PDA

View Full Version : Момиче да сваля момче?!



Ne_Znaesh
01-01-2008, 04:14
Та въпроса ми е повече към момчетата, ама и момичетата могат да вземат участие..Какво мислите за момиче, което винаги се сваля на дадено момче? Тя прави първата крачка, тя поема инициатива първа? Няма нищо лошо, но не мислите ли, че това е работа на момчетата? :oops: Не трябва ли една жена да бъде недостижима и да не се предлага така лесно? И мислите ли, че това е една добра тактика от дадено момиче да завладее дадено момче или е просто доста глупаво и курвенско?

Charlotte_the_Harlot
01-01-2008, 04:23
Въпрос на личен вкус е как едно момиче ще сваля момчетата. Ако иска, може да се прави на недостижима, ако иска, може и да се "предлага". Зависи от момичето, а и от момчето. Според мен най-добрия вариант е комбинация от двете - понякога може да се закачаш с момчето, да му намигаш, да му говориш провокиращо, а друг път да му приказваш нормално и да гледаш какво му е отношението.

sexa_na_kompleksa
01-01-2008, 08:22
Няма значение кой кого, щом се харесвате - взимайте се!

prettyIdeath
01-01-2008, 08:38
Ам аз моя си го дръпнах и си го целунах.. Демек - аз направих 1-вата крачка... :grin: Ама беше якоо.. и на някой момчета им харесва... \:D/

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
01-01-2008, 09:51
Ам аз моя си го дръпнах и си го целунах.. Демек - аз направих 1-вата крачка... :grin: Ама беше якоо.. и на някой момчета им харесва... \:D/

ти си зла :D

ааа по темата в повечето случай или момчето е срамежливо илии не харесва момичето ... според случая и начина се определя дали е курвеснко или мило :roll:

amadeuskb
01-01-2008, 09:55
"Па щом се обичат младите нека се земат"
Ам по темата соре мен е по-добр емомичето да прави първите стъпки ;)

Krem4eto
01-01-2008, 10:13
За съжаление вече момчетата са пасивни във всичко,подчертавам всичко!
Няма да изброявам в какво всички знаете,а колкото по темата останали са вече много малко на брой момчета,които първи да предлагат...
Така,че момичета за съжаление от известно време,ние станахме силния пол,свиквайте ,че вие трябва да правирв първата крачка ;)

Pesh0
01-01-2008, 12:09
az pak mislq che momchetata po-trudno se opravqt i sa po-sramejlivi.Ama...ne znam

tuzaro
01-01-2008, 12:09
Момичето да покаже големите си очи и готово 8-) , ако няма хубави очи може да покаже задни части, ако няма и такива хубави време е да се вземе в ръце :smt003

gPa3HuTeJl
01-01-2008, 15:22
Why not ?

Freeminded
01-01-2008, 15:26
Чесно казана бих се чувствал неловко да ме сваля някое момиче освен ако преди не съм я харесвал.

Master_88
01-01-2008, 15:44
Това е пълна глупост че момичето трябва да е недостижимо и ние да се мъчиме да я сваляме. Трябва да е взаимно,ако не - жени много,нито ще е първата,нито последната

bibi90
01-01-2008, 16:57
Az pak mislq,4e mom4eto trqbva da pravi parvata kra4ka! Nali sa maje,trqbva da im e gadno [-( :twisted:

koman
01-01-2008, 17:04
Мен снощи доста настоятелно се опитваше да ме сваля едно момиче ... ама само с опитите си остана :-|

tuzaro
01-01-2008, 17:05
Az pak mislq,4e mom4eto trqbva da pravi parvata kra4ka! Nali sa maje,trqbva da im e gadno [-( :twisted:пхах, както казаха в предишния пост:"момичета много..." 8-)

RoyTheReaper
01-01-2008, 19:51
Нормалното положение е момчето да зарибява момичето. Природа. Обаче това не означава, че когато момичетата поискате нещо, не може да отидете и да си го вземете.

Lashes
01-01-2008, 19:57
абе те сегашните момчета квито са мързеливи иам чувството че обичат те да бъдат сваляни :D

tuzaro
01-01-2008, 20:00
абе те сегашните момчета квито са мързеливи иам чувството че обичат те да бъдат сваляни :D Особенно у Пловдив сме големи мързлеи 8-) 8-)

Rookie
01-01-2008, 21:22
Ми по-добре момиче-свалячка, отколкото надута трътка.

