PDA

View Full Version : офффф не много съм зле ;(



SwEeT_PriNceSsS
12-30-2007, 16:39
Мамка муууууу кфо ми става бее.... :shock: :shock: Имам си приятел вече година и 2-3 месеца... Той е просто върха много ме обича и прави всичко за мен от абсолютно нищо не мога да се оплача ... И аз наистина го обичам, но просто не мога да разбера защо го правя това.. почти всяка вечер си чатя с едно момче и той ме сваля много яко сигурно от 2-3 месеца.. и аз му се връзяам.. оффф.. Като си пиша с него направо забравям за приятеля ми .. и просто не знам какво да кажа..... Въпросното момче.. много иска да ходим защото ме харесвало и аз не един път съм опитвала да скасъм със сегашния си приятел заради него.. но още на следващия ден му се извинявам и пак сме заедно..... Не мога да го одрежа, защото знам какво е .. и аз съм хлътвала по обвързано момче.. и е наистина супер гадно.. Пък наистина ми е много приятно това момче, само че аз искам да сме си просто приятели а той иска нещо повече ...... Приятеля ми знае за него и се дразни супер много и на няколко пъти се опита да го набие... и аз не го опреквам знам че е прав... нооо офффффф не знам просто какво да кажа толкова съм объркана, че даже не знам защо написах тази тема, може би, защото няма на кого да споделя или не знам.... но както и да е :-k :-k Ако някой може да ми даде някакъв съвет за цялата тази бъркотия.. ОК.. но ако някой смята да ме опреква за нещо да си спести мнението, защото знам че не съм права ама... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) .... Мерси все пак :roll:

`Death`Whore``
12-30-2007, 16:41
Да, зле си. Но не, ти не обичаш приятеля си, просто те е страх да не би да изгубиш сигурността, която имаш с него.

razbivacha
12-30-2007, 16:42
Обичаи не този, който те привлича, а този който те обича ;) според мен остани при сегашният си приятел сама казваш че мн точен, знаиш ли го къф е тоя истърсак и дали не търси поредната бройка...

sasha_90
12-30-2007, 16:44
Не си объркана,просто не знаеш какво искаш.Имаш сериозна връзка,а търсиш другия.Не те разбирам,честно.И внимавай да не останеш накрая сама.

ZaI4I
12-30-2007, 16:46
Да, зле си. Но не, ти не обичаш приятеля си, просто те е страх да не би да изгубиш сигурността, която имаш с него.

Напълно подкрепям..много точно казано :neutral:

dIdiTy_bE
12-30-2007, 16:49
Ми единственият съвет,който мога да ти дам е да си дадеш почивка...всмисъл да кажеш и на двамата че няолко дена няма да общуваш с тях за да можеш да си изясниш нещата за себе си(ако неможеш ги излъжи нещо)Цялата работа е там-да останеш сама със себе си няколко дена и да видиш към кого ще изпиташ по-голямо привличане...към приятеля си,който явно е супер влюбен и ще ти даде всичко или към другия .... Успех :) :wink:
ПП мисли за чувстата на тези които те обичат

koalka
12-30-2007, 16:49
Ако наистина го обичаш, както твърдиш - престани да си пишеш с това момче.Явно на приятеля ти не му е приятно, а и ти се отплесваш.

RedBless
12-30-2007, 16:50
Значи не го обичаш достатъчно за да може да се каже, че дори го обичаш. И аз така с мойто момче си чатим всеки ден но в същото време си чатя и с едно друго момче, с което ми е много по приятно. Даже понякога се е случвало да се накарам на моя заради нещо което даже не е виновен а с другия да си говорим сладко. По добре ако наистина знаеш какво чувстваш не обръщай внимание на другия. Може пък от ревност той да те зареже и да останеш с пръст в уста.

mon4eto
12-30-2007, 16:50
Не си объркана,просто не знаеш какво искаш.Имаш сериозна връзка,а търсиш другия.Не те разбирам,честно.И внимавай да не останеш накрая сама.
+1

Cool_Bitch
12-30-2007, 16:53
Kakto ti kaza nali uj obi4a6 sega6niqt si priqtel za kvo si pi6e6 s drugiq?Prosto go zabravq6 i tolkoz.Ne e spravedlivo da sasipe6 edna ukrepnala ve4e vrazka za nqkva avantura.No vse pak re6enieto si e tvoe!!

denied
12-30-2007, 17:31
Дрън, дрън, дрън, дрън.. 8) В тоя шибан живот най-малко сме длъжни да се съобразяваме с другите... [-( Ако го правим, сички ше сме като тебе...нещастни ревльовци :wink: Реши с кого искаш да си повече и действай :evil: Тва е мойто скромно мнение :-|

nevito0
12-30-2007, 18:24
spored men trqbva naistina da si pomislish kakvo izpitvash kym priqtelq si :) :---)

MiMcHeToOo
12-30-2007, 18:27
От два стола та на земята..

menta_loverka
12-30-2007, 18:43
Знам какво е и аз съм го изпитвала... аз се отказах от гаджето ми и тръгнах с другия, но после много съжалявах и много исках да се върна при старото ми гадже, но той не ме прие :-#

Sasho_Kill
01-01-2008, 02:13
Зна4и влизаш в скайп намираш скайпа на тоя дет си пишеш с него цъкаш десен бутон и даваш блокирай абоната, кратко то4но и ясно.

