PDA

View Full Version : Tolkova go obicham a toi ne e pri men...



polito
12-30-2007, 18:39
vsicho zapochna minaloto lqto kogato bqh otishla pri moq priqtelka na moreto ... tam se zapoznah s dr momicheta i vaobshte s cqlata i kompaniq i izlizahme i vsichko beshe mn hubavo ... sutrin kakto se doseshtate hodihme na plaj , no posledniq den koito bqh tam i vaobshte posledniq mi plaj se sluchi neshto ... zapoznah se na plaja s edno momche s koeto tolkova mn si dopadnahme che dori sega vapreki che sam go vijdala samo vednaj prez jivota si mislq che daje go obicham ... mislq si che e liubov ot prav pogled, no dori i toi da me obicha vraskata ni e prosto nevazmojna... kogato se varnah ot moreto sled vreme si hvanah priqtel kato si mislih che taka shte go zabravq no ne stana taka ... stavashe mi vse po tejko i vse po tejko che toi ne e pri men ... i zarqzah priqtelq si .. sled vreme i toi si hvana i dori oshte e s neq ... postoqnno si mislq i nemoga veche ne izdarjam kajete mi kakvo da pravq ... strah me e che kato otida pak i go vidq vsichko shte stani oshte po bolezneno i neznam kakvo da pravq .. daite mi nqkakav savet molq vi ... :cry:

MiMcHeToOo
12-30-2007, 18:53
Ем.. време си трябва..

ani4ika
12-30-2007, 19:20
a..taq tema dvapati li si q pusnala