PDA

View Full Version : ДИЗАЙН-НЕЩО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО :)



sandre7o
12-31-2007, 17:42
здр на вси4ки :-$ нова с1м :wink: интересувам се от дизайн рисуване и т.н. (вси4ко св1рзано с изкуство) Ако някой има сходни интереси може да пи6е :) амии исках и да попитам някой знае ли за някакви конкурси в тази област ? (понеже искам да докажа на майка си 4е беше грешка 4е ме записа в гимназия по икономика ) :( иии това е об6то взето пи6ете 6те обменяме опит и т.н. :oops:

bebe_s_bazuka
12-31-2007, 18:11
Здравей и аз като теб съм почти същото положение.И аз се интересувам от дизайн и рисуване,но за жалост уча тази скучна икономика.Може би щях да избера да уча дизайн,но никога не съм била подкрепяна и окуражавана от родителите ми и за това аз ибрах икономиката с мисълта,че нямам талант да рисувам.За конкурси не знам точно ,но можеш да се разровиш в google там няка как да не намериш нещо.Успех :)

BluE_s
12-31-2007, 18:12
Защо си оставила майка ти да те запише?!?! Предполагам че си на около 14 и би трябвало вече да взимаш сама решенията :!:

WILD__BOY
01-01-2008, 12:13
във форума на photoshop-bg.com има раздел конкурси, там може да участваш в разни такива мероприятия

Имаш ли неща, които да можем да разгледаме?

sandre7o
01-01-2008, 18:13
с1жалявам 4е не писах по-рано но сега влязох отново :) ами мн е гадно така когато нямам желание за това (да у4а банково дело) а п1к и има мн деца които са искали да у4ат то4но в тази паралелка а аз заемам едно нап1лно неперспективно място там т1й като мисля да прод1лжа по натат1к не6то св1рзано с изкуство :cry: вс16тност с1м на 15 нооо когато се записвах в др у4или6те аз нямах думата. майка ми смята6е 4е това е подходя6то за мен ... :roll: амии имам разни скици ноо не са на компют1ра :( 6те се опитам в наи скоро време да ги сканирам и 6те намеря на4ин да ви ги покажа :)

WILD__BOY
01-02-2008, 08:49
в момента тече един страхотен конкурс, който е за доста напреднали, но ако проявяваш желание: цък тук (http://fs03n2.sendspace.com/dl/82ca4d8cd455d32cc79c982952a8c851/477b61347678e3db/nf76ih/Pepper%20Project%20Brief.zip)

ако имаш проблем с линка пиши, ще кача някъде .pdf файла.

koman
01-02-2008, 09:12
вй и аз съм доста запален в тая област :) Разгледай този сайт има доста различни конкурси http://www.worth1000.com ... Да наистина пожажи нещо твое да видим :)


P.S стига сте писали с 1 :-s

sandre7o
01-02-2008, 17:14
супер мн мерси за линковете мисля че намерих подходящ конкурс :) работя по сканирването на скиците ми :wink:

vanesenceto
01-17-2008, 17:37
a znaete li kude ima kursove svurzani s moden dizain iiii da davat nqkakav sertifikat ili ne6to takova!za6toto mi haresva mn da se zanimavam s tova,no za sjalenie mai nqma hlqb v tazi profesiq v BG :( :cry: :( (ako spored vas tova ne e taka pi6ete....molq vi obedete me v obratnoto) iiii nqma smisul da se zabivam da go u4a kato vis6e!

L_i_z_I
01-19-2008, 10:47
здр на вси4ки :-$ нова с1м :wink: интересувам се от дизайн рисуване и т.н. (вси4ко св1рзано с изкуство) Ако някой има сходни интереси може да пи6е :) амии исках и да попитам някой знае ли за някакви конкурси в тази област ? (понеже искам да докажа на майка си 4е беше грешка 4е ме записа в гимназия по икономика ) :( иии това е об6то взето пи6ете 6те обменяме опит и т.н. :oops:


Ами аз съм в специализаирана паралелка по Изобразително :grin: Постоянно ни казват какви конкурси има,така че аз мога постоянно да те уведомявам ;-)

Cerealkiller
01-19-2008, 14:22
В момента има конкурс на тема Чарли Чаплин...нз дали си чула, но срока е дълъг и има всякакви варианти за участие от рисунки до клипчета, ако се интересуваш...
А иначе съжалявам за твоята история, много е гадно родителите да се налагат така особено при положение ,че на децата им е ясно с какво искат да се занимават :?
А иначе не е късно да започнеш да се занимаваш с рисуване стига да имаш желание....измоли за уроци или както ти си се ориентирала участвай в конкурси :) Мога да ти казвам периодично за разни конкурси като има ако искаш и успех!

Slynchice
01-23-2008, 20:59
За конкурси мисля,че трябва да разглеждаш в интернет от време на време...Аз от там намирам....Ако решиш да участваш - УСПЕХ :wink: А за дизайн и рисуване-аз също съм с такива интереси,занимавам се отдавна и страшно много ми харесва...Обикновено уроци има в общинските центрове,но не знам дали на теб това ще ти помогне.Good luck ;-)

mhmhmhmhm
01-25-2008, 18:19
Азз преди ходех на рисуване
и там постоянно участвах в конкурси ..
можеш да се запишеш :- )