MosT_WaNTeD
01-01-2008, 03:12
Имаше много точни отговори но все пак реших да си кажа и аз моето мнение ... не че е важно де ... просто и мойта си пише с един който преди я е харесвал (и съм 100% сигорен че и все още)от което аз ужасно много се дразня ,ревнувам и избеснявам просто при мисълта че тя държи на приятелството с него макар всичките пъти когато ми е казвала че обича само мен ... та ... един ден отивам да я изненадам в учелището й и исках да и се извиня за едно скарване и я видях да му подарява картичка за коледа ... от което ... едва се здържах да не отида и да го смачкам ... добре че бях с един приятел който се оказа че има по здрави нерви и ме спря и ме разобеди а и пазачите на даскалото малко ме възспряха (защото съм пълнолетен и от гняв незнам на какво ще го направя ) ... малко след това пак се скарахме заради него защото я ревнувам и тотално ми писна и исках да се разделя за малко с нея ... незнам защо за да разбере какво има с мен и да разбере сама дали държи на мен достатъчно ... е да разбера и аз де ... но просто неможех без нея а и като и чух разплакания глас по телефона се почувствах ужасно зле и неможех да не и простя ... та няма да го изкарвам на изповед но ... според мен трябва да избереш един от двамата ... защото с двама не може ... не вярвам да са съгласни да те делят ... и да разбереш че явно ревността на приятеля ти е очевидна и съвсем заслужена (помисли си как би се чувствала ако той си пише с някоя която го харесва и не ти казва,че не си пише с нея ? ) и ако го обичаш не си го искарвай на него и не го изкарвай виновен и спри да му даваш поводи да те ревнува ... спри да си пишеш с другия и започни да му показваш любовта си по всички начини ... а и ако той разбере че си спряла да си пишеш говориш и виждаш с въпросния охажор (и това да е истина не просто да го излъжеш защото когато разбере истината ще му е доста трудно да ти прости това че веднъж си го излъгала заради някой друг ... и ще му е трудно да ти има същото доверие а една връзка се крепи до голяма степен на доверието ) това ще успокой нещата поне от негова страна ... а ти трябва да решиш с кого искаш да си и дали найстина го обичаш толкова колкото твърдиш или чувстваш само привързаност и сигорност ... и да си изясниш чувствата към другия и да си помислиш дали заради него си струва да разваляш една вече здрава връзка

Pesh0
01-01-2008, 03:32
a we hora samo se oplakvate i az sam mn zle.ama ...

_InSaNe_
01-01-2008, 11:36
Емии аз бих ти казала да останеш със сегашния ти приятел....ако наистина го обичаш,остани с него и спри да си пишеш с това момче или просто му кажи,че обичаш приятеля си и че между вас няма да стане нищо повече от приятелство :)

Iv4eTy
01-01-2008, 11:47
Да, зле си. Но не, ти не обичаш приятеля си, просто те е страх да не би да изгубиш сигурността, която имаш с него.

Кратко, точно и ясно... направо се чудя на гаджето ти... колкото и да те обича незнам как търпи такова нещо.... #-o

ra4ence
01-01-2008, 15:17
Нормално е след година и нещо да търсиш малко разнообразие и флирт. Не се заблуждавай и недей да късаш с някой човек заради друг,когото дори не познаваш на живо. /нали не се познавате лично..??/
Това ми е мнението

SwEeT_PriNceSsS
01-01-2008, 19:03
Нормално е след година и нещо да търсиш малко разнообразие и флирт. Не се заблуждавай и недей да късаш с някой човек заради друг,когото дори не познаваш на живо. /нали не се познавате лично..??/
Това ми е мнението

познаваме се на живо.. живеем в един и същ град.. на 10 мин път от в къщи живее... и на всичкото отгоре пътуваме за даскало с един и същи автобус и сме в едно и също даскало.. и се засичаме всяко междучасие.. искаме или не искаме.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

SwEeT_PriNceSsS
01-01-2008, 19:06
Нормално е след година и нещо да търсиш малко разнообразие и флирт. Не се заблуждавай и недей да късаш с някой човек заради друг,когото дори не познаваш на живо. /нали не се познавате лично..??/
Това ми е мнението

познаваме се на живо.. живеем в един и същ град.. на 10 мин път от в къщи живее... и на всичкото отгоре пътуваме за даскало с един и същи автобус и сме в едно и също даскало.. и се засичаме всяко междучасие.. искаме или не искаме....

`Death`Whore``
01-01-2008, 19:08
Малката, спри да се гавриш с приятеля си! Или го зарязваш, или спираш да общуваш с другия.

CfEtii
01-01-2008, 19:28
Не зарязвай познатото,за да се отправиш към неизвестното :)

Sevt
01-01-2008, 19:36
Да, зле си. Но не, ти не обичаш приятеля си, просто те е страх да не би да изгубиш сигурността, която имаш с него.

