PDA

View Full Version : имам нужда от помощ



sladkoto_devil4e
12-31-2007, 12:32
влезнах в този форум и видях че има много разумни хора които дават превъзходни съвети та реших и аз да ви помоля за помощ. Аз съм на 13 и съм от софия преди един месец най - добрата ми приятелка ме срещна с едно момче което много ме харесваше бяхме в един клас до 4 клас и през лятото ми предложи но аз му отказах защото си харесвах друг. Та видях се с него и с най добрият му приятел, започнахме да излизаме с двамата , а аз неусетно се влюбих в най добрият му приятел. Срещите ни постепенно намаляха наскоро разбрах че той може би си има гадже понякога си пишем по скайпа но аз продължавам да съм лудо влюбена в него. Има толкова много момчета които ме свалят но аз просто не мога да им обърна внимание НЕ МОГА ДА ГО ЗАБРАВЯ помощ... 8-[ 8-[ 8-[

Sweet__Dream
12-31-2007, 12:45
Kaji mu kakvo 4ustva6.Nqma kakvo da gubi6..Jelaq ti uspeh.. :wink: :)

princesa_viki
12-31-2007, 12:56
признай му как се чувстваш.акло пък има гадже поне ще разбереш :wink:

LaDy_DaQnA
12-31-2007, 13:03
amii taka i da kazva6 na nas nie nemojem da napravim ni6to osobenno za6toto ne6tata moje6 da promeni6 samo ti ako mu kaje6 i toi te othvyrli 6te razbere6 4e nqma6 6ans i 6te se otkaje6 ili 6te prodylji6 da se bori6 nooo pyk kato kazva6 na nas nie nemojem da ti kajem dali ima ne6to ot negfova strana taka 4ee deistvai ;)