PDA

View Full Version : Адско даскало



Zagorql
12-30-2007, 22:09
Ако смятате че даскалото ви е зле да знаете че нащо е адска дупка и го мразя мразя мразя наздраве :smt006
ПС: помогнете на бедните, благодаря! http://plaguelands.myminicity.com/tra

BaBy_bS
12-30-2007, 22:27
какво трябва да пишем по тая тема :-k :-k :-k

Zagorql
12-30-2007, 22:29
мии че мразите училището и защо :D

AFT
12-30-2007, 22:33
Като за начало, автора на темата трябваше да напише защо си мрази училището и чак след това да иска същото от останалите.

Zagorql
12-30-2007, 22:49
училище... достатачна причина

BluE_s
12-30-2007, 22:54
училище... достатачна причина
абе зависи...не е чак толкова зле, щото там може да прекараш най-хубавите си години ;) (ако става на въпрос за гимназия де )

Zagorql
12-30-2007, 23:05
квото и да е годините че са си хубави да така е ама там ли трябва да ги прекарваш :shock:

ThePowerOfLove
12-30-2007, 23:15
:neutral:

BluE_s
12-30-2007, 23:16
квото и да е годините че са си хубави да така е ама там ли трябва да ги прекарваш :shock:
е попринцип там срещаш приятелите си гаджета глупости и за това запознаваш се с повече хора и с две думи ако си в хубаво училище ставаш човек! Аз например сега като сраавня някои от гимназия с някой от основно училище и просто има голяма разлика ( поне при мен е така ;) ) е разбира се има и изключения ;) :)

AFT
12-31-2007, 09:31
Oф, к'во се правите на интересни, уе. "Уу, вижте ме, аз мразя училището, аз съм много готин!".. Ще ви видя като завършите и разберете какво всъщност е "ад". Годините, прекарани в училище, са може би най-хубавите (и важни?) в живота ви. Вместо да се чудите как да се изгъзарите и изфукате с простотията си, вземете научете нещо покрай тея "адски" посещения в училището.

Идиоти.

Madness
12-31-2007, 09:49
Толкоз мерак да влеза в него и сега да го мразя...да ве...
А старото го обичах много...

woshata
12-31-2007, 20:06
мне..чак да мразя не..ма доста често ама хич не ми се ходи :? и все пак и на новото и на старото ми даскало евала..хората са стращно яки и тнт..отнесох се :D

dan4ety
12-31-2007, 20:20
Oф, к'во се правите на интересни, уе. "Уу, вижте ме, аз мразя училището, аз съм много готин!".. Ще ви видя като завършите и разберете какво всъщност е "ад". Годините, прекарани в училище, са може би най-хубавите (и важни?) в живота ви. Вместо да се чудите как да се изгъзарите и изфукате с простотията си, вземете научете нещо покрай тея "адски" посещения в училището.

Идиоти.


И аз съм на това мнение. ;) Може да е скучно (понякога), ама по-добре да се научим на нещо, отколкото да останем тъпи!

Kisses_P
12-31-2007, 20:36
Може да е скучно (понякога), ама по-добре да се научим на нещо, отколкото да останем тъпи!Ще ме извинявате но ходенето на училище си е чиста загуба на време.Тези 6-8 часа или колкото са мога да ги уползотвора по много по-полезен начин вкъщи.това което правиме за това време в училище вкъщи се научава за 30мин.Качествено!а не просто за отбиване на номера както преподават повечето даксали... е нали са го преподали вс епак.. има ли значение как

Sunny_stz
01-01-2008, 12:30
Губене на време е!В нащо даскало системата на обучение е с главата на долу!!!Всеки си ходи когато иска на часове....нащия клас е трагедия,добре че има двама,трима да ходят да се води че има 11-ти ,,а''...Всичките са двойкаджии и тройкаджии с изключения на 2,3 от момичетата,една от които съм аз хахаха :razz: Но пък в нащо училище не зачитаме много общообразователните предмети,защото е музикално и който си е избрал това трябва да се отдаде само на него и да не му пука за другото!

AFT
01-01-2008, 16:06
Може да е скучно (понякога), ама по-добре да се научим на нещо, отколкото да останем тъпи!Ще ме извинявате но ходенето на училище си е чиста загуба на време.Тези 6-8 часа или колкото са мога да ги уползотвора по много по-полезен начин вкъщи.това което правиме за това време в училище вкъщи се научава за 30мин.Качествено!а не просто за отбиване на номера както преподават повечето даксали... е нали са го преподали вс епак.. има ли значение как

За теб да, но не и за останалите. 98% от учениците, ако им спрат училището, няма да учат в тях, всъщност въобще няма да учат. Кой ще се изложи така - да остане в тях и да научи таблицата за умножение, като може да излезе с "приятелчетата" си и да се натряскат като сФине, няма нищо, че са на 13 години. Сеш се? Пък и не във всички училища учителите са толкова зле. Някои от сегашните ми и старите ми учители успяват така да си предадат урока, че и най-тъпите да зацепат всичко още повреме на часа. :wink:

TheNewReligion
01-02-2008, 21:50
daskaloto li ?emii na6to izglejda priqmlivo u4itelite sa g/d stavat az tam hodq da u4a s radost no ponekoga p[rosto ne go ponasqm vupros na nastroenie a kogato takova lipsva e gadnoo :) 8) :-P :wink:

TheNewReligion
01-02-2008, 21:51
daskaloto li ?emii na6to izglejda priemlivo u4itelite sa g/d stavat az tam hodq da u4a s radost no ponekoga prosto ne go ponasqm vupros na nastroenie a kogato takova lipsva e gadnoo :) 8) :-P :wink:

koman
01-02-2008, 22:18
щото е фрашкано с чалгари и фешъни , щото 99% са ограничени девствени плейбой , щото е мръсно , щото никой не мисли като мен там :)

krisscho
01-02-2008, 23:46
квото и да е годините че са си хубави да така е ама там ли трябва да ги прекарваш :shock:е на работа ли да ги прекараш? :D