PDA

View Full Version : Пф незнам каква тема..



xxxSS
12-30-2007, 23:17
Абе искам просто да ви напиша това което ми е ... пфф значи ходих с едно момиче 40 дена ама аз съм си виновен де я хванах тя на 14 аз съм на 20 тръгнал сам да търся голямата любов а пък съм много добър добра душа имам сичко бих направил за нея но тя ме остави понеже и писнало от гаджета не че аз съм и направил нещо остави ме точно на Коледа апък аз си имах на ум да сме заедно на нова година тва онова ама друг пат ...заедно е след нова година се скарахме много здраво тя ме мрази супер много а аз кво аз аз си я обичам още .... ама си викам не е ли по добре да си намеря някоя друга която да е по умна и по свястна и да знае какво е любов а не просто някакво на 14 години дето ми се прави че ги разбира нещатата ама на като нямам приятели е трудно да си намеря момиче а и на нова година каде да съм у нас при наще .... и ще ми е изключително тъпо и тъжно апък имам нужда спешно от приятелка...но скоро едвали ще я намеря .Впрочем с бившата ми се запознахме по ирс още лятото си писахме и като се прибрах в града се срещнахме и веднахга се целувахме хубави времана..... но в миналото това е гадното че имам някои хубави спомени с нея които ще ги помня цял живот и като си помисля за нея ми става някакво жалко и се разтроивам насалзявам се.... и така просто исках да ви споделя какво ми е апък и тя като ходихме излизахме всеки ден всеки ден излизахме разхождахме се гушкахме се целувахме се беше страхотно а сега съм затворен в нас и скучая и самотея самотен ..и ми е много гадно но какво да правя...така екато сам единак......

crazy_style
12-30-2007, 23:33
mm 4ek sq.. ti si na 20.. tq na 14.. ami kato se zanimava6 s lapeta taka stava.. a ina4e nemoje da nqma6 i edin fr.. izlizai na lqvo-nadqsno motai se.. i neprepirai 6a si nameri6 momi4e :)

PeXXeR
12-30-2007, 23:36
не се занимаваи с такива дребни тръгваи с френдовете някаде на пия4ка :wink:

xxxSS
12-30-2007, 23:57
Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви педерастчета и курвички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....

wasntme_
12-31-2007, 01:04
Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....

ta za zna4isega za sebe si si obob6tavam:
1. ti si na 20, misle6t za normalno da hodi s 14 godi6na
2. ti si na 20 i nqma6 i 1 fr, s koito da izkara6 nova godina
3. ti si na 20 i ne pie6 izob6to, kamo li da py6i6
4. ti si na 20 i ne hodi6 po zavedeniq, diskoteki ala bala
5. ti si na 20 i si nekav takav hiper 4yvstvitelen - li4no zakly4enie ot posta ti

------
li4no mnenie: 4ovek beznadejden si.... :shock: :lol:
ama poneje e forum i ne trqq te kritikyvam az vikam hva6tai se da izliza6 na lqvo, na dqsno... nqma drygo re6enie prosto nqma i nqma... ako 4eka6 priqtelkite da gi sre6ta6 v irc :? ....

p.p. ne moga ti prostq tva za fe6anite 8-[

LizZz
12-31-2007, 01:10
Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....
Пффф,какво става като си различен от масовото общество...
Сега ти се струва много тежко,но след някво време ще ти мине. :)
Пич,не се връзвай на тея,дето незначт какво искат...
Просто няма смисъл...И друг път не ходи с момичета на тея години,щото виждаш кво става за съжаление... :)

LizZz
12-31-2007, 01:12
Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....

ta za zna4isega za sebe si si obob6tavam:
1. ti si na 20, misle6t za normalno da hodi s 14 godi6na
2. ti si na 20 i nqma6 i 1 fr, s koito da izkara6 nova godina
3. ti si na 20 i ne pie6 izob6to, kamo li da py6i6
4. ti si na 20 i ne hodi6 po zavedeniq, diskoteki ala bala
5. ti si na 20 i si nekav takav hiper 4yvstvitelen - li4no zakly4enie ot posta ti

------
li4no mnenie: 4ovek beznadejden si.... :shock: :lol:
ama poneje e forum i ne trqq te kritikyvam az vikam hva6tai se da izliza6 na lqvo, na dqsno... nqma drygo re6enie prosto nqma i nqma... ako 4eka6 priqtelkite da gi sre6ta6 v irc :? ....

p.p. ne moga ti prostq tva za fe6anite 8-[
Нещо лошо да има?!?!?!Т'ва,че тебе те кефят некви тъпаци си е твоя работа!
Баси ограниченото мислене имаш... :x (лично заключение от поста ти)

wasntme_
12-31-2007, 01:30
Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....

