PDA

View Full Version : По време на цикъл



stefity
12-30-2007, 16:39
хах абе въпросчето май е тъпичко ама искам да питам :D момичета когато сте в месечен цикъл масторбирате ли? :smt001 щото на мене един път ми се случи докато бях неразположена да се самозадоволя,ама имам в предвид само клитора,хах без пръсти във вагината щото става гадно :? та ши чакам и дано някой да пише че ми стана интересно :D :-)

Insatiable
12-30-2007, 17:32
Не съм го правила до сега, гадно ми се струва. То като ми дойде ... за всичко друго мисля, но не и за секс, мастурбиране и т.н. :D Ад, просто ад... :cry:

KimBerLy1912
12-30-2007, 17:37
... за всичко друго мисля, но не и за секс..
Как бе... :shock: Аз пък баш тогава яко се разгонвам :twisted:
А иначе по темата-не маструбирам никога-нито като съм в цикъл,нито като не съм :)

stefity
12-30-2007, 17:39
... за всичко друго мисля, но не и за секс..
Как бе... :shock: Аз пък баш тогава яко се разгонвам :twisted:
А иначе по темата-не маструбирам никога-нито като съм в цикъл,нито като не съм :)

Ха верно ли не мастурбираш :shock: то няя лошо ама ддз,аз няя да мога 8-) :D

ResidentEvil
12-30-2007, 17:40
... за всичко друго мисля, но не и за секс..
Как бе... :shock: Аз пък баш тогава яко се разгонвам :twisted:
А иначе по темата - не маструбирам никога, нито като съм в цикъл,нито като не съм :)

Ха-ха намери кого да лъжеш. :D

stefity
12-30-2007, 17:44
... за всичко друго мисля, но не и за секс..
Как бе... :shock: Аз пък баш тогава яко се разгонвам :twisted:
А иначе по темата - не маструбирам никога, нито като съм в цикъл,нито като не съм :)

Ха-ха намери кого да лъжеш. :D

хехе що бе,може да не лъже момичето :wink: ако има някой който редовно да я задоволява няя да е нужно да мастурбира :D ама аз пак няя да мога да издържа щтото ддз,иам нужда понякога просто да разпусна :grin: :D :twisted: :oops:

CfEtii
12-30-2007, 18:10
Хах...на мен доста често ми се случва :D без пръстчета обаче.Иии...тва е разгонителния ми период 8-) и ми се случва бая на често ама...човещинка си е :D

stefity
12-30-2007, 18:26
Хах...на мен доста често ми се случва :D без пръстчета обаче.Иии...тва е разгонителния ми период 8-) и ми се случва бая на често ама...човещинка си е :D

Ха и ти си като мене хахахах :D :D :-P :oops:

Friend_witH_Benefit
12-30-2007, 18:42
Потвърждавам едно от горните мнения ( мързеше ме да цитирам), че по принцип и на мен ми е най-разгонено като ми идва, но не бих мастурбирала нито бих правила секс ... наистина адски много ми бушуват хормоните по това време но смятам че може да се издържи 5 или 7 дни ... там на кой по колкото време му трае цикъла ... някак нито ми се струва хигиенично, нито приятно :) Но всеки с вкуса си и нагона си :)

MiLiChKo
12-30-2007, 18:44
Mi ne mi se e slu4valo da go pravq dokato sum v cikal a i nqmam namerenie da go pravq

CfEtii
12-30-2007, 18:45
А пък аз като се възбудя имам чувството,че няма да издържа и с риск да се изцапам,си свършвам работата...каквод а се прай :oops:

SilverAngel
12-30-2007, 19:25
КОлкото и да съм разгонена, в тоя период пропускам :D

sexy_amotions
01-01-2008, 16:52
ne sam masturbirala po vreme na cikal,i nesmqtam!Togava mi e dosta kofti,boli me korema i ne se 4uvstvam v nastroenie za podobni deistviq :D ... ta ponqkoga mi staava malko gadni4ko,shtoto imam nujda da razpusna malko :oops:

Buhtaaa
01-01-2008, 17:08
маструбация по време на мензис не мерси ... и на мене ми с е е случвало да се възбудя и ... да искам само и само " да разспуна" както казвате ама просто ... не мога ... некво шит ми е ...

KimBerLy1912
01-01-2008, 18:03
... за всичко друго мисля, но не и за секс..
Как бе... :shock: Аз пък баш тогава яко се разгонвам :twisted:
А иначе по темата - не маструбирам никога, нито като съм в цикъл,нито като не съм :)

Ха-ха намери кого да лъжеш. :D

хехе що бе,може да не лъже момичето :wink: ако има някой който редовно да я задоволява няя да е нужно да мастурбира :D ама аз пак няя да мога да издържа щтото ддз,иам нужда понякога просто да разпусна :grin: :D :twisted: :oops:
Намери на кого да кажеш че лъже 8) Не лъжа..просто такива са ми възприятията...ако искаш го отдай на възпитание...просто не маструбирам...
За секс почти няма я време,я място....как разпускам ли...ми с шоколад 8)

ghostwisper
01-01-2008, 18:45
хмм на мен ми се е случвало,но рядко да се разгонвам в цикъл...по отношение на това дали мастурбирам в този период-НЕ! Не съм го правила и не смятам..някак гадно ми е..при всичката болка в корема,общото неразположение и ужасното настроение,което ме обвзема...не мерси..ще пропусна :wink: :oops:

ani4ka_bani4ka
01-09-2008, 06:23
хах :)
еми на мен не ми се налага, щото ми идва цикъла веднъж на 2-3 месеца за по 5 дена, та успявам да издържа някак 8)

Atula
01-09-2008, 06:39
Че защо не? Каква е разликата дали си или не си, ако е само клитора?
Маструбирането отдавна не се води за срамно- по-добре това, отколкото всяка вечер с различен. 8)

zabludenata
01-09-2008, 06:40
Че защо не? Каква е разликата дали си или не си, ако е само клитора?
Маструбирането отдавна не се води за срамно- по-добре това, отколкото всяка вечер с различен. 8)