PDA

View Full Version : Останах без приятели;(....помогнете ми



Love_me_
12-30-2007, 20:44
Здравейте
Ето я и моята история...на 14 съм и не съм девствена,приятялките ми обаче са.Сега се скарах с една то тях и тя настрои всички останали с/у мен,нз как успя,ругаят ме на всички възможни места...и ми се подиграват(базикат) с разни случки,които сам им разказвала свързани със секса. Никога не съм го очаквала от тях, те са 4,а аз 1..нз какво да правя и какво да им кажа,за да спрът да ме базикат..много ми става гадно... :cry: искам да се самоубия......оф помогнете ми моля ви... :cry: :cry: :cry:

Freeminded
12-30-2007, 20:52
Ебавките ще продължат до момента, в който някоя от "приятелките" ти не направи сефетето. Няма от какво да се тревожиш. Ако пък ще се самоубиваш заради някакви си 4 пикли... :?

Love_me_
12-30-2007, 20:54
оф..гадно е хора които си ги смятал за наи-добри приятели и си им разказвал толкова лични неща да тръгнат да разказват на целия квартал....

Freeminded
12-30-2007, 21:01
оф..гадно е хора които си ги смятал за наи-добри приятели и си им разказвал толкова лични неща да тръгнат да разказват на целия квартал....
Ами мисли с тая глава, тя не е само за орална любов. Все пак ако си им споделяла толкова лични неща вече си е твой проблем. И е много важен начина, по който си го казала. Не може да тръгнеш да се хвалиш с това пред хора, които са с детски акъл. Говори зле за тебе, че не умееш да пофдбираш хората, с които да споделяш. Или може би не умееш да споделяш ами се хвалиш, което може би дразни хората окло теб. Ако си ги подразнила с това няма как. Просто за такива неща човек трябва да е дискретен. Не е необходимо да се изтъква. Приятелките ти всъщност предполагам, че до една са тъпи комплексраки, за каквито впрочем вече предполагам, че ги смяташ. Но не са толкова виновни, колкото сама та ти, която доверява толкова интимни тайни на останалите.

Love_me_
12-30-2007, 21:08
Знам,че сте прави,но целия квартал разбра вече..какво ще си помислят другите за мен...как ще изляза..... Те го пишат това по ирс каналите...оффффффффф ;(((((((((((((((((((((( к0гаа ще престанаат.... ;(((

Freeminded
12-30-2007, 21:13
Знам,че сте прави,но целия квартал разбра вече..какво ще си помислят другите за мен...как ще изляза..... Те го пишат това по ирс каналите...оффффффффф ;(((((((((((((((((((((( к0гаа ще престанаат.... ;(((

Както ти каза whisskas, вкарала си се в някакъв детски филм. И какво ти пука, че ще си "звездата" на квартала? С добро или лошо, винаги те обсъждат зад гърба ти. Важното е да млъкват, когато се обърнеш. Колкото и клиширано да е, точно това е самата истина. И обърни внимание на себе си, не на другите, какво си мислят не е важно. Нали ти казах, само чакай някоя овца от групичката на "приятелките" ти да направи севтето и тогава ще видим какво ще приказва.

sweet_lady:]
12-30-2007, 21:34
qvno si mn naivna da misli6 4e xorata sa tva za koeto se predstavqt!da ama ne i kolkoto po barzo go osaznae6 tolkova po-dobre za teb!vinagi imai edno na um za vseki dori ako ti se vodi nai-dobar priqtel i dori brat/sestra!sajalqvam 4e go kazvam ama e taka i na men mi se e slu4vlo podobno ne6to!i kato gi nari4ai priqteli parvo se zamisli kakvo to4no zna4i tazi duma i kakav smisal ti vlaga6 v neq!ima priqteli ima i poznati!i za tva ako iska6 da spodelq6 trqbva da znae6 s koi na kakva tema moje6 da govori6 i koj kak 6te reagira!nau4i se pred vseki svoi "priqtel"da znae6 kak da govori6 i kakvi dumi 6te izpolzva6 za6toto ti moje da si vlojila edin smisal no toi da go razbere po drug!za tva kakto vijada6 te ne sa ti bili priqtelki! :( ne im obra6tai vnimanie vsqko 4udo za 3 dni sa kazali xorata!ti nqma da vekuva6 v toq kvartal 4e xorata da si mislqt cql jivot edno i sa6to za teb!ti 6te se razviva6 teparva 6te porastva6 edva na 14 si-taka 4e ne se vprqgai tolkova ne e nujno da si kasa6 nervite zaradi nekvi pikli!q se stegni ti momi4e li si ili mekotelo? :) trqbva da ima6 stimul za jivot! :smt001

ThunderGoddess
12-31-2007, 09:55
ХАхаХхахахха! Искам да се самоубия! ХАхаххаХахХхаХах. Отговора на въпроса ти се съдържа в самия него. Намери си нови. Такива, дето вече са си направили сефтето и няма да те бъзикат. Суий лейди е права - хората не се представят за това, което са. Отворила си си глямата уста, казала си каквото не трябва, също - правила си каквото не трябва - бери си плодовете от действията. Някога ще мине, ще има нова по-интересна клюка и всички ще те забравят ;)

Loshotia
12-31-2007, 13:18
По- добре на хората в устата, отколкото в краката. Нека говорят- значи завиждат. Като направи някоя сефтето ще млъкне. Намери си друга среда най- добре.

