PDA

View Full Version : такааа....



Ziezi
12-31-2007, 12:41
не знам дали въпросното човече знае какво точно е направил,но това определено не е австралия....настъпи времето малкото осмелили се да се покажат на бял свят анархоси да се напъхат там откъдето са излезли!
http://www.focus-news.net/?id=n854991

HexGirl
12-31-2007, 12:54
za6to sa nablegnali na tova 4e e s greben i kubinki kato 4eli si4ki takiva sa izmet slu4iloto se e prosto ne6tastie a puk i tva mi se struva leko nerealno a tva za anarhosite az moga da kaja sa6toto i za skinovete

bloodfrozen
12-31-2007, 13:43
Не е нормално, не стига че се намира на чужда земя. И тук има закони, които трябва да бъдат спазвани било то от българи или от чужденци, след като се намират на българска терирория. Кво като служи в британската армия, никой не му дава право да отнема животи.. Той ако си беше позволил да направи подобно нещо там, просто не знам къде е трябвало да отиде..

Special K
12-31-2007, 13:52
Аз смятам че нашите момчета не са читави а не австралиеца......

true.
12-31-2007, 14:05
Ами ако наш'то момче е нападнало австралиеца и той се е защитил?

DisciplineAndOrder
12-31-2007, 14:11
Ами ако наш'то момче е нападнало австралиеца и той се е защитил?

Ако беше така,нямаше да е наръган в гърба.

А пък според мен убийството е било нагласено.


каквато и да е истината,на Фрийман едва ли ще му се размине.

Ziezi
01-01-2008, 13:31
Ами ако наш'то момче е нападнало австралиеца и той се е защитил? ами ако хвана и ти еба путката майчина?

Начи писна ми,от тая помийна дупка държава не става!Бах ти шибания народ,начи докато националистите ни говорят за шопинг на суетшърти и докато всеки втори се празни при чуването на английска реч все ще се намира някой мангал да се гаври с националната ни самоличност и все ще се намира някоя шибана путка било то от мъжки или женски род да го защитава!
Експлойтед не се прай на утрепан,много добре знаеш за какво става дума..
Те тоя педераст ще получи най-много 9-10 години,като ще бъде помилван след 4-5,точно като английското копеленце,което разби главата на бармана..

Има нещо ужасно сбъркано в основата на българското "общество"...