PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет



LoV4Ety
01-01-2008, 01:28
Ami az haresvam edno momche,koeto uj me haresva,no i toi neznae kakvo iska.Edna vecher bqxme na edna diskoteka,i neznam dali stana vsichko samo zashtoto bqhme pili ili naistina imashe neshto.Otnachalo si govorehme i posle toi sedna v diskoekata na edin shturkel i me drupna.Az go gushnah i toi men,a posle se dobliji i me celuna.Sled nqkolko dena pak se vidqhme,az go izvikah i mu kazax che mn go haresvam,a toi mi kaza ''malka si dogodina''taka se dogodina veche doide xaxaxa ama vse pak me celuna.Sega az neznam kakvo da si mislq.Toi e s 2 godini po golqm.Vednuj s diskotekata govorex s edin drug priqtel (sauchenik) i MY LOVE go blusna.Vseki mi kazva che tova e zashtoto moje bi me haresva no nz.Mnogo sam oburkana...! Iskam da mi dadete savet kak da postupq da go pitam li dali shte stane neshto ili da izchakam..!??!!? :(

Freeminded
01-01-2008, 02:20
Ами явно си малка и се лигавиш много. Мий си зъбите и си лягай. До другата година както казал, може и да е прав! 8)

MosT_WaNTeD
01-01-2008, 02:55
Ами явно си малка и се лигавиш много. Мий си зъбите и си лягай. До другата година както казал, може и да е прав! 8)
ХаХа или просто се е правел на недостъпен ... а ти на колко си всъшност ? пък и 2 години не е много разлика ... така ,че щом те е целунал и щом те ревнува от другите момчета значи, че иска нещо повече от това да сте приятели дай му малко време може да му е необходимо :)
... е може и да греша ...

Phenomenon
01-01-2008, 02:56
Той не е педофил.Приеми го.

Charlotte_the_Harlot
01-01-2008, 04:50
Ами, ако искаш да ходите, кажи му го. Трудно е човек да се нарече малък за такъв вид връзка - държане на ръце и целувки. Ти на колко си години, впрочем?
А пък ако упорито отказва под предлог, че си била малка, погледни го в очите и го питай "Защо ме лъжеш?". В повечето случаи ще има и нещо друго.

sexa_na_kompleksa
01-01-2008, 08:26
Много се дразня, когато някой каже, че две години са му проблем! :x Може просто да си е търсил извинение, за да не бъде с теб. Опитай се да поговорите, когато и двамата сте трезви.

MoHuTo
01-02-2008, 14:41
Причината не е, че си малка. Причината се крие някъде другаде. Попитай го. 8)

MayKyTy
01-02-2008, 14:54
Щом не можеш да схванеш че не е заради възрастта, значи наистина си малка :neutral:

mon4eto
01-02-2008, 15:18
Причината не е, че си малка. Причината се крие някъде другаде. Попитай го. 8)
+1 ;-)

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
01-02-2008, 15:52
И за мен причината не е в годините...още повече,че 2 години изобщо не са много,но разни хора,разни идеали.. Относно дискотеката аз лично не бих целунала момче,към което нямам дори и симпатий та можеш да си вадиш заключения.. Пък за това,че е бутнал въпросното момче (твой съученик) в дискотеката.. може да го е издразнил факта,че за теб той не е единствен и можеш да завързваш контакти и с други момчета..,НО все пак мъже.. иди ги разбери..
Успех! :)

koalka
01-02-2008, 17:08
Ами, доста тъпо би ми прозвучало на мен "малка си".Ако ми го каже момче на мен, най-вероятно бих се отказала.Това показва, че явно не ме харесва чаак толкова много, че да е с мен.Все пак това са само две години...
Сега поговори с него, признай чувствата си, макар че не мога да разбера каква е разликата от една година.