PDA

View Full Version : Болезнено проникване



TBs
01-01-2008, 06:12
Приятелката ми не е девствено, но изпитва силна болка при опит да проникна в нея. За първи път ще правим секс. Взех допълнителен лубрекант - Durex Play Feel но няма разлика - дори пръстче немога да вкарам - болия.

Преди като е правила секс също я е боляло, но е стискала заради предишния е приятел.

Не е като да не е възбудена и т.н - но не се овлажнява и затова ползваме лубрикант. Помощ!

ABSOLUTme
01-01-2008, 06:29
дори пръстче немога да вкарам - болия..
Абе да не бъркате дупката?

Как така не може и пръстче,бе?Как ше си слага тогава тампон,примерно?

TBs
01-01-2008, 06:33
Не не бъркаме дупката. Ползва превръзки ;)

Май е прекалено чувствителна...

ABSOLUTme
01-01-2008, 06:39
Ми явно се притеснява момичето.
Аз ли да ти кажа как да предразположиш ТВОЯТА приятелка? :shock: Аре бе,да не си на 5,на 19 си.

Стиска се,затва не влиза.
Или ако не бъркаш дупката,бъркаш ъгъла. :D
(то не е смешно де.Аз като знам кво ми е влизало и пак се учудвам понякога,че не мога 1 смотан тампон да си наръгам 8-) )

ABSOLUTme
01-01-2008, 06:41
^^тва не беше замислено да прозвучи така,извинете. :D

TBs
01-01-2008, 06:45
Не е до неразполагане. Щом свършва като и пускам пръстчета върху клиторчето - значи всичко е ок. И с езиче също много и харесва. Всичко ОК до момента в който не докосна Дупчицата....

ABSOLUTme
01-01-2008, 06:55
Офф,ми щом се изкарваш 'перфектен' и 'безпогрешен',тва означава,че тя е дефектната. О_о
Как да ти помогна в тоя случай?

TBs
01-01-2008, 07:07
Просто казвам как е - ако разбирах и знаех какво има щях ли да питам?
Не съм безгрешен и перфектен, но и аз си знам моята част - от това зависи да ни е хубаво заедно. Но не ме обвинявай и не ми се карай :!:

dshiznit
01-01-2008, 07:09
Аз съм чувал за некви ДОКТОРИ ама не знам кфи са тия жувотни.

ABSOLUTme
01-01-2008, 07:32
Мноо па сте обидчиви всичките :-o
Твоята приятелка посещавала ли е гинеколог някога?Ако не,ето и 1 причина,не че профилактичният преглед не е добра такава!

Kanela
01-01-2008, 08:38
Ха...и откъде знаеш,че не е девствена??? :-D
Ако е водила редовен полов живот преди теб,е НЕВЪЗМОЖНО да не може да влезе..... 8)
Освен да е протъркана около влагалището вследствие на сух секс.... :?
Но лубрикантът би трябвало да фиксира нещата :?
Може би е девствена.... :twisted:
В противен случай сменете позата..знам ли :-o
П.С. Лизал ли си я досега?Ако не-направи го !! И си вкарвай езичето във вагината и ... така не би трябвало да я боли.Ако и така я боли-значи или се превзема,или има сериозен проблем :-o

TBs
01-01-2008, 09:25
Благодаря за отговорите :) Цял ден ще я влудявам пък да видим.

Честита Нова Година :)