Rush_girl
12-31-2007, 13:33
Сантра е права-нека говорят значи завиждат.А кога ще спрат да говорят?КОгато спреш да им обръщаш внимание и да се дразниш.Бас хващам че ако спреш да се затваряш във вас и излезеш на белия свят ще си намериш нови,много по-добри приятелки.Айде късмет \:D/

EmO_KiD_;(
12-31-2007, 13:56
Твоето име не може вече да "избелиш",може само да очерниш името на някоя от твоите"приятелки" или сък на всички 8-) Успех!

adizitk1
12-31-2007, 15:03
Аз съм била мн базикана,за какво ли не:външния ми вид,начина ми на държание...Това няма значение,но тези съвети ще ти помогнат мн:
1.Прави се,че не ти пука-те си говорят,на кой ли?
2.Научи се да ги затапваш-като ти се подиграят,ти има кажи ''ами да,поне съм опитала от това,а вие-не'';''ти да не завиждаш'';''проблем да имаш'',или нещо от сорта,в зависимост от случая.
3.Дружи само с базикани,или не девствени,като теб,така ще сте по-силни.
4.Никога не допускай да си губещата-на края винаги се смей и показвай,че обичаш живота,последната дума трябва да е твоята.
5.Каквото те ти правят,това им прави и ти-шушни на другите за тях,изтъквай косурите им,все нещо им има,не са перфектни,нали?
6.Гледай ти да си перфектна,може да не си най-непорочната,но трябва да си пример за мн други неща-да си отличничка,отговорна,винаг и добре облечена,спретната и т.н.
7.Запомни,ти никога не си виновна-трябва винаги да излизаш чиста пред другите хората,които имат значение-учители,директор,родители и т.н.
8.Никога не ги предизвинвай,иначе каквото и да са правили те,ти ще си виновна този път,и така няма да излезнеш чиста.
9.Шушненето няма да е предизвикване,ако имаш резервна история,която да разкажеш,ако стане скандал.
Това са златни правила,които наистина действат.Мене мн са ме базикали,но вече ме базикат мн по-малко и все пак имай и чувство за хумор и се смей на всичко,което може да се изкара на шега,така няма да имаш шанс да те помислят за прекалено докачлива.Успех \:D/

Sunrisee
12-31-2007, 15:09
DA NE TI PUKA!Imah podoben sluchai naskoro,no ne mi pukashe,opravih se sama i zabravih vsichko.Ako im obryshtash vnimanie shte prodyljavat da te rugaqt,nqma kak!Pravi se che ne gi zabelqzvash!Pokazvai im,che ti si po-gore ot tqh(taka e,nali?)Spokoino,jivotyt prodyljava :wink:

CfEtii
12-31-2007, 15:55
Ами какво ще си помислят.Това е все пак човешко.Не си единствената,която го е направила на 14.Няма за какво да се притесняваш.Ще видиш,че когато някоя направи сефтето,ще идва за съвети при тебе ама ти ше я бъзикаш нея :) .Така че,мила,спокс,няма от какво да се притесняваш :wink:

PETRU6KA PAMU6KA
12-31-2007, 16:24
Q IM EBI MAMICATA :d KAJI IM NA TIQ SMOTLI 4E NE MOGAT DA SE EBAVAT S TEBE II SQKVI GLUPOSTI KOITO ISKA6 DA IM KAJE6 BEZ DA TI PUKA :| IMAAI SI SAMO4UVSTVIE ZADA NE MOGAT RAZNI PIKLI DA TE IP4AT :p MN TI DREME NA TEBE 4E NEKVI SMOTLI TE OBIJDAT :d Tva ne e za tebe obida a kompliment 4e si im inetresna ;) kogato ti govorqt zad gurba radvai se 4e si pred tqh !

Pedigree
12-31-2007, 19:13
Тази мисъл не трябва изобщо да я долавя сивото ти вещество.
Никой няма право да те предизвиква и да си помислиш подобно нещо.
По дяволите,ти си само на 14. :)
Ще се срещаш с още толкова неща и това ще ти се струва супер дребно,и незначително.Очакват те толкова нови неща,нови тръпки,както
и нови приятели. :)
Това са детски комикси,в които просто имаш роля.Повярвай,като станеш на 30,ще си ги спомняш с усмивка. :) Просто се научи да живееш за самата
теб,без да те е грижа,толкова много за хората.


Успех! :)