ta za zna4isega za sebe si si obob6tavam:
1. ti si na 20, misle6t za normalno da hodi s 14 godi6na
2. ti si na 20 i nqma6 i 1 fr, s koito da izkara6 nova godina
3. ti si na 20 i ne pie6 izob6to, kamo li da py6i6
4. ti si na 20 i ne hodi6 po zavedeniq, diskoteki ala bala
5. ti si na 20 i si nekav takav hiper 4yvstvitelen - li4no zakly4enie ot posta ti

------
li4no mnenie: 4ovek beznadejden si.... :shock: :lol:
ama poneje e forum i ne trqq te kritikyvam az vikam hva6tai se da izliza6 na lqvo, na dqsno... nqma drygo re6enie prosto nqma i nqma... ako 4eka6 priqtelkite da gi sre6ta6 v irc :? ....

p.p. ne moga ti prostq tva za fe6anite 8-[
Нещо лошо да има?!?!?!Т'ва,че тебе те кефят некви тъпаци си е твоя работа!
Баси ограниченото мислене имаш... :x (лично заключение от поста ти)

kakto zabelqza nqkoi mesta pi6e6e "li4no mnenie" i tn.... pak i tova si e forum imam pravo na li4no mnenie... + tova ako ima6 predvid specialno za shemata deto napisah za fe6anite -~=> 1no 4e be6e bazik i 2ro 4e avtora ima stranna predstava za feshanite :) :) :) :) :) :) :)

Alabalaportokala
12-31-2007, 01:40
Съгласен с wasntme, освен с това че е безнадежден. Няма нищо пич ще се оправиш.
Заповядай
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=147886

Няма нужда да ми благодариш

vodka_f
12-31-2007, 07:55
( що да е безнадежден бе просто различни представи )ще излизаш повече и ще си намериш и приятели и приятелка :!:

wasntme_
12-31-2007, 09:18
Съгласен с wasntme, освен с това че е безнадежден. Няма нищо пич ще се оправиш.
Заповядай
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=147886

Няма нужда да ми благодариш

aaaaaa pi4 cepi6 :lol: absyrd da my dade link kam sobstvenata si tema i filosofiq 8-) awesome....

xxxSS
12-31-2007, 09:25
vodka_f - И какво сам да излзиам като ненормален и какво да правя като не познавам никои ?! Апък е пълно с някакви ''гъзарчета'' дето наи много да се збия с тях от колкото да завържа някакво приятелство....

Alabalaportokala - Съжелявам но просто не ме кефи това да чукаш момиче и да я остввиш...знам прави ми се секс но кво да правя да ида да хвана някои и да я изчукам и на сутринта да ия зарежа ? ИЛи тя да ме отреже понеже е курва? Еми сори ама аз необичам таквиа мразя курвичките ако беше за единия секс еи колко ги има ...ама не въпроса до секс-а въпроса е до любовта а истинската любов а не някакво лигаво жалко подобие на любов...

VampireGirl666
12-31-2007, 09:44
Ако толкова ти харесва това момиче и ако се чувстваш добре с нея по-добре направи всичко възможно да я спечелиш отново.Независимо,че ти си на 20,а тя на 14,за любовта граници няма.А ако те отреже,по-добре разгледай списъка с приятели,все ще има някой който не е фешън и такива работи.Излизайте заедно там където на теб ти харесва и все от някъде ще срещнеш момичето,което търсиш.Успех!

LizZz
12-31-2007, 14:36
Ако толкова ти харесва това момиче и ако се чувстваш добре с нея по-добре направи всичко възможно да я спечелиш отново.Независимо,че ти си на 20,а тя на 14,за любовта граници няма.А ако те отреже,по-добре разгледай списъка с приятели,все ще има някой който не е фешън и такива работи.Излизайте заедно там където на теб ти харесва и все от някъде ще срещнеш момичето,което търсиш.Успех!
Не!Момиче на 14 не заслужава да е с такова момче...Защото повечето са на моментни желания и като гледам тя също е така... :? Някак си е тъпо да ходиш с момиче с 6 години по-малко от тебе...
Прави ми впечатление,че е умен и ме съмнява да намерят много теми за разговор с нея...
Ще му е гадно известно време,но ще му мине! :)
Пич,зарежи я!Не те оценява и не те заслужава!Детска му работа.. :? #-o

shivacheva
12-31-2007, 15:10
Не си заслужава нито да ходиш с нея,нито да страдаш...Тя е на съвсем друг акъл от теб.Ти си на 20,бе,човек-осъзнай се.Сега ти е времето да живееш супер...Намери си един-двама приятели,които да понасяш:да не са фешъни,да не гледат само как да се напушат/напият/нае.бат...не може да нямаш поне един такъв фр...Излизате заедно,запознаваш се с неговите познати,сприятелявате се,"появяват" се момичета и всичко ще се нареди с времето...Не бива да си пропиляваш живота...Живей пълноценно. :wink:

xxxSS
01-01-2008, 21:19
Абе то има един ама тои пък е работохолик само работи и нему остава време..... и така пфф...баси супер ми е тъпо.... :cry: снощи прекарах нова година с псто си ,.....много яко беше....пфф :cry: аре и за много години,..