PDA

View Full Version : Момичета - СЕКС с момиче или момче!



ResidentEvil
12-30-2007, 20:50
Въпрос само към Момичетата.
Кога ще се чувствате най-задоволени:
Ако правите СЕКС с Момиче?
Ако правите СЕКС с Момче?
Правили ли сте СЕКС, Орален СЕКС или дори целували с Момиче?

Блгодаря.

SilverAngel
12-30-2007, 20:53
Ами онли менс ако обичате :D Не съм сменила сексуалната си ориентация, хетеросексуална съм си :)

Sexapilna_kukla
12-30-2007, 20:59
Мисля, че най-добре може да ме задоволи един мъж. А пък и не мога да възприема ласките между момичета, като секс...
Само съм се целувала с момиче, но някой път бих искала да стигна и по-далеч, просто от любопитство... :oops:

ResidentEvil
12-30-2007, 21:02
Ами онли менс ако обичате :D Не съм сменила сексуалната си ориентация, хетеросексуална съм си :)

SilverAngel не казвам за смяна на ориентацията, някой момичета само експериментират.

ResidentEvil
12-30-2007, 21:05
Мисля, че най-добре може да ме задоволи един мъж. А пък и не мога да възприема ласките между момичета, като секс...
Само съм се целувала с момиче, но някой път бих искала да стигна и по-далеч, просто от любопитство... :oops:

Да точно за това говаря просто от любопитство а не за смяна на ориентацията. Няма шищо лошо да стегнеш и по-далеко от една целувка.

Sexapilna_kukla
12-30-2007, 21:10
Мисля, че най-добре може да ме задоволи един мъж. А пък и не мога да възприема ласките между момичета, като секс...
Само съм се целувала с момиче, но някой път бих искала да стигна и по-далеч, просто от любопитство... :oops:

Да точно за това говаря просто от любопитство а не за смяна на ориентацията. Няма шищо лошо да стегнеш и по-далеко от една целувка.
Ами, да. Това, че си опитал, не означава, че непременно ще смениш ориентацията си 8)

Bolt_f
12-30-2007, 21:16
Ами онли менс ако обичате :D Не съм сменила сексуалната си ориентация, хетеросексуална съм си :)

няма такова нещо "онли менс". пиши на български като ще пишеш на кирилица, стига сте се правили на интересни с някакви думи взети от какви ли не езици... и на всичкото отгоре няма дума МЕНС. man - men (множествено число)

А по темата, мразя глупави лезбийски изживявания. Най-вече тея дето все от любопитство... Питам се дали "любопитство" или "гъзарство"...

Аман от вас!

Sexapilna_kukla
12-30-2007, 21:29
Bolt_f,

Всеки е различен... едни могат да искат да опитат наистина просто от любопитство, но има и такива, които биха го направили, за да се изгъзарят.
Това, че на теб не ти харесва и се дразниш, мен слабо ме интересува... И, да, аз единствено от любопитство бих пробвала. Това, че ти не го разбираш и го тълкуваш по свой начин, си е твой проблем.

blaaaa
12-30-2007, 21:42
Според мен едно момиче не може да задоволи друго колкото един мъж 8-) Аз само съм се целувала с момиче,а по-далеч бих стигнала само и единствено от любопитство [-o< :-|

sh3_1s_7h3_0n3
12-30-2007, 22:16
Най-задоволени... т.к. не съм пробвала с момиче, на този етап само с момче. :)
И не - не съм правила секс, дори орален с момиче, но съм се целувала... :)

menta_loverka
12-30-2007, 22:20
8) С момче е по-яко въпреки, че като е с момиче (говоря с момиче целувки с език или бъркане в дупките) има по-голяма тръпка, защото чувстваш, че е ........ не позволено или просто лудо :-P Но момчетата са на първо място ........