PDA

View Full Version : Объркан съм



koman
12-30-2007, 17:58
объркан съм :( Незнам какво ми е ревност или просто тъпота от факта, че човека който толкова много обичам няма да е с мен, а в компанията на други хора :( Целият свят ми се вижда сив.защо ли ? Ами ето какво ме съдира отвътре... Уговорих се с "приятели" да празнувам новагодина с тях мда "приятели" щото се запознах с 2 от 3те момчеда днеска /да 4ма ще бъдем на нг ;/ /
Що ли ? щото тва е друга история... Както и да е приятелката ми ми каза че отива заради нейната приятелка която им била обещала.А аз толкова много исках да съм с нея
Незнам вече какво да си мисля :( Не искам да и казвам ела с мен или недей отива там , просто не искам да я ограничавам понеже ме е страх да не я загубя :( Друг е въпроса че няма каде да отидем за да празнуваме весело нова година поне ако тя дойде с мен / аз вече съм разбрал че тва ще е една от 16те ми нови години които прекарвам вкъщи или в компанията на хора които непознавам/.ОК нека си прекара поне тя весело , но тук идва момента на ревност КОЙТО сякаш разрязва сърцето ми... дръугото което ме кара да се чувствам като бомба е факта че ще е пълно с пияни пубери и някой може да и направи нещо
оффффффф на никой не пожелавам тва което изпитвам сега :( Дайте съвет какво да правя че
вече ми идва да ... моля ви :(

slun4evo
12-30-2007, 18:07
Напълно прав си да се тревожиш за нея.Обичаш я а тя няма да е с теб.Но трябва да проявиш търпение и да я уважиш.Знам че ще ти е трудно да не со с нея, но и отдай цялото си доверие.Тя също те обича предполагам така, че няма страшно, просто ще се забавлява.Нека бъде с другите, а просто бъди търпелив.Приятно искарване на Нова Година от мен и горе главата нищо няма да и се случи. :-)

Sweet__Dream
12-30-2007, 18:08
Uspokoi se.Spodeli s neq kakvo te pritesnqva i 4e iska6 da prekara6 tozi den samo s neq.Sigurna sum,4e 6te polu4i6 polojitelen otgovor..Jelaq ti veselo izkarvane na praznika(zaedno s tvoeto momi4e)..Uspeh.. :) \:D/

MiMcHeToOo
12-30-2007, 18:14
Поговори си с нея..

ZaI4I
12-30-2007, 18:18
Кофти ситуация...ама ко да се прай...а къде отиде доверието...ти и имаш доверие,нали? еми тогава какъв е проблема..спокойно нищо няма да и се случи а после ще се реванширатече не сте били заедно на Нова год :D :D :smt001

koman
12-30-2007, 18:19
ще излезе че я карам да е с мен ... а тя явно не иска :( + това и да е с мен ще си искара тъпо ... описах по горе ситуацията.Толкова съм объркан вече :-k

ivelin9021
12-30-2007, 18:48
bate ... az sam v po tejko polojenie ot tfoito mn po tejko....maa revnosta e velika sila... i az sam revniv i si eba maikat.a.... a za ng napulno normalno e da se ptiresnqvash daeba piqnite puberi kfo li ne pravqt i osobeno ako tfoita macka piine... prosto i kaji 4e iskash da si s neq a ti zashto ne otidesh s neq?! az tfane razbrah?

danny_f4e
12-30-2007, 18:57
Кофти ситуация...ама ко да се прай...а къде отиде доверието...ти и имаш доверие,нали? еми тогава какъв е проблема..спокойно нищо няма да и се случи а после ще се реванширатече не сте били заедно на Нова год :D :D :smt001 \:D/

polito
12-30-2007, 19:00
a zashto tq ne te vzemi sas sebe si .. spored men tq trqbva da se chuvstva tapo zaradi tova che te e ostavila ili pak vaobshte che ne te e vzela ne vqrvam che tam kadeto otiva da praznuva shte imat neshto protiv oshte edin chovek

koman
12-30-2007, 19:09
никой не познавам от компанията на тея мишоци немога да се изтърся просто ей така без да ги познавам , какво ще седя и ще гледам през цялото време като бито коте? Явно не се чувства тъпо :-k ...

p.s като се сетя едно време ЗАЩО и мойте компании сме канели момичета по купони и ... просто ми трябва съвсем малка изкра да отида и да направя някоя простотия за която ще съжалявам после :booooomb: :booooomb: :booooomb: :x

P.S утре ще се напия както никога е*ало си и празници и прстотии...

Glorious
12-30-2007, 19:42
никой не познавам от компанията на тея мишоци немога да се изтърся просто ей така без да ги познавам , какво ще седя и ще гледам през цялото време като бито коте? Явно не се чувства тъпо :-k ...

p.s като се сетя едно време ЗАЩО и мойте компании сме канели момичета по купони и ... просто ми трябва съвсем малка изкра да отида и да направя някоя простотия за която ще съжалявам после :booooomb: :booooomb: :booooomb: :x

P.S утре ще се напия както никога е*ало си и празници и прстотии...

И аз като теб, като кирка! :?

sweet_lady:]
12-30-2007, 21:20
mno kofti situaciq-nito da otide6 nito da ne otide6! :( az bix te posavetvala da i kazie6 kak se 4uvstva6 i kvo misli6!i ottam na tatak 6te se razberete po mejdusi!6toto v edna vrazka trq da ima rzbiratelstvo vqra i da se pravqt kompromisi!
PS:dano da sam pomognala i veselo izkarvane utre[dano da si s momi4eto si :wink: ]

babity
12-30-2007, 22:19
и аз няма да съм с моя... ама кво да направя... не съм сигурна дори къде ще празнува с кой или кво ще прави... ама аз му имам пълно доверие...да прави каквото сметне за добре. знам само, че аз ще съм си в нас и ще ми е МНОГО весело! 8)

Alabalaportokala
12-30-2007, 23:22
Брат ква е тази приятелка ? Тя ще си прави кефа и на нея няма да и пука а ти тука ще се измъчваш. Я се стегни и не позволявай заради някакво момиче което те зарязва да ти провали новата година. А и имаш вариант да се напоркаш и да отидеш там. Поне докато си пиян няма да ти пука мн мн че не познаваш никого. Айде успех и не тъжи всичко ще мине по мед и масло...

BaByCaT
12-30-2007, 23:40
Pogovori s neq.Obqsni i 4e ne iska6 ni6to lo6o da i se slu4i, 4e te e strah da q ostavi6 sred piqndurnici...I kakvo kato nepoznava6 nikogo ot neinata kompaniq nali vse pak si s neq :smt008 I veselo izkarvane na NG :smt001

koman
01-01-2008, 10:24
Ето какво стана вчера :) знчи отидох при мойте хора да празнуваме към 12 без 20 тръгнах с такси зада мога да отида при приятелката ми на нова година точно обаче тъпото е че таксито незнаеше блока и посрешнах нова година в таксито :( в 12:07 вече толкова ядосан казах му да спре и влязах в първия вход който видях и изведнъж и чувам гласа ... нататак си е моя работа [-(

Krem4eto
01-01-2008, 11:09
Много гадно е постъпила с теб,ти си толкова добър точно пред нова година да тръгваш с такси заради нея...Евала!
Обаче тя като гледам хич не те оценява..
Жалко,явно хубавите момчета отиват при момичета,които незнаят какво искат...Без коментар...

bebe_s_bazuka
01-01-2008, 11:44
Това,което си направил за приятилката ти е било много мил жест от твоя страна.Личи си,че държиш на нея.Надявам се да е оценила подобаващо това,което си направил за нея