Като цяло съм съгласен.
Влече те новото, интересното, влече те да откриваш нови и нови неща за този човек, абе с една дума те влече. А сегашния ти приятел колкото и безкрайно много да те обича и да прави всичко за теб, макар да ти дава сигурност и спокойствие...вече ти е до болка познат. Съвета ми е един - не те знам на колко си, но порастни. Дори и да зарежеш сегашния ти приятел, и новия ще ти писне след някво време и ще се повтори историята. Недей да припкаш като пеперудка, а цени това, което имаш и се замисли как ще се чувстваш без него.

Lashes
01-01-2008, 19:54
от много чудене..ще зарежиш приятеля ти..ще тръгнеш с ония и накрая той ще те зареже след 1-2 месеца...по-добре стой с сегашното си гадже...

MoHuTo
01-02-2008, 14:38
Да, зле си. Но не, ти не обичаш приятеля си, просто те е страх да не би да изгубиш сигурността, която имаш с него.

Кратко, точно и ясно... направо се чудя на гаджето ти... колкото и да те обича незнам как търпи такова нещо.... #-o
И аз на това се чудя. На негово място едва ли бих търпяла... [-(

Harum_Scarum
01-02-2008, 14:58
Стига бе оставете я на мира!От каде зн че е на 10 години ъе?!?!?!
А по въпросат в темата мога да ти кажа,че няма нищо лошо да си пишеш с тва момче(поне за мен де)А пъз за тоя дет те обича мога да ти кажа КАСАИ ГО кат нямаш чуства кам него тва аз сам го преживяла нооо е гадно зн го и не си заслужава да си тровиш живота така !Касаи го и си живеи живота!!!!!!!!!!Аи успех.

MartyParty
01-02-2008, 18:34
Както беше написал един юнак на една подобна тема "От двата стола накрая ще тупнеш на земята!"

MartyParty
01-02-2008, 18:41
Гаджето ти явно много те обича и има невероятно търпение за да те понася :x Така че или го зарежи и го остави да е щастлив с някоя друга,или му тегли майната на втория.Лично аз щях да направя второто,защото попринцип държа на приятея ми и не бих се занасяла с друго момче,ама като те гледам ти твоя едвали го обичаш толкова!

01-03-2008, 00:09
Абе шматка голУема... тегли си коршума... _)_

krisscho
01-03-2008, 00:27
накрая ще останеш сама с пръст в уста

PoisoNGirL
01-03-2008, 00:35
Ot dvata stola mai shte ostanesh na zemqta!Nali obichash priqtelq si,a si chatish s drug...Aide tova kakto i da e..ama chak da se zamislqsh da go izostavish zaradi drug pri polojenie,che ti dava vsichko,ot koeto imash nujda?!Trqbva ti avantiura ili prosto si tursish izvinenie da skusash s nego?!Na tozi vupros si otgovori.I da priqtelqt ti e napulno prav da iska da se razprava s nego,no samo za edno...zashtoto onova momche znae i pak produljava da nastoqva!Preceni sama kakvo iskash.Ako ne obichash veche priqtelq si ostavi go...no ako ne e taka.. ostavi drugoto momche na mira...pomisli malko i za chuvstvata na drugite ](*,) 8)

Invisible'Paladin
01-03-2008, 05:57
Мамка муууууу кфо ми става бее.... :shock: :shock: Имам си приятел вече година и 2-3 месеца... Той е просто върха много ме обича и прави всичко за мен от абсолютно нищо не мога да се оплача ... И аз наистина го обичам, но просто не мога да разбера защо го правя това.. почти всяка вечер си чатя с едно момче и той ме сваля много яко сигурно от 2-3 месеца.. и аз му се връзяам.. оффф.. Като си пиша с него направо забравям за приятеля ми .. и просто не знам какво да кажа..... Въпросното момче.. много иска да ходим защото ме харесвало и аз не един път съм опитвала да скасъм със сегашния си приятел заради него.. но още на следващия ден му се извинявам и пак сме заедно..... Не мога да го одрежа, защото знам какво е .. и аз съм хлътвала по обвързано момче.. и е наистина супер гадно.. Пък наистина ми е много приятно това момче, само че аз искам да сме си просто приятели а той иска нещо повече ...... Приятеля ми знае за него и се дразни супер много и на няколко пъти се опита да го набие... и аз не го опреквам знам че е прав... нооо офффффф не знам просто какво да кажа толкова съм объркана, че даже не знам защо написах тази тема, може би, защото няма на кого да споделя или не знам.... но както и да е :-k :-k Ако някой може да ми даде някакъв съвет за цялата тази бъркотия.. ОК.. но ако някой смята да ме опреква за нещо да си спести мнението, защото знам че не съм права ама... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) .... Мерси все пак :roll:

Глупаво от твоя страна...но т'фа дет обмисляш..е жестоко...
1- ако тръгнеш с нейната приятелка те ще се скарат заради теб
2 - приятелката ти ще страда много.....
прай си сметка...и действай..и престани да си я лъгал!!! :o