аз му казах оби4ам теи той не отговори на 4уствата ми а тъйкато се занимавах с него 3 години и не се полу4и просто го забрави плс щото и аз бях същата и спрях да го търся и той след време по4на да ме търси! писах му смс-и в скайпа му писах не ми отговаряше никога :cry: и го виждах с др моми4ета как се целува и тва ми бъркаше в сърцето просто го забрави мила зн 4е е трудно!!! :!: :(

kifla
01-05-2008, 14:07
стига с тия разговори в skype по-добре опитай да говориш с него напълно сериозно ,само двамата и да си кажете всичко което искате ,а не само да си мълчите и да незнаете какво става около вас !Поговорете !Изяснете се !

mumiikataa
01-05-2008, 14:10
първо го помоли да те изслуша и сам да прецени дали след това ще си останете фр или не.после му кажи,че съжаляваш и обясни му защо си го направила(заради него).кажи му,че си се примирила че той има друга и че не искаш нищо от него,просто да останете приятели.ако е добър човек ще приеме извинението и ще ти прости,ако не недей се коси...

Alabalaportokala
01-05-2008, 15:39
Аз казах. Срамът и притеснението ще ви навлекат само неприятности. Погледни от добрата страна- виновна си само ти и никой друг. Нищо така се трупа опит. Другия път се научи да говориш фейс то фейс. Не се притеснявай, ще го забравиш. От както свят светува на планетата Земя има един много добър универсален лекар, който лекува всякакъв вид психически, а и физически рани. Това е ВРЕМЕТО. Моментът да се запознаете настъпи. Кажи му здравей и бъди добро момиче, натъпчи се сладко, изплачи си сълзите, легни и ще си като нова :D

happy end
01-08-2008, 09:49
винаги съм вярвала в happy end в ЛЮБОВТА :grin:
Вчера си поговорих ме и той се съгласи да бъде ме само фр :mrgreen: ,защото сега и двамата си имаме нови гажета
ХОРА БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ
ВЯРВАЙТЕ В ЩАСТЛИВИЯ КРАЙ НА ЛЮБОВТА
ЖИВОТА Е КРАСИВ.......... :-)

Beb1tY
01-08-2008, 10:12
За кфо изобщо си правилааа тфа...доста е тъпо..и тфа не е единственото момче..за да не моежеш да живееш без него...има още колко..

CrazyWitch
01-08-2008, 10:28
Да... Благодари ми, че прочетох "Не мога без него!" цели два пъти. :grin:

Това е най най най-голямата неосъзната лъжа може би на тия които го казват! Точно на това ще се спра аз.. ТА как така.. не можела без него? От де на де? Айде моля ти се.. недей драматизира. На всеки му е кофти по един или по др начин. Просто отпусни малко пара. Няма да е последния...

LitTlE_BeBsIiI
01-08-2008, 11:05
Олелейййй....не можеш да живееш без момче което очевидно ти е само едно увлечение и нищо повече?Тцтц колко сбъркана младеж... :?

GaNgStAz
01-08-2008, 11:47
С лъжи нищо не се постига, щото рано или късно всичко излиза на яве! :x

NaI-sLaDkAtA_tRuPkA
01-08-2008, 15:02
Хаххх....Това е заразително :Д Една фр направи къщата глупост само,за да се запознае с едно момче от даскало (което на нас ни изглеждаше много страшно и гадно,но само защото съучениците му казваха,че е много мил тя се престраши да направе това)....Ииии направи си нов скайп,избра си една приятелка от някаква друга държава,с която се познават от някакъв форум....И взе нейните снимки,но реши че ще каже на това момче че е от София.....Всичко вървеше добре,докато тя не се влюби в него,защото наистина се оказа много мил и т.н.,а ние само сме се залъгвали.....Но той се влюби също...във визията на онова момиче и характера на две мой приятелки (направихме смесица някаква,3 момичета сме чатили с него от там) и поиска да се видят,и моята приятелка само си измисляше оправдания и така нататък....Накрая решихме че е вече прекалено да се ебаваме така и решихме че той трябва да знае...и моята бест фр влезна през този скай и му каза и на следващия ден той ги спря мойте 2 фр и ги пита и те си признаха...Обясниха защо са направили това и така той накрая се оказа че не се сърди и сега сме фр :Д.....А най-смешното е че съвсем наскоро решихме че отново ще направим този номер,но сега с едно момче което не сме виждали никога (освен едното момиче,но за секунди),но пък той не се върза и сега се ебаваме от там с един селяк от квартала ми :Д щото много дразни


Аааа съвета ми към теб е-говори с него,изяснете си всичко и го помоли да си пишете отново....Нз точно какво мога още да ти кажа