PDA

View Full Version : Проблем при оринирането, след първия път



somebodysnoone
12-31-2007, 11:02
Molq vi pomognete mi! Ne znam kakvo da pravq i sym mn pritesnena. Problemyt mi e sledniqt-s priqtelqt mi go napravihme predi nqkolko dena za 1vi pyt i vs si beshe ok no dnes imam stranno parene pri urinirane,slaba kryw t.e. ocvetqwaneto ne e tolkowa mn no wse pak go ima..imam chuvsto che postoqnno mi se pisha i tyrcha do toaletnata prez 5min.Tova normalno li e za 1viq pyt? Pri vas bilo li e taka?Molq vi nqmam kym kogo dr da se obyrna zatova vi molq da mi pomognete i da mi otg kolkoto se moje po byrzo.Molq vi

Модерирано от swords1010
Т.7 от правилника!

CrazyBear
12-31-2007, 11:07
Spox!Savsem normalno e spored men...6tom ti e za 1vi pat...moje bi i sledva6tite nqkolko pati sled sex da ti e nekomfortno...
Az li4no nqmah takav problem pri men nito te4e kryv nito ima6e bolka - abe ni6to ne use6tah :-D
Spox si4ki sa go minali i ti 6te go prejivee6!
A na kolko si god?

somebodysnoone
12-31-2007, 11:12
na 17 sym :) kato mi go kaza se pochuwstwah malko po dobre.Po spokoina.Nadqwam se naistina da otshumi kolkoto se moje po byzo :) MersI

&ILoveU2
12-31-2007, 11:14
мацко най-вероятно имаш цистит. Виж тука (http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80512010.htm[/url) какво точно е и отиди на лекар да ти каже какво точно да правиш

Kanela
12-31-2007, 11:15
Ако кръвта е в урината и те боли докато уринираш-настинала си,имаш цистит.Това не се влияе от сексуалния ти живот.
Ако кръвта си е от вагината...да не ти е дошло? :)

CrazyBear
12-31-2007, 11:18
E vie pa napla6ihte momi4eto!
Imam edna priqtelka koqto taka be6e i i mina mn barzo...
No nz ako preceni6 4e moje da e ne6to po slojno idi na ginekolog... :neutral:

teoto
12-31-2007, 11:23
И на мен симптомите ми напомнят на цистит,ако това парене и кървене не мине до 1-2 дни най-добре отиди на лекар.

Kanela
12-31-2007, 11:25
E vie pa napla6ihte momi4eto!
Imam edna priqtelka koqto taka be6e i i mina mn barzo...
No nz ako preceni6 4e moje da e ne6to po slojno idi na ginekolog... :neutral:
:-D С какво сме я наплашили :) Цистита е болест на отделителната система(по-скоро възпаление на изхода на пикочния мехур-ако там е попаднала пясъчинка,се търка в стеничките и се отделя малко кръв.. :) )Няма НИЩО общо с половата система...Така че да се ходи на гинеколог,ако е цистит,е безполезно.
Пак повтарям-симптомите са нужда от прекалено често ходене до тоалетна,не изпикаваш почти нищо,но те боли,постоянно напрежение в пикочния канал,малко кръв.....такава оранжевееща,размита...Адски неприятно :(

SilverAngel
12-31-2007, 11:57
И на мен ми се случи нещо подобно и ходих на гинеколог и ми казаха че съм алергична към презервативите....

somebodysnoone
12-31-2007, 13:19
dobre :) mn blagodarq na ws za okazanata informaciq :) a bihte li mi kazali kakwo moga da prawq ako imam cistit w smisyl neshto da piq.. i az nz :) do sega ne mi se e sluchwalo takowa neshto

ResidentEvil
12-31-2007, 13:29
И на мен ми се случи нещо подобно и ходих на гинеколог и ми казаха че съм алергична към презервативите....

SilverAngel има противоалергични таблетки, а до колкото знам и презервативи.

Buhtaaa
12-31-2007, 13:36
туй за алергията от презервативите от една стара бахи якото от дръга супер шит ....

`Death`Whore``
12-31-2007, 14:50
За идиотката, която каза, че е нормално - НЕ Е НОРМАЛНО! ТОЙ НЕ И ГО Е РЪГАЛ В ПИКОЧНИЯ МЕХУР НАЙ-МАЛКОТО! НЕ ДАВАЙ ГЛУПАВИ МНЕНИЯ. То може да мине бързо, но това е инфекция на пикочната система и съм го изпитвала...още не съм се излекувала всъщност...и е сериозно! Веднага отиди на лекар! Да не говорим щом имаш кръв в урината.

И бтв...не искам да ви плаша, но пикочната и половата система са близо една до друга и инфекциите се разпространяват от едната в другата.

swords1010
12-31-2007, 14:57
Аз те съветвам да отидеш на лекар при първа възможност! Едва ли някой може да говори със сигурност от тук. Отиди на преглед за да разбереш. Иначе, възможно е да не е сериозно, но може и да е някаква инфекция. :)

SilverAngel
01-03-2008, 18:55
И на мен ми се случи нещо подобно и ходих на гинеколог и ми казаха че съм алергична към презервативите....

SilverAngel има противоалергични таблетки, а до колкото знам и презервативи.

Хах ами нали казваш че беше от презервативите де... Използвам ,ако това е въпроса :)

Criss_Angell
01-03-2008, 19:23
лекар

DevilWish
01-03-2008, 19:49
Ако кръвта е в урината и те боли докато уринираш-настинала си,имаш цистит.Това не се влияе от сексуалния ти живот.
Ако кръвта си е от вагината...да не ти е дошло? :)
Taka e .u Be4e пocлegHoто ,което не е мн. приятно е е това ,че може да имаш раничка - но дори и така да е и тя ще мине ;)