PDA

View Full Version : Може ли да съм забременяла



|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 11:04
hora s priqtelq mi pravih sex bez prezervativ, kato sled kato toi useti che skoro shte svyrshva sprqhme da pravim,a toi si dovyrshi sam v toaletnata. vyzmojno li e da sym zabremenqla po tozi nachin , da se e otdelila sperma v men? blagodarq,temata e syvsem seriozna.

Модерирано от swords1010
Т.7 от правилника!

SilverAngel
01-01-2008, 11:08
ами възможно е..... Той трябва да знае дали се е изпуснал или не...

|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 11:10
ами възможно е..... Той трябва да знае дали се е изпуснал или не...

ne , ne se e izpusnal. imah v predvid drugo-tazi narechena predeqkulacionna te4nost dali ima vyzmojnost da zabremeneq ot neq ?

pitan4icata
01-01-2008, 11:15
ima ,no veroqtnosta e malka spoks ;)

mokka
01-01-2008, 11:17
Ooox,kolko puti da vi se obqsnqva 4e v tazi te4nost ima spermatozoidi ama sa mnogo malko i veroqtnostta e malka,no se pak q ima.Za tva mila-prezervativi!!!!

ResidentEvil
01-01-2008, 11:17
ами възможно е..... Той трябва да знае дали се е изпуснал или не...

ne , ne se e izpusnal. imah v predvid drugo-tazi narechena predeqkulacionna te4nost dali ima vyzmojnost da zabremeneq ot neq ?

Напълно Възможно.

|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 11:19
ima ,no veroqtnosta e malka spoks ;)

sigurna li si? imam nujda nqkoi da ne me uspokoqva a da mi kazva istinata na bazata na tova koeto znae.. molq te kajii :(

|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 11:21
Ooox,kolko puti da vi se obqsnqva 4e v tazi te4nost ima spermatozoidi ama sa mnogo malko i veroqtnostta e malka,no se pak q ima.Za tva mila-prezervativi!!!!


veroqtnostta e malka? imam v predvid che toi se izprazni izvyn men no ne znam za predi dali ne e imalo nekvi laina..seshtate se nali ? procent veroqtnost? mersi se pak mnogo ;)

dshiznit
01-01-2008, 11:22
Абе малко е вероятно. Ама бременна си нема кфо да та лъжем.

mokka
01-01-2008, 11:23
Of ne si bremenna,sigurna sum ne im se vruzvai macko.Ama drugiq put po dobre izpolzvaite predpazni sredstva :oops:

|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 11:24
Абе малко е вероятно. Ама бременна си нема кфо да та лъжем.

duhaaai :) po dobre izobshto da ne se beshe obajdal :D kolko li si groznichyk ? tva e seriozna tema , toi se prai na interesen. typo parche bate i te tva e. haha

Zarazata
01-01-2008, 11:43
Of ne si bremenna,sigurna sum ne im se vruzvai macko.Ama drugiq put po dobre izpolzvaite predpazni sredstva :oops: +1

dshiznit
01-01-2008, 11:54
Абе малко е вероятно. Ама бременна си нема кфо да та лъжем.

duhaaai :) po dobre izobshto da ne se beshe obajdal :D kolko li si groznichyk ? tva e seriozna tema , toi se prai na interesen. typo parche bate i te tva e. haha
Абе по-грозен от теб не съм :-P ама и по-тъп не съм :-P има триста и сидемдесет хиляди такива теми тука и всичките са сериозни и трябва да си адски кухо парче да пуснеш пак такава. :razz:

Devilka
01-01-2008, 11:55
Авторката- в кой ден от цикъла си?

|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 12:03
Авторката- в кой ден от цикъла си?

trqbva da mi doide sled 5 dni.. kaji tvoito mnenie se pak.

|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 12:05
Абе малко е вероятно. Ама бременна си нема кфо да та лъжем.

