PDA

View Full Version : равносметка



LedenaStrast
12-30-2007, 23:29
След броени часове си отива годината... в това времи всеки се обръща и поглежда какво е оставил след себе си... прави равносметка на живота си...
И аз обръщайки се така... виждам една почти 23 годишна жена пренебрегвала толкова много себе си, прекарала безброй нощи пропити с мъка и удавени в сълзи.... нервни кризи докарали я до пълно изтощение и 1 седмица на системи....
И всичко това заради човек, който досега почти не и доказал, че я заслужава! Човек предпочитащ да бъде златен пред "приятелите си", отколкото да бъде с нея в най-трудния момент от живота и! А казва, че ме Обича.... Каква обич е това????
Ще ме наречете глупачка, нали???
Аз също бих се нарекла така... и дори сега да съжалявам за всяка една секунда в която съм страдала и да си казвам, че е можело да го променя... продължавам да търпя същото.... но вече не боли така!
Вече знам, че ще бъда по-щастлива сама!
Никой не заслужава подобно отношение.... не знам с какво ли го заслужих и аз... но ми се иска то да свърши по-скоро... защото надеждата вече изчезна... а както знаете тя умира последна :(
И защо търпя всичко това ли??? Заради проклетата любов... която дори не знам дали още я има...
Поглеждайки назад виждам съсипана жена... без мечти... без желание за веселби и усмивки...
1 пропиляна година от живота, който и без това е толкова кратък...

Пожелавам на себе си и останалите, които нямат са в задънена улица... през новата година да покажем на света колко силни сме всъщност и да бъдем по-щастливи от всички години взети заедно!
[-o<

real-girl
12-30-2007, 23:48
Благодаря.
А,и това,което аз ще ти пожелая за идната година-повече кураж,не мисли толкова за тая прословута 'любов',загърби я даже. Прояви егоизъм. ;) И само напред.

bbbb
12-31-2007, 00:17
като прочетох тази тема се замислих и аз какво всъштност съм постигнал през изминалата година и да ви кажа честно абсолютно нищо не съм постигнал...допуснах безброй много грешки които ме промениха адски много.сега съм доста по различен отколкото бях миналата година по това време и да си кажа честно съжелявам за това защото миналата година като че ли бях по добре :( все пак научих и много полезни уроци и въпреки всички глупости които ми се случиха през изминалата година не съжелявам че съм я изживял по този начин :) ама едно е сигурно- че идната година ще бъде много по добра и нямам търпение да дойде за да започна всичко на чисто :)

prettyIdeath
12-31-2007, 04:41
Много ти е тъжна историйката... Защо позволяваш да бъдеш наранявана до такава степен?

BeBsItO
12-31-2007, 08:33
:-# :-# :-# :-# nz kakvo da ti kaja, no napalno te razbiram.... az bih postupila po su6tiq na4in :)

Raderfort
12-31-2007, 13:02
:-o samo ne razbrah za67o si si pri4inqvala vsi4ko tova v prod1ljenie na tolkova vreme. naistina nadejdata umira posledno, no vse pak bravo 4e si se usetila :) . i dano prez tazi godina da nameri6 naistina 4oveka, koito iska6 da b1de do teb.
ina4e i az se zamislih za tazi godina i s1m dovolen :)

Raderfort
12-31-2007, 13:03
a i nai vajnoto da te ocenqva i uvajava

Buhtaaa
12-31-2007, 13:29
като прочетох тази тема се замислих и аз какво всъштност съм постигнал през изминалата година и да ви кажа честно абсолютно нищо не съм постигнал...допуснах безброй много грешки които ме промениха адски много.сега съм доста по различен отколкото бях миналата година по това време и да си кажа честно съжелявам за това защото миналата година като че ли бях по добре :( все пак научих и много полезни уроци и въпреки всички глупости които ми се случиха през изминалата година не съжелявам че съм я изживял по този начин :) ама едно е сигурно- че идната година ще бъде много по добра и нямам търпение да дойде за да започна всичко на чисто :)



и аз съм така наистина направих много грешки и след като ги разбрах се поучих и ... пораснах пораснах на акъл и разбрах че не трябва да се водя по акъла на другите .... мерси са пожеланията
и честно казано не трябва да си съсипваме живота заради любов любовта колкото е сладко толквоа и горчива ....и тъй като всеки човек е егоист трябва да си направи кефа ако още в началото каже този/тази не е за мене то да я/го зареже а не да се мъчи мъчи и мъчи ...

LedenaStrast
12-31-2007, 13:41
Дългия сладък живот и непрестанната опияняваща Любов са само по филмите... реалността в много семейства е съвсем различна!
Правилния избор се прави изключително трудно... понякога случайно...

kobrichka
12-31-2007, 13:58
Доста гдна историка имаш :cry: Няма как да ти помогна,но ще кажа това което мисля.Ти си едва на 23 живота е пред теб,наистина не си постигнала успех с това момче.И явно той не вижда колко много го обичаш и повярваи не те заслужава,но ти си млада и не бива да пропиляваш живота си.Сама каза,че надеждата умира последна,а след като твоята е умряла....няма смисъл да си с този човек.Това не е любов,любовта трябва да е хубава,трябва да те кара да се усмихваш,а не да плачеш.Усмихни се и посрещни 2008 с усмивка на лицето,забрави всичко лошо и се наслаждаваи на празника.Усмихваи се защото усмивката е най-красивото нещо на този свят.Ще кажеш какво разбирам аз на някакви 17 години,но повярваи срещнала съм мн испитания в живота, е ти мн повече в това няма спор.Но макар и на 17 аз живея и искам да продължа да живея.Аз не свалям усмивката от лицето си и така се чувствам мн добре.Затова недеи да страдаш за един човек,не си заслужава да плачеш за нещо,което не плаче за теб.Напротив вдигни високо глава,усмихни се и довечера посрещни новата година с една голяма усмивка.Ще ти е гадно отвътре няма спор,но защо трябва да показваш колок много те боли заради този човек,напротив усмихни се и покажи,че ти си силната и неповторимата.Приятно прекарване в новогодишната нощ и незабравяите усмихваите се повече.