PDA

View Full Version : Какво да правя?!..



Marinceto
12-31-2007, 10:01
Ходя с едно момче от около 3 месеца..но вчера вечерта след като излизахме..ми писа че искал да скъсаме ..стана ми спр кофти..но какво можех да направя..след около 1 час ми пише,че ужасно съжалявал и че не е трябвало да постъпва така..много го обичам,но тази любов ме убива..наистина мн съм е превързала към него и нз какво да правя..но аз му казах "Да не ти прили1ам на няква кукла на конци..защо си играеш така с чуствата ми",а той ми вика:съжалявам..голям глупак съм и т.н....обаче нз мн ми е объркано..моляя ви,помогнете ми..какво да правя?! :cry: :cry: :-# :-#

MiMcHeToOo
12-31-2007, 10:25
Прости му.. Всеки прави грешки..

Lekov
12-31-2007, 10:27
Прости му.. Всеки прави грешки..

+1 :)

Banko
12-31-2007, 11:26
Знаеш ли аз направих същото преди околу седмица но аз се оправих с проблема след акто разбрах какво точно искам и да има отговори на твоя въпрос имам и отговори дори за това защо го е направил не не мисля че бих искал да споделям това със всички които четат :) ще се оправи това и след време ще се сещаш за грешките си :) успехче :twisted: :smt007

Marinceto
12-31-2007, 11:31
да ама това го прави за 2-ри път :-# абе ще изчакам да видя какво ще ми каже..пък....

sasha_90
12-31-2007, 11:31
Ако си сигурна,че искаш,му прости.

Banko
12-31-2007, 12:02
Оф виж ясно е че с нещо го превличашмного нещо иска от тебе заради което неможе да те зареже но и с нещо го отблъскваш той просто си търси друго момиче затова на моменти иска да скъса с тебе просто когато се опита да скъса с тебе ти кажи не изненадаи го вижте се и си изяснете всичко попитаи го защо го прави не че не си го питала предполагам но просто се опитаи да разбереш с какво го отблъскваш :smt008 и НЕ ЧАКАЙ А ДЕИСТВАЙ АКО ГО ОБИЧАШ НАИСТИНА

twix_91
12-31-2007, 12:33
Оф ако беше за първи път бих му простила, но ако е за 2 бих се позамислила над моите чувства.Ако е бил искрен това ще наклони везните в негова полза. :) Е успех \:D/