PDA

View Full Version : кфо може да е?



nnniki
12-30-2007, 23:02
хей хора здр амм иам 1 въпрос начии гаджето ми от бая време се оплаква смисъл ми е казъл че го боли хуя и топките ..ама много. неам си и на идея кфо може да му е за тфа ви моля за отговор ако знаете кфо може да е?! пише те плс..

spookeya
12-30-2007, 23:09
има си чичо д-р за тая работа :smt006

BluE_s
12-30-2007, 23:11
има си чичо д-р за тая работа :smt006
+1

CfEtii
12-31-2007, 07:53
Ми ние надали знаем какво му е.За да не се притесявате и двамата,нека тичка при доктора

д-р Посмъртов
12-31-2007, 08:40
Да,да,ваш приятел...признавайте си белята,млади момко ;) и кажете къде сте били на пиянска вечер на 2 януари 2008. Не знаете,а? Ами,така е,алкохолът не прощава,дори и на тестисите.

SilverAngel
12-31-2007, 08:48
има си чичо д-р за тая работа :smt006
+1

+1

&ILoveU2
12-31-2007, 09:16
чакай да погледна в кристалното кълбо да ти кажа ](*,) ](*,) ](*,)

prettyIdeath
12-31-2007, 09:20
чакай да погледна в кристалното кълбо да ти кажа ](*,) ](*,) ](*,)

Е .. кво видя ? :razz:

&ILoveU2
12-31-2007, 09:31
липса на мозък в някои хора

prettyIdeath
12-31-2007, 10:25
Аз ... такоссс.... искам да се обърна към д-р Курлиев...
Доктореее... на приятеля на приятелката ми , приятеля му има приятелка която едната и гърда е по-голяма от другата .Кво да кажа на приятелката ми че да го предаде на приятела си и той да каже вече на приятеля си , а той на приятелката си. :neutral: :-o Моля ви , побързайте с отговора... че поне да знае дали да ходи на лекар.. Не е работа тоо...

&ILoveU2
12-31-2007, 10:34
Аз ... такоссс.... искам да се обърна към д-р Курлиев...
Доктореее... на приятеля на приятелката ми , приятеля му има приятелка която едната и гърда е по-голяма от другата .Кво да кажа на приятелката ми че да го предаде на приятела си и той да каже вече на приятеля си , а той на приятелката си. :neutral: :-o Моля ви , побързайте с отговора... че поне да знае дали да ходи на лекар.. Не е работа тоо...
хахахахахахахаха :D :D :D :razz: :razz: :razz:

o7ka43na7a
12-31-2007, 10:39
ама колко сте невнимателни...така става, когато буйствате по време на кекс, стига сте гледали с/м филми, ами елате при Чичо Доктор от Клиниката... работиме и през ноща (както виждате)

:razz: :razz: :razz:

http://line.romanticcollection.ru/goro/15_6_46CF38C0_RlUblUPiPlUbim_0.gif (http://line.romanticcollection.ru)

Chereshko
12-31-2007, 10:42
Fuck...

prettyIdeath
12-31-2007, 10:42
Аз ... такоссс.... искам да се обърна към д-р Курлиев...
Доктореее... на приятеля на приятелката ми , приятеля му има приятелка която едната и гърда е по-голяма от другата .Кво да кажа на приятелката ми че да го предаде на приятела си и той да каже вече на приятеля си , а той на приятелката си. :neutral: :-o Моля ви , побързайте с отговора... че поне да знае дали да ходи на лекар.. Не е работа тоо...

брат, четем тука наръчнико, ма не намиргам нищо...
Най - вероятно аварията идва от нацицнико...

Момиче съъмм :-s

И кво.. Къв "нацицник" да си земе? само тва ли ши кайш...

prettyIdeath
12-31-2007, 10:50
хей хора здрвейте амм иМам 1 въпрос Значии гаджето ми от
много
бая време се оплаква в смисъл ми е казъл

Пениса/члена и тестисите
че го боли хуя и топките ..ама много. Нямам си и на идея какво може да му е за това ви моля за отговор ако знаете какво може да е?! - пише те плс..-


:evil:

Др. Баязит Баязитков
12-31-2007, 10:57
@XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX , мисля че първо вие трябва да се прегледате вместо да питате за проблемите на братовчедки или приятелки. И не не казвам да си прегледате половия орган, а вашият отстранен от ежедневието мозък.

prettyIdeath
12-31-2007, 10:59
Не ми разваляй настроението.. темата ми хареса .. остави ме да се бъзикам! =D>

&ILoveU2
12-31-2007, 11:02
@XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX , мисля че първо вие трябва да се прегледате вместо да питате за проблемите на братовчедки или приятелки. И не не казвам да си прегледате половия орган, а вашият отстранен от ежедневието мозък.
хахахахахах явно си приел момичето на сериозно. Тя само иронизираше авторката на темата. Ако не си схванал ти май трябва да си прегледаш мозъка.
Давай XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX мноу ме кефиш въпреки, че си момиче

Zarazata
12-31-2007, 11:03
Ми ние надали знаем какво му е.За да не се притесявате и двамата,нека тичка при доктора +1

prettyIdeath
12-31-2007, 11:07
@XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX , мисля че първо вие трябва да се прегледате вместо да питате за проблемите на братовчедки или приятелки. И не не казвам да си прегледате половия орган, а вашият отстранен от ежедневието мозък.
хахахахахах явно си приел момичето на сериозно. Тя само иронизираше авторката на темата. Ако не си схванал ти май трябва да си прегледаш мозъка.
Давай XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX мноу ме кефиш въпреки, че си момиче

ЕВАЛААА И ТАКЪВ ЧОВЕК СЕ НАМЕРИ 8-)

martoo
01-01-2008, 14:56
tfa e mn truden ? mn ne6ta moje da sa mu a moje i da e nekvo momentno sustoqnie :)