PDA

View Full Version : Кожичката на пениса



Glorious
12-30-2007, 22:02
Кожичката на пениса ми покрива главичката.Ами като бях малак т.е. преди 10 години ме караха да си я опъвам ала бала и аз го правех и след време спрях и сега е изцяло покрила главичката и не може да я открие.Моля кажете нещо! :-k Четох по разни други форуми разни неща и само се обърках и недейте да пишете глупости плс! :-k

BaBy_bS
12-30-2007, 22:45
Ne moga da razbera kakvo to4no ti se e sluchilo :S, no po obqsnenieto koeto si dal gore/dolu si go predstavix..Po dobre otidi na lekar ne predpriemai nikakvi merki sam za da ne stane po losho. S tova moga da ti pomogna,dano sum ti bil polezen i uspex da se opravish po burzo ;)

P.S. mom4e sum,pisha ot account-a na priqtelkata si 4e me murzi da se registriram :)

info
12-31-2007, 00:15
Otidi na lekar tam 6e ti q izdurpat, malko e nepriqtno, no 6e se spravi6. Aide sus zdrave :smt006

la4ezara
12-31-2007, 07:19
Лекар е спасението . Ако си я дъпраш сам доста ще те заболи.

batkodoki
12-31-2007, 09:40
Кожичката на пениса ми покрива главичката.Ами като бях малак т.е. преди 10 години ме караха да си я опъвам ала бала и аз го правех и след време спрях и сега е изцяло покрила главичката и не може да я открие.Моля кажете нещо! :-k Четох по разни други форуми разни неща и само се обърках и недейте да пишете глупости плс! :-k

има цяла тема по въпроса. виж тук:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598&start=0