PDA

View Full Version : Писна ми....



EmO_KiD_;(
12-31-2007, 13:51
Aбе нещо в последно време усещам,че съм отхвърлена.Оня ден си направих рег в един сайт и всички ме нападнаха "ТИ НЕ СИ НИКВО ЕМО,РАЗКАРАЙ СЕ ОТТУКА" и всякви подобни тъпотии.Дали другите не могат да ме възприемат?!Наистина отговарям вътршно на ЕМО-тата,от както се помня харесвам такава музика.Може би и вие ще ме нападнете,ама аз наистина ви уверявам,че нямам най-хубавия живот...нито пък ще имам някога :cry: :cry: Много от хората,които обичах ме напуснаха и много ми липсват,ама знам,че няма да се върнат никога...Наистина ми е много тежко и всяка вечер плача..... :cry: :cry: .Реших да съм фешън вече,защото може би така ще ме харесват повече.Бях си харесала една много готина пола,ама си взех официален панталон и сега ще си сменям гардероба....поне да се харесам на някой,писна ми да съм лузър.Всички хубави момчета си падат само по такива едни изискани каки,а аз едно такова дето все ходи смъкнато и никой не ме забелязва #-o .В града няма друго ЕМО,ама в скоро време и едно няма да има... :-# Моля ви,не ме нападайте :-# :-# :-#

trg_ahmed
12-31-2007, 13:59
Спокойно бе мацка,те като не могат да правят разлика между ЕМО и позьор ,това е тяхната нелепост :-x

Не им са връзвай остави ги да си ги дрънкат,това че ти изразяваш чувствата си по друг начин и си по сантиментална от другите ,не означава че обществото трябва да те отхвърля или заради тях да се променяш,ТАКАВА СИ ТАКАВА ОСТАНИ казвам аз ;-) ;-)


ПП:я дай някой твоя снимка да видя ко толкова ти са смеят :-|

EmO_KiD_;(
12-31-2007, 14:01
http://www.impulse.bg/nIcE_EmO_GiRl
Абе от 2 седмици само 1 фр имам,никой не се сеща за мене и т.н.
Там ан снимките има едно момиче,което ме предаде по наистина жесток начин,а не мислех,че ще направи някога подобно нещо...

trg_ahmed
12-31-2007, 14:06
офффффф :( :( :( не знам какво да ти кажа,толкова си сладка,пък ти са подиграват и така нататак...

Знаеш ли решението е в това да не казваш че си емо ,защото като кажеш че си емо и не вярват че наистина така се чувстваш и та обиждат ,поради простата причина че мразят позьорите,вземи си направи нов рег примерно с име : Swe3t baby там някакъв изтъркан ник да е ,казвай че така ти харесва да се обличаш а не си еМо тогава ще видиш че няма да те обижда

надявам се да съм помогнал по някакъв начин :neutral: :-|

nicolepcd
12-31-2007, 14:08
Е, естествено, че няма да те нападаме :wink: Нормално е да се чувстваш така, но не разбирам защо трябва да се променяш? :shock: Щом наистиа се чувстваш като така нареченото "ЕМО", не е нужно заради някой да се променяш... Бих казала, че е страхотно да се различаваш от другите... Но щом си сметнала, че е нужно... НАПРАВИ ГО! Четох, че именно зимната ваканция е момента, да смениш прическата, гардероба, дори и характера :) В нашият град например има една друга "ЕМКА", и като я гледам... направо... чака на спирката сама, в ъгъла, с цигара в ръка (или в уста, зависи) ... гледа злобно всички (мен ми е ХИПЕР интересна, може би изглеждам глупаво отстрани, но наистина ми е много интересна, защото е най-странното ЕМО в града) В училище също съм забелязвала, но да ти кажа... специално момичето, за което ти говоря... е нещо като ЕЕ (елегантно емо :D ) В смисъл... както си трябва, но начина й на обличане... не е про... дърпано и т.н... а напротив... цялата е в черно, с нормални, широки панталони, черна блузка... Бих казала, че е и доста приятна на у-щето ни :P ... Не знам защо ти говорих за нашите ЕМО-та... ама ако желаеш да се промениш, и ако наистина си си "ЕМО" вътрешно... ще е трудно, но знай- Ако искаш нещо мноооого силно, ще го получиш :wink: Айде успехи... :wink: А за предателите... всеки човек се чувства предаден в някакъв етап от живота си... абе... не се занимавай повече с такива хора [-( Таа... успех :wink:

Freeminded
12-31-2007, 14:19
Дори не ми приличаш на емо.

hOuseE_lOver
12-31-2007, 14:42
http://www.impulse.bg/nIcE_EmO_GiRl
Абе от 2 седмици само 1 фр имам,никой не се сеща за мене и т.н.
Там ан снимките има едно момиче,което ме предаде по наистина жесток начин,а не мислех,че ще направи някога подобно нещо...
Лелее ... да беше от плд :oops: :oops: :oops: Супер си :smt003 :-({|= :-) :mrgreen:

EmO_KiD_;(
12-31-2007, 14:52
Аз забравих да спомена:Днеска си бях обула едни дънки и отгоре ризка с къса жилетка и ботушки.Като се показах и мама вика:Абе маме бе,виж колко ти е хубаво така :oops: :oops: И като си вървях по центъра и един така ме огледа,че ми стана мн готино... :) Гадже си имам,ама то е едно такова фешънче,всяка сутрин по 30 мин пред огледалото,ама е малко лузък хихи като мене.Ам те вс роднини ми казват,че имам хубави пропорции и че трябва да се обличам като фешън,ама аз не се чувствам много,много така...малко ми е неудобно :( Другото,което ме дразни е това,че вс мои съученички ме имитират.Те вс са едни курви,ама нали знаете-и те трябва да са ЕМО.Много ме дразнят,защото си имат живот като приказка,а аз... :neutral:

adizitk1
12-31-2007, 15:26
Не се опитвай да се харесаш на никой.Знам,че звучи безкрайно клиширано,но е баш така-ако си себе си,ако държиш на своя стил и на своята същност,все някой ще те хареса.А ако си твърдо решена да изневеряваш на себе си се опитай не просто да се преструваш на готина,а да разсъждаваш,да се държиш,като готина,защото дрехите не правят всичко.Не се и опитвай да бъдеш готина,преди да си готова-ще ти е мн трудно-ако искаш да те харесват мн хора,обезателно ще има още толкова,които да не те харесват.Опитай се да дружиш с готините.Ако си толкова твърдо решена-пробвай,но да знаеш,че най-добре е да си себе си,та дори и да си незабелязана или базикана.Ще дойде време,в което ти ще си мн по-търсена и забелязвана,от твойте ''идоли'' в момента.Успех,каквото и да решиш. \:D/

CfEtii
12-31-2007, 15:51
Милата тя :-# Кофти...ма не чак толкова :) .Няма смисъл да се променяш,щом ти се харесваш.Някои ходят изискани,други-размъкнати.Това е.Всеки ходи както си иска.Надали ще се чувстваш по-добре в друг стил,не ''твоя''.Поне аз така смятам. :)

EmO_KiD_;(
12-31-2007, 16:59
Abe nz,o6te ne sum re6ila kakvo da pravq... :-#

Sunrisee
12-31-2007, 17:03
Abe nz,o6te ne sum re6ila kakvo da pravq... :-# Prodylji napred!Ne se samosyjalqvai!Napred s visoko vdignata glava :!:

bloodfrozen
12-31-2007, 18:03
Не съм чела по-горните коментари и се извинявам, ако се дублира моя с нечий друг.
Според мен не трябва да се променяш, за да се харесаш на някого. Просто тези, които ще те харесат след като се промениш, не те харесват такава, каквато си всъщност. Те харесват това, на което се правиш. Така че не се стреми на подражаваш на някой друг, не можеш вечно да се преструваш.
Но все пак, както ти решиш, всичко е в твоите ръце.
Успех и весело посрещане на Новата Година! :)

EmO_KiD_;(
01-01-2008, 13:34
Въпроса ми не е много за този раздел,ама как мога да изтрия сегашната ми рег в импулс? :?

EJI4eTy
01-01-2008, 14:43
Въпроса ми не е много за този раздел,ама как мога да изтрия сегашната ми рег в импулс? :?

не може :-| просто махни снимките и в настройки отговори на всичко с "не" :wink:

CapNuSS
01-01-2008, 15:19
Ае коте аз няма да коментирам щото 1во изобщо не ми мязаш на емо ами на позьоркаи второ-ти си грозна като г*за ми.Обичам просто да съм директен към хората.Това ме забавлява.


П.П.-мога само да ти кажа "Яж ми х*я!"
П.П.П.-дрешките ти отиват ;)

EmO_KiD_;(
01-01-2008, 15:36
Ае коте аз няма да коментирам щото 1во изобщо не ми мязаш на емо ами на позьоркаи второ-ти си грозна като г*за ми.Обичам просто да съм директен към хората.Това ме забавлява.


П.П.-мога само да ти кажа "Яж ми х*я!"
П.П.П.-дрешките ти отиват ;)
muhahahahahaha,ти не обичаш да казваш вс на хората в лицето им!Ти обичаш да ги обиждаш,ако беше достатъчно умен като човек,който обича да казва вс в лицето на даден човек нямаше да псуваш!!! :-x :-x Аз съм такъв човек и никога не съм псувала без причина,явно имаш комплекси!!!!!!!!Помисли си хубаво дали си толкова директен с хората

AFT
01-01-2008, 16:14
Оле, Боже, дано да е ебавка тая тема! :smt108 Знаех, че днешната младеж е тотално деградирала и е пълна с малоумници, ама чак пък толкова ли?! :shock:

AliceSw
01-01-2008, 17:14
дарлин', ти си фешънка, не си емо (:

Madness
01-01-2008, 19:06
хахах
бей си режи вените о.О
ебаси още ри ви има ве :lol:

EmO_KiD_;(
01-03-2008, 07:41
хахах
бей си режи вените о.О
ебаси още ри ви има ве :lol:
:-P :-P :-P :-P

Violenza
01-03-2008, 07:52
И кой ти краде снимките? :D

EmO_KiD_;(
01-03-2008, 08:07
И кой ти краде снимките? :D
Mи некви ме беха слагали по клипчета.... :D