PDA

View Full Version : Момче от чата



Jesssy
01-01-2008, 03:22
Эдрасти на всички.
От доста време си пиша с едно момче.На една въэраст сме.Эабеляэвам,че напоследък когато си пиша с него се чувствам много странно и хубаво.В чата си се наричаме с мили имена и т.н.А и сме от един град.Та според вас глупаво ли е да му го кажа ?Энам,че повечето ще ме упрекнете,но аэ не мисля,че е нещо нередно.Имам много поэнати ,които са се эапоэнали така,видяли са се и поддържат дълги връэки.Всъщност като се эамисля е съвсем нормално да ти стане симпатичен някого,с когото ежедневно комуникираш,мил е с теб..
Е все пак ми се иска да чуя мнението ви :)
Мерси!

Pesh0
01-01-2008, 03:26
Ami izobshto ne e glupavo ako naistina go jealaesh moje da go pokanish na sreshta.Tova shte te iztykne oshte poveche v negovite ochi

Charlotte_the_Harlot
01-01-2008, 04:27
Да, може да го поканиш на среща. Само бъди внимателна, защото не всеки е този, за който се представя. Срещата трябва да е по нормално време и на оживено място. И по-добре не му давай телефонен номер.

dshiznit
01-01-2008, 07:27
.... да и викни някоя приятелка да ви следи, вземи си ГиПиЕс да може да те издири полицията ако те отвлече, носиси някво оръжие за всеки случай калашник напримерно скрииго в задния си джоб няма му жрумне да търси там.

sexa_na_kompleksa
01-01-2008, 08:20
Пъвро се вижте и след това му признавай каквото там искаш ...

prettyIdeath
01-01-2008, 08:50
Просто докато си пишете му кажи че ти е хубаво когато си пишете! \:D/

Sunrisee
01-01-2008, 09:05
Mi da ti kaja i az nqkoi pyt popadam v syshtata sutiaciq,no posle vsichko razvalqm kato im vryzvam tenekiq :-# Spored men trqbva da mu kajesh :wink: Ne mislq che shte te uprekne za neshto ili she mu stane typo,naprotiv-moje da ti otvyrne :-P

dqbolo
01-01-2008, 09:41
Да му кажеш как се чувстваш и той да ти отвърне със същото - няма по-хубаво нещо на този свят, но също така внимавай- не излагай сърцето си на поднос ,защото може да те нарани и боли уйасно много знам го от личен опит =( Просто леко му намекни ,че доста си го харесала и с времето може да му кавеш,че искаш да се повече от приятели =) :wink: !!! А и както те предопредиха другите не можеш да имаш 100% вяра на нета :D Епа хайде късмет и пиши кфо е станало :) :oops:[/code]

mr0b1
01-01-2008, 12:54
Ami izobshto ne e glupavo ako naistina go jealaesh moje da go pokanish na sreshta.Tova shte te iztykne oshte poveche v negovite ochi


Ти не беше ли човекът който го беше срам да говори с момичета ? :\

sasha_90
01-01-2008, 13:22
Наистина няма нищо лошо в това,да му кажеш,че ти е приятно да си пишете.

Pesh0
01-01-2008, 13:50
Ami izobshto ne e glupavo ako naistina go jealaesh moje da go pokanish na sreshta.Tova shte te iztykne oshte poveche v negovite ochi


Ти не беше ли човекът който го беше срам да говори с момичета ? :\ами да защо????

ra4ence
01-01-2008, 15:06
Кажи му,че имаш симпатии към него и би искала да се видите. Но преди срещата не се оплитай в признания за обич и тем подобни :) Просто се вижте и виж какво ще стане
\:D/

macka_88
01-01-2008, 15:09
Ami za6to ne :twisted: Nqma ni6to glupavo v tova \:D/ ako est ste se 4uvali pone po telefona ili ne6to ot sorta i si sigurna 4e e na vuzrastta ti :?

Zealot
01-01-2008, 15:11
намери някаква информация за него(ако имате общи познати, или някой който го познава),защото незнаеш къв е и кой е...

Master_88
01-01-2008, 15:52
Разбира се че няма нищо лошо,какво значение има дали си се запознала в нета,в дискотеката,в кафето или където и да е. В крайна сметка това пак си е вид запознанство

01-01-2008, 21:37
Няма нищо нередно. Изчакай подходящ момент и му кажи. Не е голяма философия .. 8)

ХрС
01-01-2008, 21:47
По принцип има много хора, които са се запознали в чата, поддържали са връзка, видяли са се, харесали са се и от там нататък всичко ок . =)
Не виждам защо има да се притесняваш. От един град сте, излезте, в това няма нищо странно. Може наистина да си допаднете и симпатиите, които си си създала към него в чата, да прераснат в нещо повече. =) Не се зна, та затова давай! =)

koalka
01-01-2008, 21:58
Според мен трябва да се видите.Още повече, че ако си допадате и се разбирате.Е, от чата не може да се определи, контакта на живо си е най-добре, но все пак...Иначе е възможно и нищо да не излезе, то не е гаранция.

rabbit
01-01-2008, 23:00
vij i az imah tozi problem.......no bqhme ot razli4ni gradove i negovite priqteli ne my dadoha da ostane s men
ta s1vetvam te do posledno go pitai do kolko e iskren s tebe za6toto to4no v poslednata sekynda vs4ko moje da se ob1rne sre6ty teb......pitai mnenieto my za teb i t.n.i ne se sramyvai i ako naistina go haresva6 p1k i moje i toi da te haresva ne se znai no opitai pak ti kazvam p1k i koi znai moje to4no tova mom4e to4no tova 4ystva kogato i toi e pred kompa i si 4ati s teb i vseki p1t da 4aka da my predloji6 da se vidite.........ai pojelavam ti k1smet

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-02-2008, 07:33
В интерес на истината, аз така се запознах със своя приятел. И знаеш ли кое беше интересно? Бяхме едно училище, една смяна... а си писахме 4 месеца всеки Божи ден, когато имахме възможност, преди да се срещнем за повече от 5 минути в училищния двор (макар че и тези срещи да не са били толкова чести...). Така че според мен трябва да действаш, вижте се, поговорете на живо (много по-различно е от по чата, но и много по-приятно...). Ако всичко е ок, сигурно ще си допаднете :smt006

led_i_ogyn
01-02-2008, 09:52
Пъвро се вижте и след това му признавай каквото там искаш ...

И аз така мисля :)

Harum_Scarum
01-02-2008, 10:00
Да, може да го поканиш на среща. Само бъди внимателна, защото не всеки е този, за който се представя. Срещата трябва да е по нормално време и на оживено място. И по-добре не му давай телефонен номер.

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:27
Щом връзката Ви досега е била виртуална по този начин това говори за духовна връзка м/у вас...мил е добър е както каза Идеален е... остава да провериш дали това е маската която носи или не.... ;-)

иначе Успех с него ..че много не останахме мили момчета :(

elsy
01-03-2008, 09:53
Ами това е много хубаво, според мен. :) Аз също комуникирам с доста хора виртуално и повечето ми стават много симпатични и бих искала да се запознаем. Айде успех, дано наистина се окаже толкова мил , колкото е в чата :wink: