PDA

View Full Version : Той ме обича като сестра, а аз ...



sadLy-girL
12-31-2007, 16:06
Predi beshe ludo vluben v men a az vuv nego ne no mi dopadashe i toi mi predloji da sme gajeta i az prieh..sled vreme go zaobichah mnogo ..toi e prekrasen chovek..no kogato mu go kazah che go obicham toi uj se zaradva, no sled nqkolko dni mi kaza che sajalqva che me e nakaral da go zaobicham.. poiska da skusame i da si ostanem nai dobri fr.. kaza mi sushto che me obicha po sushtiq nachin i sichko shte si e kakto predi ..no ne beshe taka, zashtoto az vijdah che neshto se e promenilo i ne me obicha po sushtiq nachin.. sled 1 mesec mi prizna sled kato stana vapros ..che me obicha kato svoq sestra, no ne kakto predi (ne che me obichal po malko ami bilo po razlichno) Kazah mu che vse oshte go obicham.. toi mi kaza che shte si pomisli, no useshtam che ne go iska i neshto se e promenilo ;( Ako go pitam otricha :S Kakvo da pravq iskam da e kakto predi..da bude sushtiq mil chovek ;( i t.n ..

ReFlEcTiOn
12-31-2007, 16:45
съжалявам за отговора но за това са темите всеки да пише мнение...та моето мнение е че няма смисъл да се ядосваш и т.н просто човек неможе да е господар на чувствата си...той щом те обича като сестра неможе да те заобича по друг начин ...сори но това е положението нека бъдем реалисти...просто не мисли за него,намери си други момченце,за да ти е по добре и на теб,да не се тормозиш... :mrgreen: успех ...и весело изкарване на 31.12 :mrgreen:

sadLy-girL
12-31-2007, 17:51
Toi mi e purvata lubov nemoga da go zabravq ;(;(;(

sherry
12-31-2007, 18:24
Явно не го привличаш вече, но иска да запазите приятелството между вас. Ако не те обича по начина, по който ти искаш, то няма смисъл да се мъчите и да сте заедно. Дай му свободата, която толкова иска, така ще е най-добре. Или ще разбере, че те иска и всичко ще е наред, или ще осъзнае, че не те е обичал и просто ви свързва приятелство. Остави го да помисли. Ти се старай да не се затваряш в себе си и да не се отчайваш от живота, след всяко разочарование идва нова искрица надежда :)