duhaaai :) po dobre izobshto da ne se beshe obajdal :D kolko li si groznichyk ? tva e seriozna tema , toi se prai na interesen. typo parche bate i te tva e. haha
Абе по-грозен от теб не съм :-P ама и по-тъп не съм :-P има триста и сидемдесет хиляди такива теми тука и всичките са сериозни и трябва да си адски кухо парче да пуснеш пак такава. :razz:

emi bate,ne che imam neshto protiv tebe obache misla che i kolkoto temi da ima iskam da kaja sys svoi dumi moq problem! da go spodelq,ne da se rovq iz typata tyrsachka kat nekva mishka. i se pak she sym ti blagodarna ako izkajesh sobstveno mnenie po vyprosa koito pitah! CHNG m/u drugoto :)

Devilka
01-01-2008, 13:12
Оо,значи няма за какво да се притесняваш.Не си бременна. :) 8-)

AnoNim4e
01-01-2008, 13:12
Ако сте го правили преди около 48 часа можеш да пиеш Eskapelle и вече може да си 100% сиг.,че не си бременна ! Хайде и късмет ! \:D/

Devilka
01-01-2008, 13:14
Ако сте го правили преди около 48 часа можеш да пиеш Eskapelle и вече може да си 100% сиг.,че не си бременна ! Хайде и късмет ! \:D/

Ти чуваш ли се?! Тя не е бременна,няма да се трови излишно с тези хапчета! Едно,че той не е свършвал в нея и второ тя не е в овулация!

|-Bang-Bang-|
01-01-2008, 13:24
Ако сте го правили преди около 48 часа можеш да пиеш Eskapelle и вече може да си 100% сиг.,че не си бременна ! Хайде и късмет ! \:D/

Ти чуваш ли се?! Тя не е бременна,няма да се трови излишно с тези хапчета! Едно,че той не е свършвал в нея и второ тя не е в овулация!

dure macko mersi mnogo ama az imah i drugo v predvid. tva predeqkulacionnoto nali syshto sydyrja spermatozoidi i me e shube da ne e stanal gaf imenno tam.. e? :neutral:

KimBerLy1912
01-01-2008, 13:34
Ако сте го правили преди около 48 часа можеш да пиеш Eskapelle и вече може да си 100% сиг.,че не си бременна ! Хайде и късмет ! \:D/

Ти чуваш ли се?! Тя не е бременна,няма да се трови излишно с тези хапчета! Едно,че той не е свършвал в нея и второ тя не е в овулация!

dure macko mersi mnogo ama az imah i drugo v predvid. tva predeqkulacionnoto nali syshto sydyrja spermatozoidi i me e shube da ne e stanal gaf imenno tam.. e? :neutral:
Кат та е шубе що не ползваш предпазни средства? #-o

жижи
01-01-2008, 13:47
ами възможно е..... Той трябва да знае дали се е изпуснал или не... и аз така мисля

Devilka
01-01-2008, 13:55
Ако сте го правили преди около 48 часа можеш да пиеш Eskapelle и вече може да си 100% сиг.,че не си бременна ! Хайде и късмет ! \:D/

Ти чуваш ли се?! Тя не е бременна,няма да се трови излишно с тези хапчета! Едно,че той не е свършвал в нея и второ тя не е в овулация!

dure macko mersi mnogo ama az imah i drugo v predvid. tva predeqkulacionnoto nali syshto sydyrja spermatozoidi i me e shube da ne e stanal gaf imenno tam.. e? :neutral:

Мила,спокойно!Нищо ти няма.

ReFlEcTiOn
01-01-2008, 14:08
стига глупости моля ви! аз правя секс без презерватив и нищо ми няма все още...така че...споко...само от болести се пази и да не свършва в теб... \:D/ успех мацка...тея дето те лъжат че си бременна не ги слушай -глупаци.. ::: :-({|=

AnoNim4e
01-01-2008, 14:24
стига глупости моля ви! аз правя секс без презерватив и нищо ми няма все още...така че...споко...само от болести се пази и да не свършва в теб... \:D/ успех мацка...тея дето те лъжат че си бременна не ги слушай -глупаци.. ::: :-({|=
Еми да-ние нямаме право на мнение,защото сме "глупаци" !Това,че при теб е нямало проблеми не значи и,че при нея няма да има !Да-и аз мисля,че не е бременна,но все пак има МИНИМАЛНА възможност да е !!! Може да е минимална,но все пак я има (възможноста) ! :wink: