PDA

View Full Version : Напълняване ....



Audi_A6
12-30-2007, 17:11
Здравейте на всички ,нов съм в форума и незнам дали този раздел е най подходящият за темата но тук ми се стори най удачно да я пустна :?
Сега по същество :

На 19 Год съм 185 см и тежа 60 кг , много съм злее :cry:
От една година и нещо се занимавам с фитнес и в залата и в нас принудих се да си купя лежанка ,за да тренирам повече и в домашни условия -> резултата е никакъв пак съм си 60 кг само ,че така де се каже изглеждам по "атлетично" надал съм 5 см в обиколка на ръката но нито нито грам в килограмите :?

Разчитам на вас да ми помогнеге .
Има ли някви диети за напълняване ,преди време бях чувал от един познат за някви инжекции дето се биели у "задника " и от тях казваш маса .....
Мерси предварително за отговорите
Моля без коментари от сорта Яж пове ,ям като за трима по 5 -6 пъти на ден .

Stoian
12-30-2007, 17:49
ми пич пробваи да съвместяваш със фитнеса и хранителни добажки амино киселини суроватъчен протеин и щом ядеш по много друго незнам какво да ти помогна успеь ;-)

maroon
12-30-2007, 18:20
http://www.bb-team.org/workout/1358

nicolepcd
12-30-2007, 18:38
Майкооо... на такава височина, такива килограми :shock: Направо нечувано :? В интерес на истината и аз бях подобно на теб, ноооо с къде-къде по-различни цифри... Ами ето, оправих се... Може би си стоиш на едни и същи килограми от това, че си заобиколен с неприятности, грижи, притеснения... и по този начин се затваряш в себе си, или пък от това, че си много злобен (това ми го казваха на мене :D ) Ако си отворен човек, и ако наистина се храниш нормално... Може би ще да е нещо като болест, защото съм чувала и чела за много такива случаи - голЕмо ядене - едни и същи килограми. И проблемът - някоя болест :( Ми това е от мен... айде успех :wink:

Master_88
12-30-2007, 22:24
Не може да ядеш яко по 7-8 пъти на ден и да не качиш нито 1 килограм

Audi_A6
12-31-2007, 07:53
Не може да ядеш яко по 7-8 пъти на ден и да не качиш нито 1 килограм

Може ,може :shock: Хапвам сутрин към 7 преди работа на обяд, после слетобедна , вечеря и към 10 -11 вечерта пак ям ,че огладнявам

maroon Това ще взема да го пробвам догодина :smt001

Canis_Dirus
12-31-2007, 08:28
Айде поредния hardgainer.
Мисли си, че яде много, а сигурно едва ли прави 3500 калории, не прави тежки тяга и клекове и се чуди що не качва, като програмата му е изградена около предимно изолиращи движения...

Master_88
12-31-2007, 10:27
Айде поредния hardgainer.
Мисли си, че яде много, а сигурно едва ли прави 3500 калории, не прави тежки тяга и клекове и се чуди що не качва, като програмата му е изградена около предимно изолиращи движения...

Най-вероятно е така. Към автора: кажи поне какво ядеш,щото имам едни неприятни предположения че храненето ти е съставено от банички с боза,вафли,кроасани,пици.....

Audi_A6
12-31-2007, 13:59
Айде поредния hardgainer.
Мисли си, че яде много, а сигурно едва ли прави 3500 калории, не прави тежки тяга и клекове и се чуди що не качва, като програмата му е изградена около предимно изолиращи движения...

Най-вероятно е така. Към автора: кажи поне какво ядеш,щото имам едни неприятни предположения че храненето ти е съставено от банички с боза,вафли,кроасани,пици.....

Какво ще рече hardgainer !?


По отношение на яденето :
Сутрин - обезателно ям 4,5 филии (със салам , масло , кашкавал .... различни млечни продукти )
Обяд - ако съм си в нас според зависи какво е готвено примерно 2-3 пълнени чушки , мусака или квото има
Слетобяд- същото като сутринта
Вечерта хапвам и супи ,че само цял ден със суха храна неможе :D
вечерта късно хяпвам кроасани вафли иим там квото ми се яде
Това което пиша е много относително всеки ден е различно .....
Също така обичам да похапвам много често и тежки мезета свинско , тележко и т.н ,бургерите също са от любимите ми храни .... :smt001

Canis_Dirus
01-01-2008, 13:06
и после що не качвал :D :D :D

Audi_A6
01-01-2008, 14:56
и после що не качвал :D :D :D

Четох темата по горе за калориите и си направих сметка според грамажа и т.н събират ми се по над 4000 калории на ден

Ти всеки ден пържоил ли ядеш ?!?

Canis_Dirus
01-01-2008, 15:14
Четох темата по горе за калориите и си направих сметка според грамажа и т.н събират ми се по над 4000 калории на ден

Ти всеки ден пържоил ли ядеш ?!?
ммм доста далеч си от 4000 калории.
4000 калории са:
килограм месо
5 цели яйца
400 грама ориз
250 грама извара
200 грама овесени ядки

Това са 4000 качествени калории (даже май са по-малко). Само дето на теб не ти трябват 400, ами и 3300 - 3500 ще ти стигнат.

И да всеки ден ям месо. Поне половин килограм. Към това и яйца, млечни.
Така де - вместо кроасани, вафли и други подобни.

Два кроасана = 1 лев. За тез пари можеш да си купиш четвър кило извара и бурканче глюкоза. Гейнър в домашни условия.

АКо си мислиш, че от хляб, кроасани, вафли и тн ще качиш - НЯМА! Много разпространена заблуда е, че от вафли и кроасани се става як.

Яж качествено и ще качиш.

zoben_pitbul
01-01-2008, 18:59
канис_дирус ти каза горе-долу какво бъркаш,аз бих добавил,че е достатъчно като за начало да си направиш диетата така,че дневно да изяждаш по 300-500гр. месо,5 белтъка с 1-2 желтъка и яко мляко,сирене и кашкавал.Махни боклуците(салами,банички,к оасани,т.н....),яж много пълнозърнести продукти,ядки и също така бих ти препоръчал да ядеш жито-много помага като трудно покачваш маса.Тренирай 3 пъти седмично,3-5 упражнения в тренировка,2-3 тежки серии от всяко упр.,5-10 повторения/изключение са прасцитге и предмишниците,за тях може и повече,аз примерно за предмишница правя по 30 повторения в серия и после 15 минути имам чувството,че ще ми гръмнат ръцете,напомпват се адски много.И махни женските упражнения,давай го базово,мъртва тяга,клек,лег,гребане с щанга,раменни преси.Може да включваш по 1-2макс. изолиращи упражнения и то по-скоро за малките мускулни групи като ръцете.За да направиш добро тяло,особено при гърба и краката,най-добри са упражненията където работят всички мускули от тренираната област.Ако имаш кинти си вземи гейнър,ама да не е български(ако нямаш пари за свестен,а под свестен имам предвид най-малко на Юнивърсъл 3100 май се казваше,дето е 30лв. за 1.5кг.).Най-добри са тея на оптимум и аbb,само дето са мн скъпи...И все пак храната е най-важна,ако спазваш това,което ти казах просто е НЕВЪЗМОЖНО да не качиш :wink:

Audi_A6
01-02-2008, 13:50
Добрем ще пробвам...... Пък след месец пак ще пиша в темата :smt006