PDA

View Full Version : Nai Veche jensko da mi otgovori PLS!



polito
12-30-2007, 18:52
vsicho zapochna minaloto lqto kogato bqh otishla pri moq priqtelka na moreto ... tam se zapoznah s dr momicheta i vaobshte s cqlata i kompaniq i izlizahme i vsichko beshe mn hubavo ... sutrin kakto se doseshtate hodihme na plaj , no posledniq den koito bqh tam i vaobshte posledniq mi plaj se sluchi neshto ... zapoznah se na plaja s edno momche s koeto tolkova mn si dopadnahme che dori sega vapreki che sam go vijdala samo vednaj prez jivota si mislq che daje go obicham ... mislq si che e liubov ot prav pogled, no dori i toi da me obicha vraskata ni e prosto nevazmojna... kogato se varnah ot moreto sled vreme si hvanah priqtel kato si mislih che taka shte go zabravq no ne stana taka ... stavashe mi vse po tejko i vse po tejko che toi ne e pri men ... i zarqzah priqtelq si .. sled vreme i toi si hvana i dori oshte e s neq ... postoqnno si mislq i nemoga veche ne izdarjam kajete mi kakvo da pravq ... strah me e che kato otida pak i go vidq vsichko shte stani oshte po bolezneno i neznam kakvo da pravq .. daite mi nqkakav savet molq vi ...

menta_loverka
12-30-2007, 18:57
Ми аз предлагам да му излееш душата си, но избери подходящият момент, когато той и неговото гадже имат проблемче и чакай резултата ако те отреже поне ще знаеш, че си опитала

ani4ika
12-30-2007, 19:05
taka..vrazka ot rastoqnie e mnogo otnositelno ne6to,nqkoi uspqvat da q zadarjat,kato taka vrazkata im se zadulbochava vse pove4e i pove4e ,a drugi se otdale4avat edin ot drug.zavisi tova si e do 4ovek..s tova iskah da ti kaja dr pat kato otide6 tam i ako tova mom4e proqvi interes kam teb da se zamislish dobre imate li nqkakva perspektiva,za da ne stane taka posle da stradash ti.A kolkoto do momenta spored men samo mojesh da chakash i da si mislish za nego :-# Uspeh!!!

sLaDkA_GrEsHkA
12-30-2007, 19:54
ne mojesh da go imash i za tova go iskash tolkova silno,... moje bi ima mn 4arovna usmivka ili plenqvasht pogled, neveroqtno tqlo ili neshto ot roda s koeto te e vpe4atlil mnogo no edva li gi obi4a6 ;] tova e moito obqsnenie

Banko
12-30-2007, 20:07
Няма какво да го мислиш толкова срешнала си твоята половинка момче като тебе преличате си допадате си по много отношения разбирате се добре и ви е забавно заедно просто допосни и друг до себе си но според мене си готова за истинската любов вече искаш да срещнеш момчето което ще те обича много това а той е бил момчето с което не си можела да бъдеш и сега си мислиш че той е перфектният за тебе едва ли е така просто не си имала време да го опознаеш не се тревожи живей си живота и по някое време ще се появи момчето което ще ти подкоси краката и ще те накара да разбереш че без него сякаш сърцето ти ще спре тогава чувството ще е по силно от това което чувстваш сега :) ( priqtno pluvane v bezkrainoto more na lubovta :) :smt007

prettyIdeath
12-31-2007, 05:12
Оф.. Горката..Знам кво е.. Но се успокой.. Сичко минава.. ;-)