PDA

View Full Version : skype инкогнито



Cair0
12-30-2007, 15:49
Искам да ви попитам дали някой знае начин как може да провериш дали някой абонат е инкогнито начин който да не е да му звъниш или да пращаш съобшения !??? Благодаря предварително

desoxy
12-30-2007, 16:04
начи аз ги разпознавам при малко по дълготрайно наблюдение или ша си сменят настроението или аватара но за някои абонати не ми помага просто щот не сменят нищо :D

Tyra
12-30-2007, 16:46
Az v pove4eto slu4ai razpoznavam kato vidq 4e ima kamerka do imeto na abonata poneje ako si offline nqma6 kamera :wink:

BluE_s
12-30-2007, 16:59
Az v pove4eto slu4ai razpoznavam kato vidq 4e ima kamerka do imeto na abonata poneje ako si offline nqma6 kamera :wink:
е да ама то не всеки има камера на пц-то а иначе аз ги разпознавам само, така че когато изпратиш съобщение и ако до няколко минути (даже и по-малко) не изпише "Съобщението "ала-бала" все още не е доставено" значи е инкогнито и ако звъннеш и даде свободно пак е инкогнито....но без позвъняване или изпращане на съобщение неззнам как да провериш ;)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-30-2007, 17:08
Значи, много е лесно.. ако въпросният абонат е дълго време извун линия, прозорчето с аватара му показва фабричният аватар, тоест изчезва неговия.. Ако сте забелязали човека да е дълго време извън линия, а пък аватара му да не мърда, е разкрит :D

LizZz
12-30-2007, 20:01
Az v pove4eto slu4ai razpoznavam kato vidq 4e ima kamerka do imeto na abonata poneje ako si offline nqma6 kamera :wink:
е да ама то не всеки има камера на пц-то а иначе аз ги разпознавам само, така че когато изпратиш съобщение и ако до няколко минути (даже и по-малко) не изпише "Съобщението "ала-бала" все още не е доставено" значи е инкогнито и ако звъннеш и даде свободно пак е инкогнито....но без позвъняване или изпращане на съобщение неззнам как да провериш ;)Да и аз така разпознавам.Само му прати нещо например "zdr tam li si" и ще видиш дали се крие или не :)
И аз така ги ловя 8-)

can_you_touch_me
12-30-2007, 20:48
Az v pove4eto slu4ai razpoznavam kato vidq 4e ima kamerka do imeto na abonata poneje ako si offline nqma6 kamera :wink:
е да ама то не всеки има камера на пц-то а иначе аз ги разпознавам само, така че когато изпратиш съобщение и ако до няколко минути (даже и по-малко) не изпише "Съобщението "ала-бала" все още не е доставено" значи е инкогнито и ако звъннеш и даде свободно пак е инкогнито....но без позвъняване или изпращане на съобщение неззнам как да провериш ;)Да и аз така разпознавам.Само му прати нещо например "zdr tam li si" и ще видиш дали се крие или не :)
И аз така ги ловя 8-)

и аз и аз :D

LiveFlower
12-30-2007, 21:24
Az v pove4eto slu4ai razpoznavam kato vidq 4e ima kamerka do imeto na abonata poneje ako si offline nqma6 kamera :wink:
е да ама то не всеки има камера на пц-то а иначе аз ги разпознавам само, така че когато изпратиш съобщение и ако до няколко минути (даже и по-малко) не изпише "Съобщението "ала-бала" все още не е доставено" значи е инкогнито и ако звъннеш и даде свободно пак е инкогнито....но без позвъняване или изпращане на съобщение неззнам как да провериш ;)Да и аз така разпознавам.Само му прати нещо например "zdr tam li si" и ще видиш дали се крие или не :)
И аз така ги ловя 8-)

и аз и аз :Di az xaxaxax

Johnny Depp
01-01-2008, 12:07
Включил съм си настройка на скайп когато някой се завърне на линия да ми пусне известяване. И някой като е инкогнито и влезне в скайп пише

"Еди-кой-си се завърна на линия" и отстрани скайп знака за офлайн абонат. :D И така разбирам... :D

BluE_s
01-01-2008, 12:28
Включил съм си настройка на скайп когато някой се завърне на линия да ми пусне известяване. И някой като е инкогнито и влезне в скайп пише

"Еди-кой-си се завърна на линия" и отстрани скайп знака за офлайн абонат. :D И така разбирам... :D
хммм... на мен досега не ми се е случвало някой да се впише извън линия :| смисъл когато се вписваш инкогнито то не го показва...

Add1ссt3d
01-01-2008, 22:25
Az v pove4eto slu4ai razpoznavam kato vidq 4e ima kamerka do imeto na abonata poneje ako si offline nqma6 kamera :wink:
е да ама то не всеки има камера на пц-то а иначе аз ги разпознавам само, така че когато изпратиш съобщение и ако до няколко минути (даже и по-малко) не изпише "Съобщението "ала-бала" все още не е доставено" значи е инкогнито и ако звъннеш и даде свободно пак е инкогнито....но без позвъняване или изпращане на съобщение неззнам как да провериш ;)Да и аз така разпознавам.Само му прати нещо например "zdr tam li si" и ще видиш дали се крие или не :)
И аз така ги ловя 8-)

и аз и аз :Di az xaxaxax
i az da se vklu4a i az i az :D

WILD__BOY
01-02-2008, 08:54
масово хората си държат skype-a включен, когато са пред компа. е сега има и хора дето си го изключват (например аз .. и после си спя, а сървъра си работи) та просто пусни му един ping и виж, ако връща replay му пиши да не се прай на интересен :)

WILD__BOY
01-02-2008, 08:56
Az v pove4eto slu4ai razpoznavam kato vidq 4e ima kamerka do imeto na abonata poneje ako si offline nqma6 kamera :wink: ... "Съобщението "ала-бала" все още не е доставено" значи е инкогнито и ако звъннеш и даде свободно пак е инкогнито....но без позвъняване или изпращане на съобщение неззнам как да провериш ;)Да и аз така разпознавам.Само му прати нещо например "zdr tam li si" и ще видиш дали се крие или не :)
И аз така ги ловя 8-)

и аз и аз :Di az xaxaxax
i az da se vklu4a i az i az :D

новите версии на skype пишат, че е offline дори и да е invisible при пуснаке на съобщение.

Otka4eniq
01-02-2008, 09:18
Добре и каде е това при новите версии каде се намира :?: :?:

boom
01-02-2008, 10:08
епа звъни му и ще разбере6 ако е инкингото 6те 4ака отговор ако е извън
ще пише че е извън

gAlsItYy
04-18-2009, 08:35
що не ги оставите хората намира ами се мъчите да ги разкривате ... :) щом са инкогнито значи така са си решили .. може да не искат да им пишете а само да виждат кой е налиния и кой - не ... ;) :)

bubblebabe
04-18-2009, 09:58
що не ги оставите хората намира ами се мъчите да ги разкривате ... :) щом са инкогнито значи така са си решили .. може да не искат да им пишете а само да виждат кой е налиния и кой - не ... ;) :)

Темата е от... време оно :D