PDA

View Full Version : Проблем с програма за изтегляне на клипчета



M!M!T()
01-01-2008, 08:04
Имам проблем с програмата за сваляне на клипчета от зазз.бг !Когато завърши свалянето на клипчето и то ми го дава катофайл който неможе дс се отвори с нищо ! Моля ви кажете защо така може ли по някакув начин да се оправи ? Плс :(


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

vikc
01-01-2008, 09:09
Кажи какъв е вида на файла. Може би ще мога да ти помогна :smt001

amadeuskb
01-01-2008, 09:44
Когато свалиш файла от зазз.бг ти го преоставя в .flv формат.Може да се отвори с вгараденият Windows Player.Ако искаш вече да го обръщаш в други формати тогава ще ти трябва: Total Video Converter

Johnny Depp
01-01-2008, 12:03
Когато свалиш файла от зазз.бг ти го преоставя в .flv формат.Може да се отвори с вгараденият Windows Player.Ако искаш вече да го обръщаш в други формати тогава ще ти трябва: Total Video Converter

O.o

.flv се отваря само с K-Lite Codec Pack инсталиран + Media Player Classic, който върви с K-Lite.....

Или пък с VLC ;)

amadeuskb
01-01-2008, 12:13
Най-добрият изход е да си го обръща в други формати.

WILD__BOY
01-01-2008, 12:20
Към автора - така си си задала въпроса, че трябва да съм екстрасенс, за да разбера какво си омазала и да мога да ти дам отговор. нито име на програма, с която си свалила филмчето, нито програмата, с която си пробвала да го отвориш, нито формата на сваления file





.flv се отваря само с K-Lite Codec Pack инсталиран + Media Player Classic, който върви с K-Lite.....

Или пък с VLC ;)

Бахти недейте да се цепите така! ](*,)