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-02-2008, 07:35
Вече далеч не сме в Средновековието, за да чака една жена да й бъде предлагано... По тази логика някои може и да си умрат самички, ако смятат, че не трябва да си мърдат пръста...

bibi90
01-02-2008, 09:46
Az pak mislq,4e mom4eto trqbva da pravi parvata kra4ka! Nali sa maje,trqbva da im e gadno [-( :twisted:пхах, както казаха в предишния пост:"момичета много..." 8-)


:) Da be,tova za gadnoto be6e v kraga na maitapa.Ama kajete sega,ne vi lie po-interesno vie da q svalqte?Akoi doide i vi se navira v racete,ne e li mno tupo i nqma li barzo da vi omrazne?

slun4evo
01-02-2008, 09:50
Не е нито глупаво нито курвенско да сваляш момчето първа.На някои момчета има хресва да бъдат сваляни.На някои това даже им харесва. Но зависи предимно от момчето.И са зависи как се сваляш. :)

Harum_Scarum
01-02-2008, 10:08
не мисля че е курвенско просто явно момичето много харесвсва момчето познато ми беше....Но няма нишо курвенско!!!!Курвенско е когато е на много момчета!!!!според мен

SpAcE_LaDy
01-02-2008, 17:44
Ми в моите случаи до сега.. в 90% аз съм правила първата крачка.. като харесвам някого си го показвам.. правя тактични намеци, за да разбере момчето, че не ми е безразличен.. и ако покаже същото.. просто действам, няма какво да се чака.. живей за мига :) Пък ако не се получи, все ще харесам и др момче.. но никога не тръгвам с момче, което ми е напълно безразлично и към което нямам нищо.. дори симпатии.. просто няма смисъл.. по-добре да съм с човек, който ме кефи.. дори и д не потръгнат нешата, ще ми останат яките спомени.. отколкото д мъча и себе си и човека до мен като се държа хладно с него, защото ми е безразличен..

galina_3
01-02-2008, 18:43
еми сори момчета ама в днешно време ми се струва,че момчетата са пъзльовци,срамежливи или пък се мислят за голяма работа и щем нещем момичетата правим първата крачка-в някои случай го праемат курварско, или че момичето зн кфо иска.Еми нормално е,като не останаха смели момчета... :(

BuKu^^^
01-02-2008, 18:54
Ама я си представете, ако момчето не хареса момичето и то почне да му се слага? Би било ужасно неловко :-k

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:19
Та въпроса ми е повече към момчетата, ама и момичетата могат да вземат участие..Какво мислите за момиче, което винаги се сваля на дадено момче? Тя прави първата крачка, тя поема инициатива първа? Няма нищо лошо, но не мислите ли, че това е работа на момчетата? :oops: Не трябва ли една жена да бъде недостижима и да не се предлага така лесно? И мислите ли, че това е една добра тактика от дадено момиче да завладее дадено момче или е просто доста глупаво и курвенско?

Мисля ,че е нормално момиче да сваля момче , стига да е по интелигентен начин ..... :)

ani4ka_bani4ka
01-03-2008, 09:00
едно момиче никога не трябва да се сваля прекалено открито на момчето, защото изглежда малко жалко отстрани... тя трябва да запали интереса му, да привлече вниманието му и като успее, ако той е прекалено срамежлив, тогава просто да го хване и да го забие...

ама не да се прави на курвичка, та да я гледат всички

sweet15
01-04-2008, 13:11
Ми аз не знам.. Днешно време като че ли момичетата правят всичко първо те...Не говора да се слагаме..Намеци,а и в моя случай-казах му и няма нищо лошо.Не е задължително момчетата да правят първата крачка,важното е и те да са откровени с нас ;-)

Alabalaportokala
01-04-2008, 13:17
еми сори момчета ама в днешно време ми се струва,че момчетата са пъзльовци,срамежливи или пък се мислят за голяма работа и щем нещем момичетата правим първата крачка-в някои случай го праемат курварско, или че момичето зн кфо иска.Еми нормално е,като не останаха смели момчета... :(

Това се отнася и за вас момичетата. Вие сте също срамежливи също сте "пъзли" и т.н. Не знам на какви момчета си попадала, но ти е бедна фантазията детска колко са повече момчетата противоположно на това което си описала. Един ден като поотраснеш ще го разбереш

По темата. Обожавам такива момичета които се престрашават да направят първата крачка. Това за мене са печени женки... В никакъв случай не е курвенска проява